facebook
Příjemnou noc, je středa 19.1.2022 a svátek slaví Ilona

Zdravé recepty

Nabízíme Vám recepty, které sami zkoušíme a doplňujeme tak, aby byly chutné, jednoduché na přípravu a měly maximální přínos pro Vaše tělo. Zdravá strava Vám dodá dostatek energie a potřebné živiny pro správnou funkci organismu. Správnou stravou se můžete zbavit únavy, předejít vzniku mnoha nemocí a zlepšít svůj zdravotní stav. Kromě samotných receptů se dozvíte, jaký přínos poskytují jednotlivé potraviny Vašemu tělu. Tento způsob vaření je také nejpřirozenější cesta, jak se zbavit přebytečných kil a udržet si štíhlé tělo bez diet.

V kategorii Zdravé recepty najdete návody na zdravé snídaně, svačiny, obědy a večeře, recepty jsou vhodné pro děti, těhotné ženy, osoby s psychickou i fyzickou zátěží, i seniory. Dozvíte se, jak jsou užitečné běžně dostupné potraviny, jak používat neobvyklé a netradiční potraviny, a jak obě skupiny vhodně propojit. U mnoha surovin Vám také poradíme, na co si při nákupu dávat pozor. Uvařit si zdravý pokrm není žádná věda. Poradíme Vám, jak na to.Zajímavosti jen pro Vás

3. Rýžová kaše

Připravte si doma snídani s mléčnou rýží, která Vás zasytí. Pro mnohé poněkud netradiční snídaně Vám dodá vitaminy, minerály, i potřebnou energii.

2. Vydatná ovesná kaše

Velmi zdravá a chutná snídaně, která podpoří správnou funkci zažívacího systému a dodá Vašemu tělu mnoho prospěšných látek.

Mrkev s jablkem a ořechy

1. Mrkev s jablkem a ořechy

Sladká snídaně, která Vám zajistí přísun vitaminů i minerálů a energii do nového dne.

I. POMALÝ VERSUS RYCHLÝ METABOLISMUS

I. POMALÝ VERSUS RYCHLÝ METABOLISMUS

Pro náš organismus je důležitá optimální hladina cukru (glukózy) v krvi. O to se stará především slunivka břišní, štítná žláza, nadledvinky a také játra. Slinivka produkuje hormon inzulín...

Domácí poké bowl jak se patří

Domácí poké bowl jak se patří

Poké bowl je stále častěji oblíbenějším pokrmem, který si lidé neobjednávají pouze v restauracích, ale také si dělají domácí, které si mohou udělat dle své chuti a dle svých preferencí.

Počet:
zalozka