facebook
Dobré dopoledne, je sobota 2.12.2023 a svátek slaví Blanka

Bryndáky a slintáčky od TAMAITI jsou barevné a hravé


Ilustrační fotografie

Bryndáky a slintáčky patří do základní kojenecké výbavy. Jakmile dítěti začneme dávat příkrmy nebo se mu začnou prořezávat první zoubky, žádná maminka se bez nich neobejde. Chrání dětské oblečení proti znečištění od pokrmů během jídla nebo při pití. Využijeme je v době, kdy batole nadměrně slintá.


 

Bryndáky a slintáčky nabízí e-shop tamaiti.cz

 

Chcete-li si pořídit kvalitní bryndáky a slintáčky, zavítejte na e-shop tamaiti.cz. Zde naleznete nejen dětské oblečení, ale také kojenecké doplňky, mezi které bryndáky a slintáčky patří. Vybírat si můžete výrobky dvou kvalitních značek.
 

 

  • Frugi
     

Tato značka nabízí dětské nepromokavé bryndáky, které se vyrábějí z recyklovaného polyesteru. Díky recyklaci PET lahví bez víček vzniká příze, která má certifikaci GRS. Ta dává vzniknout nádherně hravě barevným kojeneckým bryndákům. Jejich obrovskou výhodou je snadná údržba. Velmi jednoduše je otřete. Kromě toho jsou dokonale šetrné k citlivé a jemné dětské pokožce.
 

Dalším modelem této značky je měkký bryndáček vyrobený z jemné biobavlny. Bryndák má trojúhelníkový tvar, dokonale pasuje kolem dětského krčku. Zapínání je řešeno nastavitelnými patentkami. Ty nabízejí pohodlné nošení.
 

 

  • Maxomorra


Dětské kojenecké slintáčky značky Maxomorra se vyrábějí ze 100 % organické bavlny, která je vlastníkem certifikátu GOTS. Zapínání se dá velmi jednoduše nastavit a je umístěné v zadní části slintáčku. Díky biobavlně je slintáček vhodný pro všechny typy pokožky, i takovou, která je velmi citlivá.

 

Proč právě biobavlna?


Tento materiál je měkký a pružný. Při pěstování a zpracování bavlny se nepoužívají žádné chemické látky, které by jí mohly oslabit. Je tedy pevná, ale příjemná a jemná k citlivé dětské pokožce. Kromě toho je dostatečně prodyšná a pokožce tak umožňuje snadno dýchat. Navíc je daleko více šetrná k životnímu prostředí.

Teplé počasí a miminko Teplé počasí a miminko

Miminka nemají po narození dostatečně vyvinutý systém termoregulace. Je proto nutné, dostatečně je oblékat, protože teplotu, kterou si nastřádaly, poměrně rychle ztrácejí. Platí jednoduchá zásada...

Možnosti koupání miminka Možnosti koupání miminka

Koupání miminek je nedílná součást péče o miminko. Zároveň se jedná o jeden z denních rituálů, který je miminko již schopné předvídat, když se provádí v pravidelném čase. V dnešní době se sice již...

Jaký zvolit dudlík? Jaký zvolit dudlík?

Zdálo by se, že vybrat dudlík pro miminko není žádná věda. Opak je však pravdou. V dnešní době je na trhu celá řada dudlíků nejen v různém desénovém provedení, ale i různých tvarů a zpracování.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka