facebook
Dobrý večer, je středa 22.5.2019 a svátek slaví Emil

Co dělat, když chci chlapečka


Ilustrační fotografie


Jistě i vy víte, že žádné osvědčené rady na to jak porodit chlapce neexistují. Kdyby totiž bylo možné ovlivnit pohlaví miminka, tak by chlapce měla každá žena. Mnoho mužů si totiž na chlapečkovi zakládá, jelikož se chtějí zasloužit o zachování své rodové linie. Na budoucí maminku tak připadá velká zodpovědnost a nejedna žena hledá tipy na to, jak to udělat aby na svět skutečně přivedla zdravého chlapečka.


Vsaďte na konzumaci sacharidů


Ačkoliv by vaše strava měla být před porodem vyvážená, tak pokud chcete mít chlapce, doporučujeme držet se spíše horní hranice sacharidů, tedy jejich 60% zastoupení ve stravě. Vaše strava by měla být bohatá především na komplexní sacharidy, jako jsou obiloviny - rýže, pšenice, kukuřice a další. Tím, že budete jíst více sacharidů, si pravděpodobně zvýšíte i svůj celkový energetický příjem. S tím souvisí, že chlapci se údajně častěji rodí ženám, které za den přijmou více než 2413 kcal. Vaše strava by měla být rovněž bohatá na draslík, vápník i na další vitamíny či minerály.


Milujte se často


Ke zplození chlapce jsou údajně potřebné „čerstvé“ spermie. Pokud se tedy budete se svým partnerem dennodenně oddávat sexu, rozhodně nic nezkazíte. Rovněž se doporučuje i poloha zezadu, jelikož misionářská údajně přispívá k tomu, aby se vám narodila holčička.


Měli byste se určitě milovat v době ovulace, jelikož spermie s chromozomem Y, které nesou označení chlapce, v těle ženy přežívají jen krátkou dobu.


Odjeďte na sever


Zatímco pohlaví holčičky zajistí teplejší klimatické podmínky, pokud toužíte po chlapečkovi, budete muset vyrazit na sever. Vydejte se tedy při plánování svého miminka na polární kruh do Norska, Švédská nebo Finska - pak jistě bude úspěch zaručen.


Ačkoliv tyto tipy nejsou nijak prověřené, rozhodně je doporučujeme vyzkoušet, pokud chcete porodit chlapečka. Věříme, že si jimi jistě nakloníte osud na svou stranu.

Alergie na sperma partnera Alergie na sperma partnera

Slovo alergie není v dnešní době ničím ojedinělým. Při jeho vyslovení si tak většina lidí vybaví například alergii na pyl, na prach či nějakou potravinu. Slyšeli jste však o alergii na sperma? Bohužel je to tak, i na sperma lze mít alergii.

Nikdy jsem nechtěla dítě Nikdy jsem nechtěla dítě

Napadla vás někdy rouhačská myšlenka, že by vám bez dětí bylo lépe? Mohla byste se věnovat sobě, svým zájmům, své práci. Byla byste, napadlo vás, daleko přínosnější pro společnost jako...

Podnájem - jak vyřešit situaci s miminkem Podnájem - jak vyřešit situaci s miminkem

Bydlíte v podnájmu a plánujete miminko? Nečekaně jste otěhotněla a přemýšlíte, jak vše zdárně vyřešit? Situace s miminkem v podnájmu nemusí být vůbec složitá. Pokud je pronajatý byt malý, určitě jej doporučujeme vyměnit za větší.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka