facebook
Příjemnou noc, je čtvrtek 23.5.2024 a svátek slaví Jana

Večeře

Ať už si přejete uvařit rychlou a lehkou večeři, nebo vydatné jídlo pro celou rodinu, z naší nabídky si jistě vyberete. Naše recepty obsahují velký podíl zeleniny, upřednostňují šetrnou tepelnou úpravu a nabízejí Vám vhodné kombinace různých potravinových skupin. Kromě osvědčených receptů na českou klasiku u nás najdete i skutečné speciality, kterými překvapíte každé hosty.Zajímavosti jen pro Vás

Zelné závitky s vepřovým masem

Zelné závitky s vepřovým masem

Vyzkoušejte rychlou a chutnou večeři z mletého vepřového masa baleného v zelných listech. Závitky vařené v páře, podávané s pikantní omáčkou, Vás nadchnou svou jednoduchostí.

Sekaná plněná listovým špenátem

Sekaná plněná listovým špenátem

Nabízíme Vám naprosto neobvyklý recept na sekanou, která Vás dostane svou nápaditostí a chutí. Nenechte se odradit delší dobou přípravy, výsledek určitě stojí za to!

Tabouleh s jehněčím masem

Tabouleh s jehněčím masem

Nechte se inspirovat Blízkým východem a připravte rodině salát tabouleh s marinovaným jehněčím masem!

Jemné hovězí kari

Jemné hovězí kari

Vyzkoušejte jednoduchý a rychlý recept na hovězí kari s bramborami, který voní dalekou Indií. Vše zvládnete uvařit v jednom hrnci, s použitím běžně dostupných potravin a koření.

Karbanátky z kuřecích prsou a celeru

Karbanátky z kuřecích prsou a celeru

Celer obsahuje mnoho vitaminů, posiluje nervy a trávicí trakt, pomáhá také na dýchací onemocnění. Měl by být pravidelnou součástí našeho jídelníčku. Ne všichni jeho chuť vyhledávají, ale stačí zvolit vhodné recepty a celá rodina si na něm pochutná...

1
Počet:

zalozka