facebook
Dobré odpoledne, je sobota 10.6.2023 a svátek slaví Gita

5 bodýček, která vám nesmějí uniknout


Ilustrační fotografie

Všichni klademe stále větší důraz na to, odkud naše oblečení pochází a z jakého je materiálu. U našich nejmenších jsou tyto hodnoty o to důležitější, proto dbejte na složení.

 

 

Bodýčka jsou z příjemné stoprocentní bavlny, ta je pro miminka obzvláště vhodná. Bavlna je prodyšný, přírodní materiál. Je obzvláště jemná a hladká, aby nijak nepodráždila ani tu nejjemnější pokožku. Zaručí vám, že se nebudete muset potýkat s nepříjemnými vyrážkami, které jsou u mrňousků obzvláště nežádoucí.

 

 

Stále více maminek ale neklade důraz pouze na pohodlí. Žádají si bodýčka s vtipným potiskem. Patříte mezi ně? Je tu něco přesně pro vás.

 

 

Potřebujete trošku popostrčit svoji drahou polovičku k péči o potomka? Naznačte mu svoje přání právě bodýčkem.

 

 

U tatínků ještě chvilku zůstaneme. Hokejové mistrovství je v plném proudu, vybavte i nejmladšího člena domácnosti.

 

 

Nebudeme si nic nalhávat, mateřství má občas vskutku perné chvilky. Neztrácejte naději a snažte se u bezesných nocí trošku pobavit.

 

 

Nic takového se vás netýká? Poblahopřejte si a odměňte svoje zlatíčko, ať všichni ví, jaký poklad doma máte.

 

 

Žádné se netrefilo do vašeho vkusu? Vytvořte si vlastní body, dosud to nebylo jednodušší.

 

 

Samozřejmě nezapomínejte ani na praktickou stránku věci. Body mají cvočky jak mezi nožkami, tak u krku. Děťátko tak jednoduše a rychle obléknete, jsou vhodná pro miminka už od narození.

Mýty kolem novorozeňat Mýty kolem novorozeňat

Zejména prvorodičky mají celou řadu obav, pokud jde o jejich narozené miminko. Některé mohou být opodstatněné, přeci jen se jedná o křehký organismus, který byl dlouhou dobu chráněn v děloze uvnitř bříška a nyní...

Čtvrtý měsíc – copak je to támhle? Čtvrtý měsíc – copak je to támhle?

Ve čtvrtém měsíci se miminka začínají posazovat s vaší už jen malou pomocí, vsedě udrží hlavičku a živě a zvědavě s ní budou otáčet na všechny strany. Také jsou si již jistější v úchopu, proto by měla...

Třetí měsíc – už vím, kdo jsi Třetí měsíc – už vím, kdo jsi

Během třetího měsíce života vašeho drobečka se začínají dít velké věci. Jeho vývoj jde stále rychleji kupředu, začíná si dobře uvědomovat své okolí, objevovat nejbližší svět a taky se už umí ozvat jinak, než jen křikem.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka