facebook
Příjemnou noc, je čtvrtek 22.2.2018 a svátek slaví Svatopluk

Dovolená v Bedřichově – horský vzduch a zaručeně dobrá péče


Ilustrační fotografie

Potřebujete dovolenou? Máte malé děti? Jeďte na místo, kde se postarají o celou Vaši rodinu! I s nejmenšími dětmi můžete prožít klidnou a příjemnou dovolenou, pokud si najdete takové ubytování, kde jsou na děti připravení. Pak totiž vaše dovolená může proběhnout tak, aby si ji užili všichni členové rodiny.

Bedřichov v Jizerských horách je tradiční horská vesnička. Čistá, udržovaná, poskytující turistům mnoho příležitostí k zábavě i oddechu. Okolí Bedřichova je protkané turistickými a cykloturistickými trasami, které vedou krásnými hustými lesy. Snadno najdete optimální trasu pro Vaši výpravu, která může vést okolo některé rozhledny, horské chaty nebo tajemného rašeliniště. Přímo z centra Bedřichova vede i devítikilometrová bezbariérová stezka pro rodiny s kočárkem a osoby s handicapem. Přírodní koupání nabízí Bedřichovská přehrada, obklopená porosty borůvek, ostružin, malin a hub. V zimě se krajina mění na království běžkařů s dominující Jizerskou magistrálou, pro lyžaře je k dispozici rozsáhlý skiareál.

Bedřichov nabízí více možností ubytování, ale jen jedno místo se může pochlubit titulem Baby friendly, navíc s nejvyšším - zlatým - stupněm certifikace. Je to útulný, zrekonstruovaný penzion Horský Dvůr. Nachází se nedaleko centra všeho dění, a přesto v klidné lokalitě. Svým dětským klientům nabízí veškeré potřebné zázemí, jako jsou postýlky, židličky, hygienické vybavení, kuchyňka na ohřev dětských pokrmů, pohádky, herna, rozsáhlé venkovní hřiště, ohniště a dokonce i tee-pee. Velkým lákadlem budou pro děti především tři stálí obyvatelé penzionu, a to horští koně plemene Hafling, označovaní jako malí koně s velkým srdcem. Vaše děti se na nich po domluvě mohou svézt. Rodiče mají prostor k uvolnění v relax-klubu se saunou a vířivkou. Na výběr máte i několik druhů masáží.

Pár kroků od penzionu najdete tři dětské výukové vleky, v létě je vám k dispozici přírodní koupaliště, které s vleky sousedí. Penzion Horský Dvůr je vynikající možností, jak spojit různorodé zájmy všech členů rodiny do jedné dovolené. Pobyt Vám jistě zpříjemní i skutečnost, že služby jako parkování, wi-fi, přístup k počítači, i úschovna lyží, kol a kočárků jsou zahrnuty v ceně ubytování. Volit můžete z 1-5lůžkových pokojů se sociálním zařízením. V kuchyni se vaří s ohledem na malé i velké hosty, bez použití chemických přísad. V tomto penzionu ví, co děti potřebují.

Navštivte www.horskydvur.cz a přesvědčíte se sami!Výběr kočárku Výběr kočárku

Výběr kočárku čeká každé nastávající rodiče. Zpravidla se doporučuje, aby se vybíral nejpozději dva měsíce pře termínem porodu. Některé typy je totiž nezbytné objednat a nelze si je rovnou...

Bezpečí dětí v autě? Jistotu zaručí kvalitní autosedačky! Bezpečí dětí v autě? Jistotu zaručí kvalitní autosedačky!

O tom, že by měly být děti během jízdy automobilem umístěny v dětské autosedačce, se snad není třeba přít. Eliminujete tak mnoho rizik, která jsou spojena s případnou dopravní nehodou.

Cestování s kočárkem Cestování s kočárkem

Kočárek je nezbytnou součástí výbavy rodiny s dítětem. V dnešní době je poměrně nemyslitelné, že bychom s kočárkem všude chodili pouze pěšky, ale čas od času je nutné zajet i do...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka