facebook
Dobré dopoledne, je středa 1.2.2023 a svátek slaví Nela

Pořídila jste nový dětský kočárek? Nyní je čas na doplňky!


Ilustrační fotografie

Pokud už máte vybraný dětský kočárek, stále Vám ještě zbývá pořídit různé doplňky ke kočárkům, bez nichž se Vy ani miminko neobejdete. Udělejme si proto takovou krátkou „exkurzi“ pod těchto výrobcích.

 

Doplňky ke kočárkům pomohou miminku i Vám


O tom, jak vybrat dětský kočárek, dnes seženete obrovské množství informací. Proto se na tomto místě zaměříme spíše na to, jaké máte možnosti v oblasti doplňků ke kočárkům. A hned na úvod je třeba dodat, že jich existuje nepřeberné množství, jak koneckonců dokládá nabídka doplňků ke kočárkům v e-shopu Ondalek.cz. Zaměříme se tedy pouze na některé.

•    Zavinovačky a fusaky do kočárku. Miminko potřebuje mít po narození pocit bezpečí, k čemuž patří i správné tepelné podmínky. Nejmenší děti totiž ještě nemají dostatečně vyvinutou termoregulaci. Proto jsou zde zavinovačky anebo fusaky do kočárku (viz zde), z nichž některé dokáží udržet v zimě teplo a v létě zase sají pot, takže miminko bude mít ideální podmínky celoročně.

 

 

•    Vložky a podložky. Děti pochopitelně v kočárku potřebují také maximální pohodlí. K tomu slouží nejrůznější vložky a podložky, jež koupíte za pár stovek, což za komfort svého potomka jistě obětujete.

•    Ochrana proti vlivům prostředí. Miminka je nutné chránit i vůči rozmarům počasí. Právě pro to je vhodné pořídit pláštěnku, jež chrání před deštěm, či clonu jako ochranu před sluncem a větrem. Existuje ale také moskytiéra proti hmyzu.

•    Komfort i pro rodiče. Na procházkách využijí další doplňky ke kočárkům i samotní rodiče. Tak například taška na přebalování, organizér či návlek na rukojeť se jistě budou hodit.

Druhý měsíc a první úsměv Druhý měsíc a první úsměv

Zdá se to jako včera, když jste své miminko viděli poprvé. Čas neuvěřitelně letí, váš drobeček již není novorozenec a statečně se společně prokousáváte obdobím šestinedělí. V druhém měsíci života se dítě rychle vyvíjí a tak...

Jak uklidnit plačící miminko? Jak uklidnit plačící miminko?

Plačící miminko si rodiče přejí co nejdříve utišit. Uvádí se, že na každé miminko působí jiný způsob uklidnění, který mají v sobě nastavený. Rodičům tak pouze stačí jej objevit. Rodiče se tak snaží vyzkoušet různé způsoby, jak...

Jak uspat dítě Jak uspat dítě

Jak je známo, pro malé děti je často velkým problémem usínání. I když jsme jim zařídili veškeré pohodlí, jsou nakrmené, přebalené a umyté, pořád ne a ne usnout. Existuje spousta způsobů, jak dítě uspat, málokdy se nám to...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka