facebook
Dobrý večer, je neděle 24.3.2019 a svátek slaví Gabriel

Pořiďte holčičce osušky a povlečení jako z Ledového království


Ilustrační fotografie

Kvalitní osušky a povlečení s oblíbeným pohádkovým námětem Ledového království potěší každou malou princeznu a je to ideální dárek k Vánocům. Povlečení s motivy princezen, sněhových vloček a sněhulákem Olafem se hodí povléknout zvláště v zimě. Jak vybrat ideální dětské povlečení?


Povlečení Frozen

Při výběru kvalitního povlečení se dívejte především na materiálové složení. Povlečení Ledové království ze stoprocentní bavlny vám dlouho vydrží, dobře saje pot, je prodyšné a šetrné k dětské pokožce. Při nanášení dětských motivů by měly být použity ekologické barvy s dlouhou životností, dětské povlečení tak bude působit jako nové a barvy nevyblednou ani po mnoha vypráních.

Pokud jde o podobu samotného pohádkového motivu, povlečení Frozen nemusí vždy působit studeně, jak by se na první pohled mohlo zdát, může mít i teplé odstíny barev nebo být dorůžova. Údržba bavlněného povlečení je jednoduchá, dá se prát obyčejně na 40 °C, sušit v sušičce a bez obav žehlit.


Frozen osušky

Kromě povlečení darujte své princezně i kvalitní osušku se stejným motivem. Dětská osuška Ledové království ze 100 % bavlny je velmi příjemná a hodí se i k vodě. Bavlna je měkká, dobře saje vodu a má dobré termoregulační schopnosti, takže zahřeje i přes vytištěný studenější motiv vloček. Bavlna by také měla mít dostatečnou gramáž, to jest hutnost látky, kterou někteří výrobci šidí a látka se potom snadno trhá.

Když budete nakupovat od ověřených značek a pozorně si číst informace o materiálovém složení, nepřijdete zkrátka. Pokud si nebudete vědět s výběrem rady, nechte si poradit od prodejců a pročítejte hodnocení povlečení a osušek dostupná volně na internetu. Tam se také dozvíte, jaká gramáž je pro vaše účely nejvhodnější a jestli se vám vyplatí připlatit si za vyšší hustotu látky. Za dětská rozzářená očka to rozhodně stojí!

Jak vychovávat chlapce 2. část Jak vychovávat chlapce 2. část

V první části „Jak vychovávat chlapce“ jsme se věnovali některým zásadám, které nám pomohou vychovat z chlapce správného muže – potřeba mužského vzoru, být gentleman a umět si po sobě uklidit.

Jak vychovávat chlapce Jak vychovávat chlapce 1.část

Pro matky, které vychovávají chlapce, je mužský svět úplnou neznámou a dnešní elektronická doba přeplněná nezávaznými umělými vztahy přes internet a naprosté ztráty zodpovědnosti a morálky tomu vůbec...

Kdy říct dítěti, že Ježíšek neexistuje? Kdy říct dítěti, že Ježíšek neexistuje?

Zda je čas dítěti říct, že Ježíšek není, je dilema, které trápí nejednoho rodiče malého dítěte. Často tápeme nad tím, kdy je ten správný věk a čas pro sdělení této celkem zásadní informace, která velmi zasáhne do fantazie dítěte.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka