facebook
Dobré odpoledne, je pondělí 15.7.2024 a svátek slaví Luboš

Kde přebalovat miminko? Pořiďte si přebalovací pult či komodu.


Ilustrační fotografie

Přebalovací pulty musí být pohodlné a bezpečné

Ať už budete mít přebalovací pult umístěn v dětském pokoji, anebo jinde, při jeho nákupu pamatujte, že musí být velice bezpečný, pohodlný pro miminko a zároveň plně vyhovovat i Vám. K tomu slouží zvýšené okraje, absence ostrých hrotů a hran, celková stabilita a pochopitelně i zdravotní nezávadnost materiálu a barev. Proto si pořiďte si přebalovací pult, který je označen odkazem na EN 12221. V takovém případě by totiž měl výrobek splňovat evropské normy. Určitě tedy nekupujte nic bez tohoto označení!


Přebalovací komody jako zajímavá alternativa

Přebalovací komoda Už jsme se zmínili o tom, že přebalovací pult musí plně vyhovovat i rodičům. Jak toho dosáhnout? Především by měl být dostatečně vysoký a obsahovat praktické prostory pro uložení věcí. Máte ovšem ještě jednu možnost – kupte přebalovací komodu. Tím totiž získáte nejen místo pro přebalování dětí, které má úložné prostory, ale zároveň si vlastně pořídíte klasický kus nábytku, neboť přebalovací pult lze pochopitelně odebrat a vmžiku máte klasickou komodu!Budete v nejbližší době potřebovat nové vybavení do dětského pokoje? Máte zájem o vysoce kvalitní dětský nábytek, za který neutratíte přehnané finanční částky? Potom Vás zveme do internetového obchodu Ondalek.cz, kde naleznete naprosto vše, co hledáte.

Nošení dětí v šátcích Nošení dětí v šátcích

Nejedná se o žádnou velkou novinku, ale spousta rodičům je móda nošení dětí v šátku či jiném nosiči stále ještě velkou neznámou. Kromě klasických kočárků se nám nabízí možnost mít své dítko vždy při sobě a mít naprostou kontrolu nad jeho ...

Domácí zvíře ve společné domácnosti s novorozencem Domácí zvíře ve společné domácnosti s novorozencem

Lidé a zvířata, hlavně ta domácí jako je pes a kočka již neodmyslitelně patří k sobě. Naše domácí mazlíčky rozmazlujeme a děláme pro ně téměř první a poslední. Pokud si pořídíme zvíře již s odrostlejším dítětem, většinou nebývá problém.

Péče o vlasy miminka Péče o vlasy miminka

Miminka se již rodí s vlásky. Některá jich mají více a jiná méně. Po narození bývají ve vlasech miminek zbytky plodové vody a mázku. Hlavičku je možné po narození lehce otřít. V žádném...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka