facebook
Dobré odpoledne, je středa 15.8.2018 a svátek slaví Hana

Dovolená v Bedřichově – horský vzduch a zaručeně dobrá péče


Ilustrační fotografie

Potřebujete dovolenou? Máte malé děti? Jeďte na místo, kde se postarají o celou Vaši rodinu! I s nejmenšími dětmi můžete prožít klidnou a příjemnou dovolenou, pokud si najdete takové ubytování, kde jsou na děti připravení. Pak totiž vaše dovolená může proběhnout tak, aby si ji užili všichni členové rodiny.

Bedřichov v Jizerských horách je tradiční horská vesnička. Čistá, udržovaná, poskytující turistům mnoho příležitostí k zábavě i oddechu. Okolí Bedřichova je protkané turistickými a cykloturistickými trasami, které vedou krásnými hustými lesy. Snadno najdete optimální trasu pro Vaši výpravu, která může vést okolo některé rozhledny, horské chaty nebo tajemného rašeliniště. Přímo z centra Bedřichova vede i devítikilometrová bezbariérová stezka pro rodiny s kočárkem a osoby s handicapem. Přírodní koupání nabízí Bedřichovská přehrada, obklopená porosty borůvek, ostružin, malin a hub. V zimě se krajina mění na království běžkařů s dominující Jizerskou magistrálou, pro lyžaře je k dispozici rozsáhlý skiareál.

Bedřichov nabízí více možností ubytování, ale jen jedno místo se může pochlubit titulem Baby friendly, navíc s nejvyšším - zlatým - stupněm certifikace. Je to útulný, zrekonstruovaný penzion Horský Dvůr. Nachází se nedaleko centra všeho dění, a přesto v klidné lokalitě. Svým dětským klientům nabízí veškeré potřebné zázemí, jako jsou postýlky, židličky, hygienické vybavení, kuchyňka na ohřev dětských pokrmů, pohádky, herna, rozsáhlé venkovní hřiště, ohniště a dokonce i tee-pee. Velkým lákadlem budou pro děti především tři stálí obyvatelé penzionu, a to horští koně plemene Hafling, označovaní jako malí koně s velkým srdcem. Vaše děti se na nich po domluvě mohou svézt. Rodiče mají prostor k uvolnění v relax-klubu se saunou a vířivkou. Na výběr máte i několik druhů masáží.

Pár kroků od penzionu najdete tři dětské výukové vleky, v létě je vám k dispozici přírodní koupaliště, které s vleky sousedí. Penzion Horský Dvůr je vynikající možností, jak spojit různorodé zájmy všech členů rodiny do jedné dovolené. Pobyt Vám jistě zpříjemní i skutečnost, že služby jako parkování, wi-fi, přístup k počítači, i úschovna lyží, kol a kočárků jsou zahrnuty v ceně ubytování. Volit můžete z 1-5lůžkových pokojů se sociálním zařízením. V kuchyni se vaří s ohledem na malé i velké hosty, bez použití chemických přísad. V tomto penzionu ví, co děti potřebují.

Navštivte www.horskydvur.cz a přesvědčíte se sami!Nákup kočárku podle věku dítěte Nákup kočárku dle věku dítěte

Každá maminka již před porodem nakupuje vše potřebné pro mimčo, kočárek nevyjímaje. Stále vznikají dohady o tom, jaký kočárek je nejvhodnější, aby bylo dítě v bezpečí, mělo dostatečně pohodlí a aby byl kočárek zároveň praktický a skladný.

Jak se rozhodnout pro správný kočárek? Poradíme vám! Jak se rozhodnout pro správný kočárek? Poradíme vám!

Na trhu je nyní nepřeberné množství možností a maminky to při hledání toho pravého kočárku nemají vůbec jednoduché. Nezoufejte – poradíme vám, jak si správně vybrat kočárek, který je pro vaše potřeby...

Výběr kočárku Výběr kočárku

Výběr kočárku čeká každé nastávající rodiče. Zpravidla se doporučuje, aby se vybíral nejpozději dva měsíce pře termínem porodu. Některé typy je totiž nezbytné objednat a nelze si je rovnou...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka