facebook
Dobré odpoledne, je sobota 19.1.2019 a svátek slaví Ilona

Pořiďte holčičce osušky a povlečení jako z Ledového království


Ilustrační fotografie

Kvalitní osušky a povlečení s oblíbeným pohádkovým námětem Ledového království potěší každou malou princeznu a je to ideální dárek k Vánocům. Povlečení s motivy princezen, sněhových vloček a sněhulákem Olafem se hodí povléknout zvláště v zimě. Jak vybrat ideální dětské povlečení?


Povlečení Frozen

Při výběru kvalitního povlečení se dívejte především na materiálové složení. Povlečení Ledové království ze stoprocentní bavlny vám dlouho vydrží, dobře saje pot, je prodyšné a šetrné k dětské pokožce. Při nanášení dětských motivů by měly být použity ekologické barvy s dlouhou životností, dětské povlečení tak bude působit jako nové a barvy nevyblednou ani po mnoha vypráních.

Pokud jde o podobu samotného pohádkového motivu, povlečení Frozen nemusí vždy působit studeně, jak by se na první pohled mohlo zdát, může mít i teplé odstíny barev nebo být dorůžova. Údržba bavlněného povlečení je jednoduchá, dá se prát obyčejně na 40 °C, sušit v sušičce a bez obav žehlit.


Frozen osušky

Kromě povlečení darujte své princezně i kvalitní osušku se stejným motivem. Dětská osuška Ledové království ze 100 % bavlny je velmi příjemná a hodí se i k vodě. Bavlna je měkká, dobře saje vodu a má dobré termoregulační schopnosti, takže zahřeje i přes vytištěný studenější motiv vloček. Bavlna by také měla mít dostatečnou gramáž, to jest hutnost látky, kterou někteří výrobci šidí a látka se potom snadno trhá.

Když budete nakupovat od ověřených značek a pozorně si číst informace o materiálovém složení, nepřijdete zkrátka. Pokud si nebudete vědět s výběrem rady, nechte si poradit od prodejců a pročítejte hodnocení povlečení a osušek dostupná volně na internetu. Tam se také dozvíte, jaká gramáž je pro vaše účely nejvhodnější a jestli se vám vyplatí připlatit si za vyšší hustotu látky. Za dětská rozzářená očka to rozhodně stojí!

Děti a vrcholové sporty Děti a vrcholové sporty

Každý se asi dnes shodne s názorem, že je dobré dítě vést k nějaké mimoškolní činnosti, jako je sport, hudba, či výtvarka. Ne každý rodič však zná hranice mezi vedením a mezi vynucováním. Některé děti jsou až příliš nuceni...

Jak na vánoční přání dětí? Jak na vánoční přání dětí?

Pomalu ale jistě se přibližuje období vánoc a s ním i přání našich dětí, co všechno by si přály najít pod vánočním stromkem. Rodiče jsou pak vystaveni velkému tlaku, aby všechna přání svých dětí splnili. Je to však správné, aby...

První zimní mrazíky – ochrana pokožky dítěte před chladem První zimní mrazíky – ochrana pokožky dítěte před chladem

Studené zimní počasí těžko snáší dospělý člověk, natož malé dítě. U malých dětí platí dvojnásob, že, teplotní výkyvy špatně snáší. Jelikož zima v Česku začíná čím dát tím dřív, je třeba miminko na zimu předčasně připravit, aby...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka