facebook
Dobrý podvečer, je neděle 4.12.2022 a svátek slaví Barbora

Pořiďte holčičce osušky a povlečení jako z Ledového království


Ilustrační fotografie

Kvalitní osušky a povlečení s oblíbeným pohádkovým námětem Ledového království potěší každou malou princeznu a je to ideální dárek k Vánocům. Povlečení s motivy princezen, sněhových vloček a sněhulákem Olafem se hodí povléknout zvláště v zimě. Jak vybrat ideální dětské povlečení?


Povlečení Frozen

Při výběru kvalitního povlečení se dívejte především na materiálové složení. Povlečení Ledové království ze stoprocentní bavlny vám dlouho vydrží, dobře saje pot, je prodyšné a šetrné k dětské pokožce. Při nanášení dětských motivů by měly být použity ekologické barvy s dlouhou životností, dětské povlečení tak bude působit jako nové a barvy nevyblednou ani po mnoha vypráních.

Pokud jde o podobu samotného pohádkového motivu, povlečení Frozen nemusí vždy působit studeně, jak by se na první pohled mohlo zdát, může mít i teplé odstíny barev nebo být dorůžova. Údržba bavlněného povlečení je jednoduchá, dá se prát obyčejně na 40 °C, sušit v sušičce a bez obav žehlit.


Frozen osušky

Kromě povlečení darujte své princezně i kvalitní osušku se stejným motivem. Dětská osuška Ledové království ze 100 % bavlny je velmi příjemná a hodí se i k vodě. Bavlna je měkká, dobře saje vodu a má dobré termoregulační schopnosti, takže zahřeje i přes vytištěný studenější motiv vloček. Bavlna by také měla mít dostatečnou gramáž, to jest hutnost látky, kterou někteří výrobci šidí a látka se potom snadno trhá.

Když budete nakupovat od ověřených značek a pozorně si číst informace o materiálovém složení, nepřijdete zkrátka. Pokud si nebudete vědět s výběrem rady, nechte si poradit od prodejců a pročítejte hodnocení povlečení a osušek dostupná volně na internetu. Tam se také dozvíte, jaká gramáž je pro vaše účely nejvhodnější a jestli se vám vyplatí připlatit si za vyšší hustotu látky. Za dětská rozzářená očka to rozhodně stojí!

Kdy dítěti pořídit první mobil? Kdy dítěti pořídit první mobil?

V dnešní době, kdy má telefon, tablet či notebook skoro každý prvňák, nikoho ani nenapadne, zda je dobré kupovat takhle malému dítěti elektroniku, jakou běžně používají dospělí. Někdo by...

Vhodná snídaně pro děti Vhodná snídaně pro děti

Snídaně je nejdůležitějším jídlem dne – to je dnes již známé pravidlo zdravé výživy. Výživný oběd, odpolední svačina ani večeře ji plnohodnotně nenahradí. Spousta lidí má však k pravidelnému snídání spíše záporný vztah a...

Jak děti motivovat? Jak děti motivovat?

Motivace je jedním z nejdůležitějších aspektů života a zároveň i motorem, který ho žene kupředu. Občas se ale vytratí a je třeba ji obnovit, což není lehké pro dospělého jedince, natož pro dítě. V případě...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka