facebook
Příjemnou noc, je středa 30.9.2020 a svátek slaví Igor

Nové peněženky od Desigual překvapují nejen designem!


Ilustrační fotografie

Pokud máte ráda originalitu a výraznost, jistě znáte Desigual. Tato dnes již kultovní módní značka si zakládá na odlišnosti od ostatních, neotřelých kombinacích a výrazných barvách, které ale návrháři dokáží zkombinovat tak, aby vzniklo super elegantní oblečení. Prim hrají i doplňky, každý outfit posunou o level výše. Pro nadcházející podzimní a zimní sezónu značka vytáhla hned několik es z rukávu. Nejvýraznější skupinou nové kolekce jsou peněženky společně s úchvatnými kabáty. Stanete se i vy jejich hrdnou nositelkou?


Místo na vše s vysokou elegancí

Máte klasickou peněženku a snažíte se do ní naskládat všechny věrnostní kartičky, kreditky, peníze, fotografie vašich blízkých, papírky s nákupem a třeba i důležité účtenky? Vaše úsilí je marné, běžná velikost peněženky nestačí. Neustále vás bude zlobit vypadávání věcí či rozbité zapínání. Návrháři z Desigual ví, co moderní ženy potřebují. Vytvořili pro ně nové peněženky Desigual ideální velikosti a vylepšili je trendovými výšivkami. Jednou z nových krásek je peněženka Desigual Mix Dakota. Dominantní hnědou barvu zdobí výšivky, mandaly a jemně i flitry. Má 2 klopy, které obsahují dostatek místa pro všechny drobnosti a peníze. Potřebujete ještě více prostoru? Bude vám vyhovovat novinka Mini Zip Greta. Má 1 velkou kapsu a ještě 6 přihrádek. Její součástí je odnímatelné poutko, nosit se dá i jako mini kabelka. Od ostatních se designově liší Magnetica Katia. Je celá modrá, má decentní ozdoby. Hodí se i jako malá kabelka pro slavnostní příležitosti. Obsahuje jednu velkou a jednu menší kapsu na bankovky a mince a ještě několik přihrádek na doklady, fotky a další.


Dokonale sladěná!

Žádný kousek od Desigual nesmí v šatníku zůstat sám. Udělejte si radost a kupte si například krásný kabát Desigual, budete nepřehlédnutelná. Dokonalý outfit dotvoříte, když si uděláte radost ještě větší a koupíte si kabelku či jiné doplňky. Prohlédněte si je na different.cz. Najdete zde i Desigual výprodej, kde akční zboží nabízí za extra výhodné ceny.

5 důvodů proč nosit sukně 5 důvodů proč nosit sukně

V západní společnosti, do které spadáme, se rozbujela svízel s kalhoty. Ženy chodí v kalhotách. Sukně nebo šaty jsou k vidění přece jen vzácněji, nebo vůbec. Ženy je nosí jen při...

Torze vaječníků Torze vaječníků

Torze vaječníků (adnex) neboli uskřinutí vejcovodu vlivem rotace - jedná se o druhou nejčastější příčinu rozvoje náhlé příhody břišní z gynekologických záležitostí...

Kabát Desigual Christian Lacroix vás zve do zářivého světa módy Desigual

Pestrá  a moderní móda značky Desigual se proslavila svými barvami, rozmanitostí a schopností oslovit prakticky každého. Za velkou částí proslulosti této značky stojí módní návrhář Christian Lacroix – vizionář barev. Jeho schopnost kombinovat barvy s módními návrhy a vytvořit tak hit každé nové sezóny, je až obdivuhodná.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka