facebook
Dobré ráno, je čtvrtek 28.5.2020 a svátek slaví Maxim

Pořídila jste nový dětský kočárek? Nyní je čas na doplňky!


Ilustrační fotografie

Pokud už máte vybraný dětský kočárek, stále Vám ještě zbývá pořídit různé doplňky ke kočárkům, bez nichž se Vy ani miminko neobejdete. Udělejme si proto takovou krátkou „exkurzi“ pod těchto výrobcích.

 

Doplňky ke kočárkům pomohou miminku i Vám


O tom, jak vybrat dětský kočárek, dnes seženete obrovské množství informací. Proto se na tomto místě zaměříme spíše na to, jaké máte možnosti v oblasti doplňků ke kočárkům. A hned na úvod je třeba dodat, že jich existuje nepřeberné množství, jak koneckonců dokládá nabídka doplňků ke kočárkům v e-shopu Ondalek.cz. Zaměříme se tedy pouze na některé.

•    Zavinovačky a fusaky do kočárku. Miminko potřebuje mít po narození pocit bezpečí, k čemuž patří i správné tepelné podmínky. Nejmenší děti totiž ještě nemají dostatečně vyvinutou termoregulaci. Proto jsou zde zavinovačky anebo fusaky do kočárku (viz zde), z nichž některé dokáží udržet v zimě teplo a v létě zase sají pot, takže miminko bude mít ideální podmínky celoročně.

 

 

•    Vložky a podložky. Děti pochopitelně v kočárku potřebují také maximální pohodlí. K tomu slouží nejrůznější vložky a podložky, jež koupíte za pár stovek, což za komfort svého potomka jistě obětujete.

•    Ochrana proti vlivům prostředí. Miminka je nutné chránit i vůči rozmarům počasí. Právě pro to je vhodné pořídit pláštěnku, jež chrání před deštěm, či clonu jako ochranu před sluncem a větrem. Existuje ale také moskytiéra proti hmyzu.

•    Komfort i pro rodiče. Na procházkách využijí další doplňky ke kočárkům i samotní rodiče. Tak například taška na přebalování, organizér či návlek na rukojeť se jistě budou hodit.

Domácí zvíře ve společné domácnosti s novorozencem Domácí zvíře ve společné domácnosti s novorozencem

Lidé a zvířata, hlavně ta domácí jako je pes a kočka již neodmyslitelně patří k sobě. Naše domácí mazlíčky rozmazlujeme a děláme pro ně téměř první a poslední. Pokud si pořídíme zvíře již s odrostlejším dítětem, většinou nebývá problém.

Péče o vlasy miminka Péče o vlasy miminka

Miminka se již rodí s vlásky. Některá jich mají více a jiná méně. Po narození bývají ve vlasech miminek zbytky plodové vody a mázku. Hlavičku je možné po narození lehce otřít. V žádném...

Prořezávání zoubků Prořezávání zoubků

Prořezávání zoubků provází růst každého děťátka. Většinou jsou děti v tomto období podrážděné a neklidné. Setkávají se totiž s bolestí a neumějí se s ní vyrovnat. Proto častěji než obvykle...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka