facebook
Dobrý večer, je čtvrtek 28.5.2020 a svátek slaví Maxim

5 bodýček, která vám nesmějí uniknout


Ilustrační fotografie

Všichni klademe stále větší důraz na to, odkud naše oblečení pochází a z jakého je materiálu. U našich nejmenších jsou tyto hodnoty o to důležitější, proto dbejte na složení.

 

 

Bodýčka jsou z příjemné stoprocentní bavlny, ta je pro miminka obzvláště vhodná. Bavlna je prodyšný, přírodní materiál. Je obzvláště jemná a hladká, aby nijak nepodráždila ani tu nejjemnější pokožku. Zaručí vám, že se nebudete muset potýkat s nepříjemnými vyrážkami, které jsou u mrňousků obzvláště nežádoucí.

 

 

Stále více maminek ale neklade důraz pouze na pohodlí. Žádají si bodýčka s vtipným potiskem. Patříte mezi ně? Je tu něco přesně pro vás.

 

 

Potřebujete trošku popostrčit svoji drahou polovičku k péči o potomka? Naznačte mu svoje přání právě bodýčkem.

 

 

U tatínků ještě chvilku zůstaneme. Hokejové mistrovství je v plném proudu, vybavte i nejmladšího člena domácnosti.

 

 

Nebudeme si nic nalhávat, mateřství má občas vskutku perné chvilky. Neztrácejte naději a snažte se u bezesných nocí trošku pobavit.

 

 

Nic takového se vás netýká? Poblahopřejte si a odměňte svoje zlatíčko, ať všichni ví, jaký poklad doma máte.

 

 

Žádné se netrefilo do vašeho vkusu? Vytvořte si vlastní body, dosud to nebylo jednodušší.

 

 

Samozřejmě nezapomínejte ani na praktickou stránku věci. Body mají cvočky jak mezi nožkami, tak u krku. Děťátko tak jednoduše a rychle obléknete, jsou vhodná pro miminka už od narození.

Domácí zvíře ve společné domácnosti s novorozencem Domácí zvíře ve společné domácnosti s novorozencem

Lidé a zvířata, hlavně ta domácí jako je pes a kočka již neodmyslitelně patří k sobě. Naše domácí mazlíčky rozmazlujeme a děláme pro ně téměř první a poslední. Pokud si pořídíme zvíře již s odrostlejším dítětem, většinou nebývá problém.

Péče o vlasy miminka Péče o vlasy miminka

Miminka se již rodí s vlásky. Některá jich mají více a jiná méně. Po narození bývají ve vlasech miminek zbytky plodové vody a mázku. Hlavičku je možné po narození lehce otřít. V žádném...

Prořezávání zoubků Prořezávání zoubků

Prořezávání zoubků provází růst každého děťátka. Většinou jsou děti v tomto období podrážděné a neklidné. Setkávají se totiž s bolestí a neumějí se s ní vyrovnat. Proto častěji než obvykle...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka