facebook
Dobré odpoledne, je sobota 27.4.2024 a svátek slaví Vlastislav

dieta

První příspěvek v tématu dieta
verkaherka001 | 13.06.2023 23:50 | dieta | ID: 43585
verkaherka001

Ahooj.. poradil by mi tu někdo dobrou dietu, kterou má cenu zkoušet.. už jsem nějaké zkoušela ale nikdy to na mě moc nefungovalo:-( tak třeba mi dáte dobrý tip na nějakou co jsem ještě nezkoušela..

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Libuška | 19.06.2023 23:45 | ID: 43626
DanickaKa

zrovna nějakou taky hledám, už mám toho dost s chci s těmi kily zatočit, snad ještě není pozdě..

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
r3b3ka3 | 21.06.2023 00:00 | ID: 43643
DanickaKa

Znám jednu super :-))) Chcete doporučení jakou??

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
verkaherka001 | 21.06.2023 14:20 | ID: 43646
DanickaKa

určo... sem s tím.. ráda vyzkouším všechno :-)))

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lenanna | 21.06.2023 21:49 | ID: 43656
DanickaKa

Já bych chtěla do dovolené zhubnout aspoň tak 4-5 kilo do plavek. Můžete poradit nějaký účinný a zdravý způsob, díky kterému bych si mohla váhu udržet i po létě? Z toho co jsme zatím četla, se mi asi nejvíc pozdává nějaká nízkosacharidová diete. Vím, že jste už něco doporučovali, ale já bych chtěla najít nějaký opravdu zdravý způsob, snažím se samozřejmě hýbat a nepřejídat se... :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
r3b3ka3 | 22.06.2023 20:32 | ID: 43669
DanickaKa

je to konkrétně ketodiet.cz .. tehdy jsme se rozhodly s mamkou do toho jít a obě jsem zhubli dost kilo Já si tam pořád objednávám.. sice jsem se vrátila k normální stravě, ale už s rozmyslem co jít a co ne.. samozřejmě musíš přidat i trochu toho hýbání na eshopu mají spoustu produktů.. pořád si tam kupuju něco.. miluju jejich proteinové kaše, nebo kapsičky, tyčinky apod.. :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Patyna | 23.06.2023 19:38 | ID: 43683
DanickaKa

Mně šlo hlavně taky o to abych zhubla zdravě, takže jsem se hodně koukala na složení a nelepší se mi zdála https://www.ketofit.cz/ nejen že obsahuje nejmíň sacharidů, ale je to plnohodnotná náhrada stravy, protože obsahuje i hodně vitamínů, minerálů a kolagen takže já se právě při dietování cítím líp než kdy dřív, což se mi s žádnou dietou ještě nestalo :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
verkaherka001 | 24.06.2023 23:02 | ID: 43702
DanickaKa

dost mě tato ketodiet.cz zaujala koukala jsem na web a líbí se mi tady tyto dietní plány https://www.ketodiet.cz/c/vyhodne-balicky/ a tím máš zkušenost?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
r3b3ka3 | 25.06.2023 21:20 | ID: 43717
DanickaKa

JJ to je přesně to o čem mluvím Měla jsem pro nízkou nadváhu.. dost mi pomohla bmi kalkulačka .. protože jsem vůbec nevěděla jak na to.. ale pak už jsem si objednávala ten dietní plán a opravdu šli kila sama dolů koukám že tam na tom ted mají parádní akce,, to je potřeba využít dokud to jde :-))

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaruška | 26.06.2023 22:07 | ID: 43739
DanickaKa

To složení KetoFit se mi moc líbí, taky je pro mě důležitý abych zhubla zdravě, rozhodně nechci hubnout za cenu svýho zdraví a tohle vypadá ideálně. S jakými jídly si začínala a jak dlouho už jí držíš?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka