facebook
Dobré dopoledne, je úterý 23.7.2024 a svátek slaví Kristýna

Portál maminkov.cz

Portál maminkov.cz přináší ucelené informace z oblasti těhotenství, mateřství a péče o dítě. Na portálu maminkov.cz jsou v jednotlivých sekcích články od odborníků z řad lékařů, právníků i psychologů. Každý si tak najde takové informace, které právě potřebuje. Období těhotenství a následného mateřství tvoří důležitou součást našeho života a nese sebou celou řadu otázek, přičemž odpovědi můžete nalézt právě na portálu maminkov.cz.


Portál je přehledně rozčleněn do několika obsahových oblastí. Tyto části jsou řazeny chronologicky počínaje těhotenstvím až po rodinný život. Velice oblíbenou sekcí je těhotenství týden po týdnu, kde se žena dozví, co se děje s jejím miminkem, ale i s ní samotnou právě v tom stadiu těhotenství, v němž se aktuálně nachází. Toto téma je však přínosné i pro budoucí tatínky, aby tak lépe pochopili tento „jiný stav“ své partnerky.


Součástí portálu maminkov.cz, kterou si utvářejí sami uživatelé je i diskuze. V té mohou přihlášení účastníci diskutovat na nejrůznější témata, jak z oblasti těhotenství, mateřství, zdraví, ale i partnerských vztahů, financí, vaření, nakupování apod. Pro samotnou registraci postačí uvést přezdívku, pod kterou budou zadávány příspěvky a emailovou adresu.


Uživatelé portálu maminkov.cz mají možnost nejen získávat informace a diskutovat, ale i prodávat a nakupovat v bazaru, jehož obsah si rovněž utváří svými nabídkami. V bazaru lze nabízet k prodeji nejen dětské oblečení, ale i například kočárky, autosedačky, knihy, sportovní vybavení a další.


Portál maminkov.cz podporuje neziskové organizace, které se věnují dobročinné činnosti k podpoře dětí, matek s dětmi a rodin. Vedle toho mohou podnikatelské subjekty, jejichž činnost souvisí s těhotenstvím, mateřstvím a péčí o děti, propagovat svoji činnost i na tomto portálu v placené sekci prostřednictvím PR článků.

zalozka