facebook
Dobré ráno, je středa 16.1.2019 a svátek slaví Drahoslav

Jak s partnerem bojovat s neplodností?


Ilustrační fotografie

Iveta (36) z Brna nám napsala svůj příběh, jak s partnerem bojovali s neplodností.

Milé dámy, musím se vám svěřit se svým příběhem. Samozřejmě i pro pány má zkušenost bude zajímavá, jak pochopíte později. A pro vás všechny mám skvělý tip na vánoční dárek.

Před pěti lety jsem slavila krásných třicet let. Kamarádky mi s radostí přály „Vítej konečně do klubu třicátnic! Přejeme ti super mužského a spoustu dětí!“ „Jo jo, prý konečně třicet a mužský v mém životě? Kde ho mám asi tak najít? A děti? Na to jsem opravdu pomyšlení neměla...“, přemítaly se mi v myšlenkách smíšené pocity.

Jako pracovně vytížená svobodná žena jsem nikdy nepociťovala, že se už blíží ta pomyslná třicítka spojená s rodinou a dětmi. Ale asi mi to bylo osudem přáno a na mé narozeninové párty byl ON. Ano, on mého srdce šampion.

Zamilovala jsem se od prvního momentu. A už po pár týdnech randění ve mne vyvolal touhu po mateřství a rodině téměř. Jenže nežijeme v milostném příběhu a vždy narazíme na nějakou překážku.

Začátek vztahu je úžasná věc. Sex jsme měli téměř každý den. Zprvu bych tomu nevěnovala takovou pozornost, ale plán založit rodinu vznikl po půl roce, a když se to nedařilo dalšího půl roku, došlo na řadu probrat s přítelem, co může být příčina.

Pamatuji si to jako dnes, bála jsem se doma téma mužské plodnosti a spermií vůbec začít. Přítel měl při vyvrcholení nevýraznou ejakulaci. Byla to vlastně naše první partnerská zkouška. Bylo mu to nepříjemné. Naštěstí se vzchopil a zeptal se mě, jaké mám zkušenosti s jinými muži a pochopil, že jeho ejakulace neprodukuje až takový počet spermií.

Hledali jsme různé možnosti. Od návštěv doktorů, bylinkářů přes samo vzdělávání na internetu. V průběhu dvou let toho moc nepomáhalo. Přítel sice zlepšil životosprávu, aby měl větší hemživost.  Ale bez úspěchu. Začínala jsem se smiřovat s tím, že své vlastní děti mít nebudeme. Partner to prožíval trošku hůř, viděla jsem na něm, že se trápí. Vrchol všeho bylo, když přišel s tím, že jestli se nepovede ni umělé oplodnění, nebude mi kazit život.

Ve chvíli kdy byl už na dně, promluvil si o tom se svým nejlepším kamarádem, bývalým spolužákem. Díky bohu za to, bylo to jedno z jeho nejlepších rozhodnutí. Kamarád mu poradil jeden přípravek s názvem Viamax Volumizer, speciálně dělaný na zvětšení množství ejakulátu.

Objednal si ho z webových stránek tajně, nic mi neřekl. První týden jsem samozřejmě nic nepoznala, jen se mi zdál veselejší, klidnější a jeho sexuální apetit byl tam kde na začátku. Už to mě nesmírně povzbudilo a jeho chuť na mě samotnou mě nabíjela neskutečnou energií.

Zhruba po třech týdnech jsem byla šokována! Nebudu přímo rozebírat podrobnosti, sami si dokážete představit, jak se dá poznat zvýšený objem spermatu. Má reakce byla dost komická.

Muž musel s pravdou ven. Vytáhl ze zásuvky balení Viamaxu s úsměvem na tváří. Musím říct, že jsem nevěřila vlastním očím.

Dnes máme roční holčičku, za pár let se možná dočkáme i budoucího fotbalisty a na Viamax nedáme dopustit. Manžel si sex více užívá a ještě má zdravější spermie. Pokud máte podobné zkušenosti, neváhejte, doporučuji, stojí to za to. Máte obdobně dobré zkušenosti? Je něco, co pomohlo Vám?

                                                                                                                                                       Iveta, Brno

Padání vlasů Padání vlasů, málo energie – nedostatek železa

Téměř každá žena se alespoň jednou za svůj život setkala s přílišným padáním vlasů. Většinou se vlasy po určité době dají samy do pořádku. V některých případech - a není jich málo, se však stává, že nám v těle chybí železo, které...

Homeopatie – opravdu pomáhá? Homeopatie – opravdu pomáhá?

Pro jedny znamená homeopatická léčba pouhé šarlatánství, které na nemoci a zdravotní potíže nezabírá, jiní ji berou jako lepší a přírodnější způsob zbavení se neduhů. Ani lékařští odborníci se často neshodují, zda jsou

Kouření v rodině a jeho dopad na dítě Kouření v rodině a jeho dopad na dítě

Cigarety prokazatelně škodí zdraví. Mnoho rodičů se této neřesti nemůže zbavit a kouří tak i v okolí svého dítěte nebo přímo před ním. Žena by rozhodně neměla kouřit v těhotenství a v období kojení. Je zde prokázán negativní...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka