facebook
Dobré odpoledne, je pondělí 15.7.2024 a svátek slaví Luboš

Chcete mít svou váhu pod kontrolou? Pořiďte si osobní váhu Soehnle


Ilustrační fotografie

Ráda byste sledovala svou váhu a měla ji pod kontrolou? Ať už chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo si udržet svá současná kila, není nic jednoduššího, než si k tomuto účelu pořídit chytrou pomocnici, která za vás bude hlídat, zda jste opravdu shodila, a jak na tom s váhou vlastně jste. Správně tušíte, že myslíme osobní váhu. Ta je snad nejfrekventovanějším přístrojem v domácnostech zejména první měsíc v roce. V tomto období si mnozí lidé dávají novoroční předsevzetí a řada z nich zní: „Zhubnu“!


Zaměřte se na přesnost a kvalitu
Abyste i vy mohla sledovat, jak se vám daří shodit přebytečná kila, chce to osobní váhu kvalitní a přesnou. Levnější a méně kvalitní váhy nejsou zrovna nejpřesnější a ručička, či čísla na digitálním displeji, mohou ukazovat stále stejnou váhu anebo dokonce vyšší. Z těchto důvodů je potřeba se zaměřit na osobní váhu, která bude kvalitní a přesná, a kromě hmotnosti vám zobrazí i řadu dalších užitečných hodnot. Taková osobní váha se hodí do každé domácnosti, i když zrovna nehubnete, ale třeba tam, kde jsou sportovci nebo lidé, jež trápí nějaké zdravotní problémy.

Mezi nejlepší váhy na trhu se řadí osobní váhy Soehnle. Jedná se o výjimečné váhy, které vynikají dokonalou přesností a navíc velice elegantním designem. Moderní vzhled vah Soehnle je funkčností povýšen do úrovně, jakou ostatní váhy nedosahují.


Typy osobních vah
Pokud se dnes rozhodnete koupit si osobní váhu, každopádně máte z čeho vybírat, ať už co se týče jednotlivých druhů, tak z nepřeberného množství různých designů. A totéž platí i v případě osobních vah Soehnle. Existují tři základní typy osobních vah:


Tradiční mechanické váhy
Osobní váhy mechanické jsou dnes v podstatě na ústupu. Všichni je moc dobře znáte. Lítá u nich ručička zprava doleva, než se ustálí na určité hodnotě. Nejsou úplně stoprocentní, protože když si na ni stoupnete dvakrát po sobě, pokaždé se může váha o něco lišit. Odchylka se pohybuje kolem 1 kg. Už se tolik neprodávají, přesto jim mohou některé z vás dát přednost. Jsou totiž docela retro. Jednou takovou je třeba osobní váha Jolly Soehnle za 445 Kč.

Osobní váha Jolly Soehnle
Osobní váha Jolly Soehnle


Oblíbené digitální váhy
Digitální váhy jsou mnohem přesnější a oblíbené. Inteligentní osobní váhy digitální od značky Soehnle nabízí automatické zapínání při nášlapu a okamžité vyčíslení tělesné váhy. Údaje o vaší váze se zobrazí na displeji. Kromě přesného měření mají i naprosto originální a nadčasový design, díky kterému budou ozdobou každé domácnosti. Velice designová je kupříkladu osobní váha Pino růžová Soehnle za 569 Kč nebo elegantní osobní váha LINEA Soehnle s extra velkým červeně svítícím displejem pro snadné odečítání i za šera nebo za tmy, která stojí 1 119Kč.
 

Osobní váha Pino růžová Soehnle

Osobní váha Pino růžová Soehnle
 

Osobní váha LINEA Soehnle

Osobní váha LINEA Soehnle


Moderní osobní váhy analytické
Moderní podoba osobních vah je mnohem propracovanější. Dokáží měřit třeba tuk v těle a zaznamenat hodnoty do počítače. Díky tomu si člověk lépe představí, jaké dělá pokroky, což pro ně může být větší motivací. Dále umí zobrazit množství svalové hmoty v těle, tekutin apod. Jedná se o osobní váhy analytické. I značka Soehnle má tyto váhy ve své nabídce. Líbit se vám může luxusní ultra tenká osobní váha Soehnle GLD SLIM DESIGN BLACK za 699 Kč.
 

Osobní váha Soehnle GLD SLIM DESIGN BLACK

Osobní váha Soehnle GLD SLIM DESIGN BLACK


Osobní váhy podle hmotnosti
Většina osobních vah má maximální zatížení do 150 kilogramů. Lze zakoupit i modely, mající limit  vyšší. Jestliže tedy vážíte více, je potřeba se pohlédnout po typu pro vyšší tělesnou hmotnost. K dostání jsou osobní váhy pro 200 kg, např. model PHARO XXL Soehnle.
 

Osobní váha PHARO XXL 200 kg Soehnle

Osobní váha PHARO XXL 200 kg Soehnle


Kde pořídit osobní váhy Soehnle?
Pakliže byste si ráda pořídila kvalitní osobní váhu Soehnle, ať už některou z námi uvedených nebo jinou, pak navštivte e-shop www.leifheit-shop.cz. Zde si můžete vybrat z několika krásných modelů za výhodné ceny.

Tuky v potravě? Ne všechny jsou špatné Tuky v potravě? Ne všechny jsou špatné

Téměř každá žena alespoň jednou ve svém životě držela nějakou tu „zaručenou“ dietu. Dříve jsme měli za to, že veškeré tuky jsou špatné a zodpovědné za kila navíc, a proto je nutné je z jídelníčku vyřadit.

Zázračná obnova okolí očí díky polynukleotidům Zázračná obnova okolí očí díky polynukleotidům

Proměňte svůj vzhled a dodejte pleti okolo očí novou energii. Polynukleotidové ošetření posiluje, hydratuje a obnovuje vaši pleť. Navíc má antioxidační účinky.

Naučme se masírovat sami Naučme se masírovat sami

Jednoduchou automasáž zvládnete podle návodu sami doma. Může být velkým pomocníkem po namáhavém dni nebo sportování. Masáže slouží především k uvolnění svalového napětí, stresu či únavě...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka