facebook
Dobré ráno, je úterý 11.12.2018 a svátek slaví Dana

Prožijte snazší porod s ověřenou pomůckou Aniball


Ilustrační fotografie

Každá nastávající maminka je nadšená, když na těhotenském testu objeví dvě čárky. Rostoucí bříško si užívá, s radostí vybírá výbavičku, zařizuje pokojíček a představuje si spolu s tatínkem jaké to bude, až se ten malý poklad narodí. S blížícím se termínem porodu však snad u každé maminky vzrůstají obavy ze samotného dne D. Psychická i fyzická příprava je velmi důležitá a pokud ji doplníte i o Aniball, který je doporučován i samotnými lékaři, porodními asistentkami a opěvován maminkami, kterým porod významně ulehčil, na porod svého klučíka či dcerky se můžete začít vyloženě těšit!


Připravte tělo na porod s Aniballem


Ranní rozcvička, příjemné procházky, těhotenská jóga, kurzy pro těhotné, cvičení pánevního dna i masáž hráze rozhodně vaše tělo na velký okamžik připraví, ovšem cvičební pomůcka Aniball je pravým předporodním cvičením, které vaše porodní cesty vytrénuje k přivedení dítka na svět naprosto přirozeně a bezbolestně. Aniball zklidní vaše obavy, dopřeje vám sebedůvěru pro porod a porodní cesty připraví na průchod hlavičky.

 

 

Aniball aneb seznamte se, prosím


Když si Aniball poprvé prohlédnete, málokdo by hádal, k čemu slouží. Aniball je silikonový balónek s pumpičkou, který se podobně jako tampón zavádí zhruba 7 centimetrů hluboko do pochvy. Následně se pomocí pumpičky nepatrně přifoukne a nastávající maminka pomocí svalů pánevního dna, které takto pilně trénuje, balónek vtahuje a uvolňuje. Zvládne-li tuto fázi na jedničku, přechází se k tréninku vypuzování Aniballu z pochvy a tím reálnému nacvičování samotného porodu. Budoucí maminka tak poznává své vlastní tělo a citlivě pochopí, jak porod funguje. Připraví se tak na to, jak své dítko porodit – bez stresu a zmatku.

 


Kdy s Aniballem začít?S předporodním cvičením za pomoci Aniballu je nejlepší začít tři až čtyři týdny před termínem porodu, ne dříve než v 36 týdnu těhotenství, a velmi důležitá je pravidelnost. Jak jsme zmínili výše, nejprve se Aniball přifoukne jen částečně a trénuje se pouze vtahování a uvolňování pánevního dna. Následně se přechází k nácviku vypuzování balónku z pochvy, přičemž se každý den Aniball přifoukne zase o kousek víc. Pokud bude maminka poctivě cvičit s balónkem každý den, dosáhne většího obvodu balónku a docílí za tři týdny obvodu 30 cm, což je zhruba obvod hlavičky novorozence – strach z porodu se tak stává zbytečným. Pro pravidelné předporodní cvičení s Aniballem je dobré vyčlenit si 15 – 30 minut a maminka se tak bude cítit fit a připravená na den D, kdy uvidí poprvé své vytoužené miminko.


Proč je Aniball oblíbený maminkami a doporučován odborníky?


Protože odměnou za to, že s ním nastávající maminka pravidelně a aktivně trénovala, je jí hladší průběh porodu, často bez nepříjemného nástřihu hráze, a snazší vytlačení a porození samotného miminka. Lékaři i porodní asistentky si chválí lepší spolupráci s nastávající maminkou během porodu a také větší sílu a pružnost pánevního dna, díky které je pro maminky snazší dítko hladce porodit. Maminky si také významně zkrátí druhou dobu porodní a vyzkouší vhodné polohy pro porod. Aniball je navíc vyráběn přímo v České republice a nechybí mu registrace u Ministerstva zdravotnictví ČR, což jeho kvalitu a důvěryhodnost ještě zvyšuje.


 

 

Aniball využijete i po porodu a to jako skvělou prevenci při inkontinenci a regeneraci svalstva po porodu!

 

Porodní plán Porodní plán

Nastávající maminky, už jste slyšely o porodním plánu? Jedná se o jakýsi seznam požadavků a přání těhotné ženy chystající se k porodu, podle kterých by se nastávající maminka chtěla během samotného porodu řídit.

Předporodní příprava Předporodní příprava

V dnešní době se budoucí maminky mnohem více zajímají o své těhotenství, porod a následné šestinedělí, než tomu bylo dříve. Samozřejmě to souvisí s větší informovaností a dostupností související literatury, informací na internetu...

Znáte už svůj termín porodu? Znáte už svůj termín porodu?

Snad každá maminka už od doby, kdy zjistí, že je těhotná, chce znát termín svého porodu. Na internetu najdete několik kalkulaček, na kterých si tento termín můžete spočítat...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka