facebook
Dobré odpoledne, je čtvrtek 8.6.2023 a svátek slaví Medard

Kde přebalovat miminko? Pořiďte si přebalovací pult či komodu.


Ilustrační fotografie

Přebalovací pulty musí být pohodlné a bezpečné

Ať už budete mít přebalovací pult umístěn v dětském pokoji, anebo jinde, při jeho nákupu pamatujte, že musí být velice bezpečný, pohodlný pro miminko a zároveň plně vyhovovat i Vám. K tomu slouží zvýšené okraje, absence ostrých hrotů a hran, celková stabilita a pochopitelně i zdravotní nezávadnost materiálu a barev. Proto si pořiďte si přebalovací pult, který je označen odkazem na EN 12221. V takovém případě by totiž měl výrobek splňovat evropské normy. Určitě tedy nekupujte nic bez tohoto označení!


Přebalovací komody jako zajímavá alternativa

Přebalovací komoda Už jsme se zmínili o tom, že přebalovací pult musí plně vyhovovat i rodičům. Jak toho dosáhnout? Především by měl být dostatečně vysoký a obsahovat praktické prostory pro uložení věcí. Máte ovšem ještě jednu možnost – kupte přebalovací komodu. Tím totiž získáte nejen místo pro přebalování dětí, které má úložné prostory, ale zároveň si vlastně pořídíte klasický kus nábytku, neboť přebalovací pult lze pochopitelně odebrat a vmžiku máte klasickou komodu!Budete v nejbližší době potřebovat nové vybavení do dětského pokoje? Máte zájem o vysoce kvalitní dětský nábytek, za který neutratíte přehnané finanční částky? Potom Vás zveme do internetového obchodu Ondalek.cz, kde naleznete naprosto vše, co hledáte.

Mýty kolem novorozeňat Mýty kolem novorozeňat

Zejména prvorodičky mají celou řadu obav, pokud jde o jejich narozené miminko. Některé mohou být opodstatněné, přeci jen se jedná o křehký organismus, který byl dlouhou dobu chráněn v děloze uvnitř bříška a nyní...

Čtvrtý měsíc – copak je to támhle? Čtvrtý měsíc – copak je to támhle?

Ve čtvrtém měsíci se miminka začínají posazovat s vaší už jen malou pomocí, vsedě udrží hlavičku a živě a zvědavě s ní budou otáčet na všechny strany. Také jsou si již jistější v úchopu, proto by měla...

Třetí měsíc – už vím, kdo jsi Třetí měsíc – už vím, kdo jsi

Během třetího měsíce života vašeho drobečka se začínají dít velké věci. Jeho vývoj jde stále rychleji kupředu, začíná si dobře uvědomovat své okolí, objevovat nejbližší svět a taky se už umí ozvat jinak, než jen křikem.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka