facebook
Dobré dopoledne, je středa 28.7.2021 a svátek slaví Viktor

5 bodýček, která vám nesmějí uniknout


Ilustrační fotografie

Všichni klademe stále větší důraz na to, odkud naše oblečení pochází a z jakého je materiálu. U našich nejmenších jsou tyto hodnoty o to důležitější, proto dbejte na složení.

 

 

Bodýčka jsou z příjemné stoprocentní bavlny, ta je pro miminka obzvláště vhodná. Bavlna je prodyšný, přírodní materiál. Je obzvláště jemná a hladká, aby nijak nepodráždila ani tu nejjemnější pokožku. Zaručí vám, že se nebudete muset potýkat s nepříjemnými vyrážkami, které jsou u mrňousků obzvláště nežádoucí.

 

 

Stále více maminek ale neklade důraz pouze na pohodlí. Žádají si bodýčka s vtipným potiskem. Patříte mezi ně? Je tu něco přesně pro vás.

 

 

Potřebujete trošku popostrčit svoji drahou polovičku k péči o potomka? Naznačte mu svoje přání právě bodýčkem.

 

 

U tatínků ještě chvilku zůstaneme. Hokejové mistrovství je v plném proudu, vybavte i nejmladšího člena domácnosti.

 

 

Nebudeme si nic nalhávat, mateřství má občas vskutku perné chvilky. Neztrácejte naději a snažte se u bezesných nocí trošku pobavit.

 

 

Nic takového se vás netýká? Poblahopřejte si a odměňte svoje zlatíčko, ať všichni ví, jaký poklad doma máte.

 

 

Žádné se netrefilo do vašeho vkusu? Vytvořte si vlastní body, dosud to nebylo jednodušší.

 

 

Samozřejmě nezapomínejte ani na praktickou stránku věci. Body mají cvočky jak mezi nožkami, tak u krku. Děťátko tak jednoduše a rychle obléknete, jsou vhodná pro miminka už od narození.

První náušnice pro holčičku První náušnice pro holčičku

Také máte doma malou princeznu a jako její rodiče jste se rozhodli k propíchnutí oušek a výběru náušnic? Zřejmě se asi mezi rodiči najdou jen výjimky, kdy nenechají své dceři v raném věku propíchnout ouška a...

S miminkem k moři S miminkem k moři

Byla jste před narozením miminka zvyklá jezdit pravidelně k moři a nyní uvažujete o tom, zda takovou dovolenou absolvovat i s malým děťátkem. Před samotným rozhodnutím je potřeba zvážit několik okolností.

Jak správně oblékat děti Jak správně oblékat děti

Při oblékání dětí je nutné myslet v prvé řadě na funkčnost a efektivnost oblečení, nikoli jen na to, jak to vypadá. I když samozřejmě rodiče chtějí, aby jejich miminko, batole a běhající dítko vypadaly co nejlépe.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka