facebook
Příjemnou noc, je neděle 25.10.2020 a svátek slaví Erik

Kariéra na rodičovské dovolené


Ilustrační fotografie


S příchodem dítěte většinou odejdou z domácnosti peníze. A dostaví se trochu stresující a nepříjemný nedostatek. Do práce chodí jen jeden z partnerů, druhý se točí kolem dítěte a má pocit, že by měl do rodiny přispět také nějakou tou korunou. A jsou tu vůbec nějaké možnosti? Jsou. A je jich dost. Stačí je jen využít.


Internet možnosti prudce rozšířil

Dříve byl rodič na rodičovské dovolené odkázán prakticky jen na partnera a na sociální zabezpečení od státu. S Internetem a jeho vývojem ale možnosti rapidně stouply a nevydělá si na něm alespoň minimální plat pouze člověk, kterému se hodně nechce. Nebo který na to nemá příliš času. A to je případ rodiče na rodičovské dovolené. Chtěl by vydělat, ale nemá moc času, protože většinu ho investuje do dítěte. Ale jak si jednoduše vydělat na Internetu kolem 5 000,- měsíčně a víc i s nedostatkem času?


Musíte jen chvíli hledat. Oslovte magazíny, které se věnují zájmům, které s nimi sdílíte. Je velké množství maminkovských, tatínkovských, přírodovědných a dalších zájmových magazínů, které vám za zasvěcený text rádi zaplatí a navážou s vámi spolupráci. Večer pak místo televize napíšete jeden nebo dva články. A máte něco na přilepšenou. Takovým způsobem si jde vydělat.


Nebaví vás psát, ale v mluvení jste přebornice?

Ne každého baví psát. Pro někoho je to doslova utrpení. Tak co se osamostatnit a založit vlog, jinak řečeno – video blog? Web kameru není žádný problém najít a zapnout. A pak už můžete jen spustit. Následně hotové video publikovat na You Tube. Věnovat se můžete, čemu chcete.  Taková metoda nevydělává hned. Musíte svůj vlog prosadit, dostat ho mezi lidi. Ale jakmile je tam máte, začne vám to sypat peníze. Někteří vlogeři si tím vydělávají i několik milionů korun měsíčně. To je samozřejmě extrém. Ale když si najdete obecenstvo, pár tisícovek měsíčně vám to určitě hodí. Zkuste to. Dítě usnulo, vy máte chvíli klid. Zapněte web kameru a řekněte světu, co si o něm myslíte.

Kdo platí pojistné na zdravotní pojištění při neúspěšně složené maturitní zkoušce Kdo platí pojistné na zdravotní pojištění při neúspěšně složené maturitní zkoušce


Dítě je po dobu do ukončení povinné školní docházky a následně do dosažení věku 26 let při splnění podmínky soustavné přípravy na budoucí povolání, považováno za tzv. nezaopatřené dítě. V těchto případech platí zcela v plné výši pojistné ...

Prodej obchodního podílu před vypořádáním společného jmění manželů Prodej obchodního podílu před vypořádáním společného jmění manželů

Nabude-li jeden z manželů za trvání manželství podíl v obchodní společnosti, nestává se druhý z manželů zároveň společníkem ve společnosti. Avšak má právo na to, aby se v případě rozvodu manželství, vypořádala hodnota tohoto obchodního podílu.

Odškodnění při zpoždění autobusu

Odškodnění při zpoždění autobusu nebylo do nedávna vůbec možné, na rozdíl od letecké či železniční dopravy. Novinkou je v tomto směru proto nařízení EU č. 181/2011, o právech cestujících v autobusové a autokarové dopravě.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka