facebook
Příjemnou noc, je středa 23.9.2020 a svátek slaví Jaromír

Pořídila jste nový dětský kočárek? Nyní je čas na doplňky!


Ilustrační fotografie

Pokud už máte vybraný dětský kočárek, stále Vám ještě zbývá pořídit různé doplňky ke kočárkům, bez nichž se Vy ani miminko neobejdete. Udělejme si proto takovou krátkou „exkurzi“ pod těchto výrobcích.

 

Doplňky ke kočárkům pomohou miminku i Vám


O tom, jak vybrat dětský kočárek, dnes seženete obrovské množství informací. Proto se na tomto místě zaměříme spíše na to, jaké máte možnosti v oblasti doplňků ke kočárkům. A hned na úvod je třeba dodat, že jich existuje nepřeberné množství, jak koneckonců dokládá nabídka doplňků ke kočárkům v e-shopu Ondalek.cz. Zaměříme se tedy pouze na některé.

•    Zavinovačky a fusaky do kočárku. Miminko potřebuje mít po narození pocit bezpečí, k čemuž patří i správné tepelné podmínky. Nejmenší děti totiž ještě nemají dostatečně vyvinutou termoregulaci. Proto jsou zde zavinovačky anebo fusaky do kočárku (viz zde), z nichž některé dokáží udržet v zimě teplo a v létě zase sají pot, takže miminko bude mít ideální podmínky celoročně.

 

 

•    Vložky a podložky. Děti pochopitelně v kočárku potřebují také maximální pohodlí. K tomu slouží nejrůznější vložky a podložky, jež koupíte za pár stovek, což za komfort svého potomka jistě obětujete.

•    Ochrana proti vlivům prostředí. Miminka je nutné chránit i vůči rozmarům počasí. Právě pro to je vhodné pořídit pláštěnku, jež chrání před deštěm, či clonu jako ochranu před sluncem a větrem. Existuje ale také moskytiéra proti hmyzu.

•    Komfort i pro rodiče. Na procházkách využijí další doplňky ke kočárkům i samotní rodiče. Tak například taška na přebalování, organizér či návlek na rukojeť se jistě budou hodit.

Co dělat, když miminko neustále pláče? Co dělat, když miminko neustále pláče?

Je najedené, přebalené, zoubky ještě nerostou a vás už nenapadá jediný důvod, proč malé pořád pláče. Někdy je velice těžké přijít na příčinu pláče, natož ho utišit...

Dudlík – kdy je třeba a kdy už ne? Dudlík – kdy je třeba a kdy už ne?

Každá maminka před porodem s nadšením nakupuje výbavičku, oblečení a vše potřebné, aby jejímu dítku nic nechybělo. Když však přijde na řadu dudlík, často přemýšlíme, zda je skutečně pro miminka vhodný, popřípadě do kolika let a jak ...

Pátý měsíc – copak je ve světě nového? Pátý měsíc – copak je ve světě nového?

V pátém měsíci svého mladého života začíná být miminko akčnější, více se hýbe a začíná objevovat svět. V přetáčení se ze zad na bříško je stále úspěšnější a hrozně ho to baví...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka