facebook
Dobré dopoledne, je úterý 22.10.2019 a svátek slaví Sabina

Kde přebalovat miminko? Pořiďte si přebalovací pult či komodu.


Ilustrační fotografie

Přebalovací pulty musí být pohodlné a bezpečné

Ať už budete mít přebalovací pult umístěn v dětském pokoji, anebo jinde, při jeho nákupu pamatujte, že musí být velice bezpečný, pohodlný pro miminko a zároveň plně vyhovovat i Vám. K tomu slouží zvýšené okraje, absence ostrých hrotů a hran, celková stabilita a pochopitelně i zdravotní nezávadnost materiálu a barev. Proto si pořiďte si přebalovací pult, který je označen odkazem na EN 12221. V takovém případě by totiž měl výrobek splňovat evropské normy. Určitě tedy nekupujte nic bez tohoto označení!


Přebalovací komody jako zajímavá alternativa

Přebalovací komoda Už jsme se zmínili o tom, že přebalovací pult musí plně vyhovovat i rodičům. Jak toho dosáhnout? Především by měl být dostatečně vysoký a obsahovat praktické prostory pro uložení věcí. Máte ovšem ještě jednu možnost – kupte přebalovací komodu. Tím totiž získáte nejen místo pro přebalování dětí, které má úložné prostory, ale zároveň si vlastně pořídíte klasický kus nábytku, neboť přebalovací pult lze pochopitelně odebrat a vmžiku máte klasickou komodu!Budete v nejbližší době potřebovat nové vybavení do dětského pokoje? Máte zájem o vysoce kvalitní dětský nábytek, za který neutratíte přehnané finanční částky? Potom Vás zveme do internetového obchodu Ondalek.cz, kde naleznete naprosto vše, co hledáte.

Imunitní systém nejmenších dětí

Snad každý uvnitř tušíme, že dítě není jen zmenšeninou dospělého a že v jeho těle se všechno děje tak nějak minimálně trochu jinak. Zvláště u novorozenců a kojenců se intenzivně...

Jak na péči o dětskou pleť Jak na péči o dětskou pleť

Dětská pleť je mnohem citlivější než pleť dospělého člověka, proto je nanejvýš důležité věnovat pozornost výběru vhodné dětské kosmetiky a předejít tak pozdějším problémům, které by dítě mohly trápit.

Aby se miminku dobře spalo: 6 osvědčených rad Aby se miminku dobře spalo: 6 osvědčených rad

Po klidně spícím miminku touží každý vyčerpaný rodič. Jak to zařídit, aby se vašemu uzlíčku štěstí dobře spinkalo? Poradíme vám.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka