facebook
Dobré odpoledne, je pondělí 18.2.2019 a svátek slaví Patrik

5 důvodů proč nosit sukně


Ilustrační fotografie


V západní společnosti, do které spadáme, se rozbujela svízel s kalhoty. Ženy chodí v kalhotách. Sukně nebo šaty jsou k vidění přece jen vzácněji, nebo vůbec. Ženy je nosí jen při slavnostních příležitostech, protože se to tak prostě dělá. Tečka. Konec. Na zbytek času se obléknou do obtažených kalhot. Je to feminističtější. Asi. Nejspíš. Sukně a šaty mají ovšem své kouzlo, které s kalhoty nikdy nevyvoláte.

1. Problematické partie – málokterá postava je dokonalá. Kalhoty mají většinou tu moc, že všechny nedostatky až nesnesitelně zvýrazní. Každý záhyb navíc, každý chybějící kousek. Všechno s kalhoty vynikne. Sukně naopak vše skryje.

2. Přitažlivost – žena v sukni nebo v šatech vypadá ženštěji, krásněji, skutečněji. Její přirozená krása jde kupředu. Vstříc. Ale zároveň zachová ženě důstojnost, kterou ve špatně zvolených kalhotách často ztrácí. Prostě to tak je.

3. Láska nebo kariéra – v kalhotách vše vypadá příliš profesionálně. Jako kariéra, za kterou stojí jít i přes mrtvoly. Naopak sukně ukazuje tu krásnější část života. Lásku, nevázanost, nespoutanost a chuť si v životě a života samotného skutečně užít.

4. Ženskost – žena v sukni má daleko lepší pocit. Protože ukazuje beze studu svou podstatu. Své okouzlení životem. Kalhoty přisuzují ženě až moc roli muže.

5. Větší výběr – móda kalhot je trochu jednostranná. Nenabízí příliš mnoho možností. Změnit barvy, ale střih zůstává v zásadě, až na pár odchylek, stejný. Sukně či šaty nabízejí daleko větší výběr. Můžete tak být prakticky denně jiná, nová, zajímavá.


Pro a proti

Kalhoty samozřejmě mají také svá pro a proti. Stejně jako sukně a šaty. Je nejlépe uvažovat o okolnostech a nezapomenout mít v šatníku možnost sáhnout i po sukni či po šatech. A také po nich často sahat. Protože žena v sukni nebo v šatech vypadá prostě o mnoho lépe. A také se o mnoho lépe cítí.

Padání vlasů Padání vlasů, málo energie – nedostatek železa

Téměř každá žena se alespoň jednou za svůj život setkala s přílišným padáním vlasů. Většinou se vlasy po určité době dají samy do pořádku. V některých případech - a není jich málo, se však stává, že nám v těle chybí železo, které...

Homeopatie – opravdu pomáhá? Homeopatie – opravdu pomáhá?

Pro jedny znamená homeopatická léčba pouhé šarlatánství, které na nemoci a zdravotní potíže nezabírá, jiní ji berou jako lepší a přírodnější způsob zbavení se neduhů. Ani lékařští odborníci se často neshodují, zda jsou

Kouření v rodině a jeho dopad na dítě Kouření v rodině a jeho dopad na dítě

Cigarety prokazatelně škodí zdraví. Mnoho rodičů se této neřesti nemůže zbavit a kouří tak i v okolí svého dítěte nebo přímo před ním. Žena by rozhodně neměla kouřit v těhotenství a v období kojení. Je zde prokázán negativní...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka