facebook
Dobré odpoledne, je středa 19.6.2019 a svátek slaví Leoš

Pořiďte holčičce osušky a povlečení jako z Ledového království


Ilustrační fotografie

Kvalitní osušky a povlečení s oblíbeným pohádkovým námětem Ledového království potěší každou malou princeznu a je to ideální dárek k Vánocům. Povlečení s motivy princezen, sněhových vloček a sněhulákem Olafem se hodí povléknout zvláště v zimě. Jak vybrat ideální dětské povlečení?


Povlečení Frozen

Při výběru kvalitního povlečení se dívejte především na materiálové složení. Povlečení Ledové království ze stoprocentní bavlny vám dlouho vydrží, dobře saje pot, je prodyšné a šetrné k dětské pokožce. Při nanášení dětských motivů by měly být použity ekologické barvy s dlouhou životností, dětské povlečení tak bude působit jako nové a barvy nevyblednou ani po mnoha vypráních.

Pokud jde o podobu samotného pohádkového motivu, povlečení Frozen nemusí vždy působit studeně, jak by se na první pohled mohlo zdát, může mít i teplé odstíny barev nebo být dorůžova. Údržba bavlněného povlečení je jednoduchá, dá se prát obyčejně na 40 °C, sušit v sušičce a bez obav žehlit.


Frozen osušky

Kromě povlečení darujte své princezně i kvalitní osušku se stejným motivem. Dětská osuška Ledové království ze 100 % bavlny je velmi příjemná a hodí se i k vodě. Bavlna je měkká, dobře saje vodu a má dobré termoregulační schopnosti, takže zahřeje i přes vytištěný studenější motiv vloček. Bavlna by také měla mít dostatečnou gramáž, to jest hutnost látky, kterou někteří výrobci šidí a látka se potom snadno trhá.

Když budete nakupovat od ověřených značek a pozorně si číst informace o materiálovém složení, nepřijdete zkrátka. Pokud si nebudete vědět s výběrem rady, nechte si poradit od prodejců a pročítejte hodnocení povlečení a osušek dostupná volně na internetu. Tam se také dozvíte, jaká gramáž je pro vaše účely nejvhodnější a jestli se vám vyplatí připlatit si za vyšší hustotu látky. Za dětská rozzářená očka to rozhodně stojí!

Jak vybírat dětskou bundu Jak vybírat dětskou bundu

Kvalitní oblečení by mělo být základem nejen vašeho, ale také dětského šatníku. V dnešním článku se zaměříme na výběr dětské bundy. Jiná bunda je vhodná na zimu, jiná na jarní a podzimní měsíce a další na prosluněné...

Dětská důvěra Dětská důvěra

Každý z nás potřebuje mít někoho, komu může plně důvěřovat. To platí nejen pro dospělé, ale hlavně pro malé děti, pro které je důvěra naprosto klíčová, stejně jako jídlo, teplo a pohlazení. Důvěru musíme pěstovat již od...

Holčička z gynekologického pohledu Holčička z gynekologického pohledu

Je známo, že o dívčí pohlavní orgány je třeba se starat o trochu více, než o ty chlapecké. Rozvíjejí se již v bříšku a každá maminka by měla vědět, jak správně dodržovat hygienu, aby se nedostavily nepříjemné gynekologické...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka