facebook
Příjemnou noc, je úterý 18.6.2024 a svátek slaví Leoš

Porodnice

Na této stránce postupně najdete seznam všech porodnic v ČR včetně aktuálních kontaktů a fotografií. Text v detailu každé porodnice byl převzat přímo z webových stránek jednotlivých porodnic, tak aby informace byly opravdu od zdroje, a hlavně proto, abyste mohli nasát atmosféru nemocnice a její komunikaci s Vámi už při čtení prvních řádků. Pokud se pak o porodnici budete chtít dozvědět více, stačí kliknout na odkaz v detailu a ten Vás zavede rovnou na stránky porodního oddělení dané nemocnice.  
Porodnice jsou rozděleny podle krajů, kliknete-li na příslušný kraj, zobrazí se Vám seznam příslušných porodnic. V krátkém popisku pak naleznete výtah z toho, čím se v dalším textu porodnice pyšní. Zajímají nás Vaše názory! Pokud máte s porodnicí vlastní zkušenosti, podělte se o ně s dalšími čtenáři v komentáři v detailu porodnice.

Aktuálně z Porodnic

Relaxace v první době porodní – pardubická porodnice opět vylepšila zázemí pro budoucí maminky

Ponoří se do teplé vodní lázně, relaxují a nabírají síly na porod. Tak ženy i několik hodin tráví nově první dobu porodní v porodnici v Pardubické nemocnici. Mají k tomu ideální podmínky. Nově mohou využívat certifikovanou relaxační a porodní vanu se speciálními filtry, ...

čtěte více...

V Nemocnici Nový Jičín se v roce 2017 narodilo 725 dětí. Porodnost stoupla o 10 procent

Celkem 725 dětí se v loňském roce narodilo v Nemocnici Nový Jičín, která je členem skupiny AGEL. Mezi novorozenci bylo 373 chlapců a 352 děvčátek, z toho hned sedm párů dvojčat. První letošní miminko pak přišlo na svět hned 1. ledna 2018 v 1:52 hodin, kdy se narodila holčička Klára.

čtěte více...

Online poradna gynekologicko-porodnického oddělení

Máte nějaký zdravotní problém? Chcete se informovat na konkrétní službu? Nejste si něčím jistá a potřebujete poradit? Vaše dotazy rád zodpoví zástupce primářky gynekologicko–porodnického oddělení MUDr. Miloš Vysloužil. Jsme tu pro Vás!

čtěte více...

Cvičení pro těhotné ve vodě

Naše klinika vám také nabízí cvičení pro těhotné ve vodě. Jedná se o velmi vhodný doplněk pohybu v průběhu těhotenství. Při cvičení ve vodě nedochází k přetěžování kloubů, uvolňují se svaly, čímž dochází k odstranění zádových bolestí...

čtěte více...

Cvičení a přednášky pro těhotné - 1. pololetí 2015

Těhotenství znamená pro organismus ženy velkou změnu. Vzhledem k porodu, který má před sebou i k náročným měsícům po něm, je dobré udržet si dobrou fyzickou a psychickou kondici. K tomu může pomoci i speciální cvičení určené těhotným ženám.

čtěte více...
zalozka