facebook
Dobré ráno, je úterý 22.10.2019 a svátek slaví Sabina

Pořídila jste nový dětský kočárek? Nyní je čas na doplňky!


Ilustrační fotografie

Pokud už máte vybraný dětský kočárek, stále Vám ještě zbývá pořídit různé doplňky ke kočárkům, bez nichž se Vy ani miminko neobejdete. Udělejme si proto takovou krátkou „exkurzi“ pod těchto výrobcích.

 

Doplňky ke kočárkům pomohou miminku i Vám


O tom, jak vybrat dětský kočárek, dnes seženete obrovské množství informací. Proto se na tomto místě zaměříme spíše na to, jaké máte možnosti v oblasti doplňků ke kočárkům. A hned na úvod je třeba dodat, že jich existuje nepřeberné množství, jak koneckonců dokládá nabídka doplňků ke kočárkům v e-shopu Ondalek.cz. Zaměříme se tedy pouze na některé.

•    Zavinovačky a fusaky do kočárku. Miminko potřebuje mít po narození pocit bezpečí, k čemuž patří i správné tepelné podmínky. Nejmenší děti totiž ještě nemají dostatečně vyvinutou termoregulaci. Proto jsou zde zavinovačky anebo fusaky do kočárku (viz zde), z nichž některé dokáží udržet v zimě teplo a v létě zase sají pot, takže miminko bude mít ideální podmínky celoročně.

 

 

•    Vložky a podložky. Děti pochopitelně v kočárku potřebují také maximální pohodlí. K tomu slouží nejrůznější vložky a podložky, jež koupíte za pár stovek, což za komfort svého potomka jistě obětujete.

•    Ochrana proti vlivům prostředí. Miminka je nutné chránit i vůči rozmarům počasí. Právě pro to je vhodné pořídit pláštěnku, jež chrání před deštěm, či clonu jako ochranu před sluncem a větrem. Existuje ale také moskytiéra proti hmyzu.

•    Komfort i pro rodiče. Na procházkách využijí další doplňky ke kočárkům i samotní rodiče. Tak například taška na přebalování, organizér či návlek na rukojeť se jistě budou hodit.

Imunitní systém nejmenších dětí

Snad každý uvnitř tušíme, že dítě není jen zmenšeninou dospělého a že v jeho těle se všechno děje tak nějak minimálně trochu jinak. Zvláště u novorozenců a kojenců se intenzivně...

Jak na péči o dětskou pleť Jak na péči o dětskou pleť

Dětská pleť je mnohem citlivější než pleť dospělého člověka, proto je nanejvýš důležité věnovat pozornost výběru vhodné dětské kosmetiky a předejít tak pozdějším problémům, které by dítě mohly trápit.

Aby se miminku dobře spalo: 6 osvědčených rad Aby se miminku dobře spalo: 6 osvědčených rad

Po klidně spícím miminku touží každý vyčerpaný rodič. Jak to zařídit, aby se vašemu uzlíčku štěstí dobře spinkalo? Poradíme vám.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka