facebook
Dobrý večer, je čtvrtek 29.2.2024 a svátek slaví Bedřich

5 bodýček, která vám nesmějí uniknout


Ilustrační fotografie

Všichni klademe stále větší důraz na to, odkud naše oblečení pochází a z jakého je materiálu. U našich nejmenších jsou tyto hodnoty o to důležitější, proto dbejte na složení.

 

 

Bodýčka jsou z příjemné stoprocentní bavlny, ta je pro miminka obzvláště vhodná. Bavlna je prodyšný, přírodní materiál. Je obzvláště jemná a hladká, aby nijak nepodráždila ani tu nejjemnější pokožku. Zaručí vám, že se nebudete muset potýkat s nepříjemnými vyrážkami, které jsou u mrňousků obzvláště nežádoucí.

 

 

Stále více maminek ale neklade důraz pouze na pohodlí. Žádají si bodýčka s vtipným potiskem. Patříte mezi ně? Je tu něco přesně pro vás.

 

 

Potřebujete trošku popostrčit svoji drahou polovičku k péči o potomka? Naznačte mu svoje přání právě bodýčkem.

 

 

U tatínků ještě chvilku zůstaneme. Hokejové mistrovství je v plném proudu, vybavte i nejmladšího člena domácnosti.

 

 

Nebudeme si nic nalhávat, mateřství má občas vskutku perné chvilky. Neztrácejte naději a snažte se u bezesných nocí trošku pobavit.

 

 

Nic takového se vás netýká? Poblahopřejte si a odměňte svoje zlatíčko, ať všichni ví, jaký poklad doma máte.

 

 

Žádné se netrefilo do vašeho vkusu? Vytvořte si vlastní body, dosud to nebylo jednodušší.

 

 

Samozřejmě nezapomínejte ani na praktickou stránku věci. Body mají cvočky jak mezi nožkami, tak u krku. Děťátko tak jednoduše a rychle obléknete, jsou vhodná pro miminka už od narození.

Obvod hlavy miminka Obvod hlavy miminka

Rodiče si jistě vybaví, že se u jejich miminka pravidelně zjišťují růstové hodnoty jako je hmotnost, délka a obvod hlavy. Hmotnost a délka jsou poměrně standardní ukazatele, které nepotřebují bližšího...

Kurzy plavání rodičů s miminky Kurzy plavání rodičů s miminky

Kurzy plavání rodičů s miminky jsou v dnešní době poměrně moderní záležitostí. Asi málokdo si vybaví, že by jim jejich rodiče či prarodiče vyprávěli, jak s nimi v době kojeneckého věku...

Čtyřměsíční miminko Čtyřměsíční miminko

Čtyřměsíční miminko si již bezpečně uvědomuje svoji osobnost a zjišťuje, že jakmile mu rodiče zmizí z dohledu, je samo. Neumí se proto ještě vyrovnat se samotou. Příliš si proto ani nevydrží...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka