facebook
Příjemnou noc, je středa 14.4.2021 a svátek slaví Vincenc

Snídaně

Snídaně by měla tvořit až čtvrtinu denního příjmu energie. Záleží na tom, co snídáte. I v případě, že nemáte mnoho času na její přípravu, můžete zvolit takové snídaně, které Vás zasytí a podpoří Vaši aktivitu v průběhu dopoledne. Nemějte obavy z neznámých potravin, uvádíme zde vyzkoušené recepty a v naší nabídce najdete sladké i slané snídaně, studené nebo teplé. Příjem živin, vitaminů a minerálních látek pro Váš organismus můžete už pouhou změnou snídaně zvýšit několikanásobně!Zajímavosti jen pro Vás

Vitapixla

5 důvodů proč využít Vitapixlu

Máte dost snídaňových kaší, kde pro dochucovadla, lepek a cukry není místo pro samotnou kaši? Chtěli byste něco nového, neokoukaného a unikátního? Něco, co si namícháte sami a to s jistotou, že všechny ingredience jsou skutečně přírodní a zdravé? Vitapixla vaše problémy řeší jednou pro vždy. Přečtěte si 5 hlavních výhod, které Vitapixla nabízí.

11. pomazánka se sardinkami a ricottou

Vykouzlete za pár minut skvělou rybí pomazánku ve své nejzdravější podobě! A budete překvapeni - nechybí v ní ani majonéza. Dodáte tělu pořádnou dávku nenasycených mastných kyselin omega 3, vitaminů, i minerálních látek, a až ochutnáte, nebudete hledat jinou...

10. Pomazánka z avokáda a ricotty

Vyrobte si za pár minut jemnou pomazánku s nutričně velmi bohatým sýrem ricotta a posilujícím avokádem.

9. Pohanková snídaně

Máte ráno málo času na přípravu snídaně? Namočte večer trochu pohanky do vody, ráno ji během 5ti minut proměníte v kaši nebo koktejl. Stačí přidat kousek ovoce a rychlá, levná a přitom vydatná snídaně je na světě.

8. Jáhlová snídaně

Nebojte se jáhlů! V kombinaci s exotickými přísadami, jako jsou datle, mandarinka a kardamom, si připravíte zajímavou a výživnou snídani, která posílí Váš organismus a dodá Vám potřebný náboj. Netradiční snídaně, skvělá před duševní nebo fyzickou námahou.

Počet:

zalozka