facebook
Dobré ráno, je neděle 27.9.2020 a svátek slaví Václav

Pořiďte si těhotenské kalhoty, které mají šmrnc


Ilustrační fotografie


Těhotenské oblečení by mělo být především pohodlné. Každá budoucí maminka by se měla ve svém těle cítit dobře. Ať už jaro, léto, podzim nebo zima, využijete těhotenské kalhoty. Zatímco na teplejší měsíce roku doporučujeme pořídit kalhoty ze vzdušných a chladivých materiálů, na ty chladnější rozhodně zvolte něco hřejivého, co jen tak neprofoukne. Není nic horší než nepříjemná viróza. Ano, i ta vás při neopatrnosti můžete v těhotenství potkat.

Vysoký pas je základem

Většinu těhotenských kalhot charakterizuje vyšší pas. Takový střih je totiž příjemný na tělo a navzdory stále se zvětšujícímu bříšku se dokonale přizpůsobí. Pořiďte si tak jedny, dvoje nebo troje kalhoty a nic vám nebrání je nosit po celé těhotenství. Zvýšený pas rovněž neohrozí vaše bříško a miminko v něm, protože takové kalhoty neškrtí. Z materiálů hraje prim samozřejmě bavlna, která se často míchá i s umělými vlákny. Je pak odolnější a pružnější. Těhotenské kalhoty pořídíte v celé škále barevných odstínů.

Těhotenské kalhoty na doma a na cvičení

Doma si určitě udělejte pohodlí. Můžete zvolit nohavice dlouhé až na zem nebo třeba jen do tří čtvrtin. Tyto kalhoty je dobré pořizovat s kapsou, do které můžete uložit různé drobnosti. Jejich základem by určitě měla být bavlněná příze. Zatímco černé vás opticky zeštíhlí, bílé nebo modré dají vyniknout vašemu bříšku.

Do školy i do práce

Každá maminka, ať už mladá nebo ve zralejším věku, si můžete dovolit pěkné těhotenské oblečení. Kalhoty vám musí dokonale padnout. Rozhodně se nesoukejte do menší velikosti. Akceptujte své nynější tvary a buďte na ně maximálně pyšná. Při zkoušení si v kalhotách sedněte, abyste viděla, zda vám nikde neklouzají nebo nepřekáží. Při nákupu rovněž můžete zapojit svou maminku nebo partnera. Velké oblibě se zde těší manšestrové kalhoty nebo džíny. Ano, i ty si můžete v těhotenství dovolit. Navíc mějte na paměti, že v prvních týdnech na vás těhotenství nebude téměř vidět. Perfektně vypadají kalhoty, které můžete vytáhnout až nad svůj pupík. Tričko či halenku pak nosíte přes ně nebo zastrčíte dovnitř.

Elegantně na pracovní večírek

Pokud máte chuť vyrazit mezi lidi, ani v těhotenství si to neodpírejte. Když se vyhnete alkoholu a cigaretovému kouři, vše bude ok a vy se budete skvěle bavit. Mnoho žen se cítí pohodlněji v kalhotách než v šatech. Zvolte jednoduché kalhoty rovného střihu, opět se zvýšeným pasem. Ty doplňte moderními botami na nízkém klínku. Z barev je in černá, šedá i hnědá.

Dámské župany Župan, král vašeho šatníku

I vy v šatníku určitě máte krásné večerní šaty nebo jiný podobně reprezentativní kousek, který doslova milujete. A co vaše domácí oblečení? Že čítá jen seprané domácí tričko?

Jak se oblékat za chladného počasí Jak se oblékat za chladného počasí

Venku se nám nepříjemně ochladilo a nejedna budoucí maminka tak přemýšlí, v jakém oblečení vyrazit na procházku do přírody, na nákup do města nebo na cestu do práce. Zima dokáže být...

Těhotenská letní móda Těhotenská letní móda

Každá žena se ráda a obléká a chce se ve svém oblečení vždy cítit dobře a přitažlivě a to i v období očekávání. S přibývajícími měsíci a rostoucím bříškem musí každá budoucí maminka trochu obměňovat šatník a přizpůsobit ho svým momentálním ...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka