facebook
Dobré dopoledne, je pátek 19.7.2019 a svátek slaví Čeněk

Pořiďte si těhotenské kalhoty, které mají šmrnc


Ilustrační fotografie


Těhotenské oblečení by mělo být především pohodlné. Každá budoucí maminka by se měla ve svém těle cítit dobře. Ať už jaro, léto, podzim nebo zima, využijete těhotenské kalhoty. Zatímco na teplejší měsíce roku doporučujeme pořídit kalhoty ze vzdušných a chladivých materiálů, na ty chladnější rozhodně zvolte něco hřejivého, co jen tak neprofoukne. Není nic horší než nepříjemná viróza. Ano, i ta vás při neopatrnosti můžete v těhotenství potkat.

Vysoký pas je základem

Většinu těhotenských kalhot charakterizuje vyšší pas. Takový střih je totiž příjemný na tělo a navzdory stále se zvětšujícímu bříšku se dokonale přizpůsobí. Pořiďte si tak jedny, dvoje nebo troje kalhoty a nic vám nebrání je nosit po celé těhotenství. Zvýšený pas rovněž neohrozí vaše bříško a miminko v něm, protože takové kalhoty neškrtí. Z materiálů hraje prim samozřejmě bavlna, která se často míchá i s umělými vlákny. Je pak odolnější a pružnější. Těhotenské kalhoty pořídíte v celé škále barevných odstínů.

Těhotenské kalhoty na doma a na cvičení

Doma si určitě udělejte pohodlí. Můžete zvolit nohavice dlouhé až na zem nebo třeba jen do tří čtvrtin. Tyto kalhoty je dobré pořizovat s kapsou, do které můžete uložit různé drobnosti. Jejich základem by určitě měla být bavlněná příze. Zatímco černé vás opticky zeštíhlí, bílé nebo modré dají vyniknout vašemu bříšku.

Do školy i do práce

Každá maminka, ať už mladá nebo ve zralejším věku, si můžete dovolit pěkné těhotenské oblečení. Kalhoty vám musí dokonale padnout. Rozhodně se nesoukejte do menší velikosti. Akceptujte své nynější tvary a buďte na ně maximálně pyšná. Při zkoušení si v kalhotách sedněte, abyste viděla, zda vám nikde neklouzají nebo nepřekáží. Při nákupu rovněž můžete zapojit svou maminku nebo partnera. Velké oblibě se zde těší manšestrové kalhoty nebo džíny. Ano, i ty si můžete v těhotenství dovolit. Navíc mějte na paměti, že v prvních týdnech na vás těhotenství nebude téměř vidět. Perfektně vypadají kalhoty, které můžete vytáhnout až nad svůj pupík. Tričko či halenku pak nosíte přes ně nebo zastrčíte dovnitř.

Elegantně na pracovní večírek

Pokud máte chuť vyrazit mezi lidi, ani v těhotenství si to neodpírejte. Když se vyhnete alkoholu a cigaretovému kouři, vše bude ok a vy se budete skvěle bavit. Mnoho žen se cítí pohodlněji v kalhotách než v šatech. Zvolte jednoduché kalhoty rovného střihu, opět se zvýšeným pasem. Ty doplňte moderními botami na nízkém klínku. Z barev je in černá, šedá i hnědá.

Jak vybírat těhotenské šaty Jak vybírat těhotenské šaty

S příchodem jarních měsíců nastává ideální čas pro koupi těhotenských šatů. Mnoho maminek se šatům v těhotenství vyhýbá, jelikož si v nich připadají příliš velké a tlusté. Důležité je vybrat si vhodný střih, velikost...

Žena se v i těhotenství může oblékat stylově Žena se v i těhotenství může oblékat stylově

A dokonce může správným oblečením vyzdvihnout své bříško a pochlubit se svým mateřstvím! Těhotenská móda udělala velký krok dopředu a to, co bylo před nedávnou dobou ještě utopií, je dnes možné. Pokud jste se i před...

Dámské šaty v těhotenství Dámské šaty v těhotenství

Šaty jsou bezesporu symbolem ženskosti a každá žena má jistě několik takových kousků ve svém šatníku. Pokud zrovna prožíváte jedno z nejkrásnějších období, období těhotenství...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka