facebook
Dobrý podvečer, je čtvrtek 18.4.2024 a svátek slaví Rostislav

Těhotenské oblečení je také móda


Ilustrační fotografie


Udělala jste si těhotenský test, který vám prozradil, že příštích devět měsíců budete pod srdcem nosit své dítě? Radostná zpráva, kterou už protentokrát nemůžete zapít něčím ostřejším, protože teď, od tohoto okamžiku, máte zodpovědnost nejen za sebe, ale i za toho drobečka, co se vám klube v lůně. Takže zapít, ale nějakou zeleninovou šťávou, nebo ovocným džusem. Pomiňme euforii prvních tří měsíců, kdy jste se s novým směrem vašeho života srovnávala a podívejme se na dalších šest měsíců.


Rostoucí bříško

Už ke konci třetího měsíce začíná být vaše těhotenství patrné. Bříško se začíná drát dopředu. Pomalu se rozšiřují boky. Mění se celá vaše postava. A vy stojíte, jako každé ráno, před skříní, a snažíte se, aby vám to další den slušelo, jako vám to slušívalo vždycky. Sáhnete po kalhotech a blůze. Ale kalhoty nejdou dopnout a blůza se k ničemu jinému nehodí. Odhodíte vše do kouta. A další, minisukně – malá – do kouta. Ty příjemné letní šaty, které tak ráda nosíte – a bum, do kouta, šaty se vás snad snaží přeříznout.

Co s tím? Máte plnou skříň oblečení, ale žádné k užití. Nosit můžete tak maximálně šálu. A čepici. Všechno ostatní je malé, tlačí to, snaží se z vás vymačkat duši. A vy víte, že bude hůř. Řešit nastalou situaci se vám nechce nedopnutým knoflíkem u kalhot a vytahaným svetrem. Vždycky vám to slušelo a teď vám to rozhodně slušet nepřestane. Je čas přistoupit k nákupu těhotenského oblečení. Takového, které poroste i s vaším bříškem.


Nabídka těhotenského oblečení je široká

Možná teď nenávidíte slovo „široká“, ale u nabídky těhotenského oblečení ji jistě oceníte. Protože nabídka těhotenského oblečení široká skutečně je. Kalhoty, sukně, šaty. Dokonce i večerní róby. Cokoliv, na co si jen vzpomenete. Některé typy těhotenského oblečení pak mají tu krásnou vlastnost – roste s vámi. Přizpůsobuje se díky své elasticitě potřebám vašeho těla. Není potřeba si zoufat, slušet vám to bude. Budete nádherná. Jen si vybrat.

Oznamte nový přírůstek do rodiny netradičně - tričkem Oznamte nový přírůstek do rodiny netradičně - tričkem

Čekáte svoje první miminko, nebo jste už ostřílená a víte, co vás čeká? V každém případě se jedná o velkou novinu a určitě teď řešíte, jak ji sdělit svému okolí.

Ideální oblečení do společnosti Ideální oblečení do společnosti

Chystáte se do společnosti a chcete, aby vám to slušelo i v těhotenství? Pokud se ve svých starých šatech cítíte jako slon, nic si z toho nedělejte, s těmito pocity bojují i jiné maminky. Raději si pořiďte...

Těhotenská a mateřská podprsenka - jakou si vybrat? Těhotenská a mateřská podprsenka - jakou si vybrat?

Každá budoucí maminka by se měla ve svém těle cítit dobře. Právě vhodně zvolené spodní prádlo může k takovým pocitům dopomoci. Proto se v dnešním článku zaměříme na výběr těhotenské...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka