facebook
Příjemnou noc, je pátek 22.11.2019 a svátek slaví Cecílie

Polská kosmetická značka Marion nabízí profesionální péče o vlasy a obličej


Ilustrační fotografie

 

Kosmetická značka Marion představuje vysoce kvalitní kosmetiku pro péči o vlasy, pleťovou a tělovou kosmetiku. Své výrobky značka nabízí na trzích více než třiceti různých zemí, například v Polsku, na Slovensku, na Ukrajině, v Bulharsku, v Makedonii atd. V speciálně zařízených laboratořích se přísně kontroluje proces výroby kosmetických prostředků a provádí se potřebné testy, aby bylo možné potěšit svých zákazníků vysokou kvalitou každého kosmetického prostředků.

 

 

 

Společnost Marion byla založena roku 1991, aby pomoci ženám být krásnými. V té době se kosmetická značka zaměřila na výrobu vlasové kosmetiky. Cíl značky byl jednoduchý: výroba kvalitních kosmetických prostředků tak, aby bylo možné uspokojit požadavky opravdu každého zákazníka. A proto se firma rozhodla rozšířit svůj sortiment. Tak se začala výroba kosmetických prostředků pro pleť a tělo. Zákazníků potěší nejen vysoká kvalita každého produktu značky, ale také příjemná cena. Kosmetiku od polské značky Marion si může dovolit opravdu každý.

 

 

Péče o vlasy. Marion nabízí široký sortiment kosmetických prostředků pro péči o vlasy. To jsou šampony, masky a séra, kondicionéry, barvy na vlasy, přírodní oleje. Každý si může vybrat přesně to, co potřebuje. Produkty značky pomůžou efektivně a rychle obnovit suché a poškozené vlasy, nasytit je vitamíny a výživnými látkami, přidat vlasům lesk a jemnost. Šampony a masky, které nabízí značka mají pozitivní vliv nejen na vlasy, ale i na pokožku hlavy. Složky produktů aktivně hydratují a obnovují vodní rovnovahu v pokožce, zabraňují nadměrnému vysušení a zároveň regulují funkce mazových žláz. Marion nabízí profesionální barvy na vlasy, s kterými dodáte svým vlasům krásnou výraznou barvu a zářivý lesk. Jsou to produkty bez amoniaku, sulfátů, parabenů a agresivních látek ve složení barvy.

 

 

Péče o pleť a tělo. Kosmetika Marion pečuje o vaši pleť individuálně s ohledem na věk a typ pleti. Produkty jsou zaměřeny na zdravý vzhled a zlepšení celkového stavu pokožky. Proto si můžete vybrat přesně to, co potřebuje vaše pleť: hydratace, regenerace, jemné čištění a peeling, lifting, výživa, anti-age prostředky. Produkty nepůsobí agresivně na pokožku obličeje, a proto nevyvolávají podráždění. Kosmetika značky neobsahuje toxické látky, které by mohly způsobit alergii. Kosmetické prostředky mají jemný a příznivý účinek, proto vaše pleť bude vypadat vždy krásně a zdravě.

 

Jak zmírnit následky vánočního přejídání? Jak zmírnit následky vánočního přejídání?

Vánoce mají být svátky klidu a pohody. V poslední době se však proměnily v období plné stresu, přeplněných nákupních košíků a nepříjemných front v supermarketech. Spousta lidí se snaží, aby jim na štědrovečerní...

Tipy a triky pri uzivani zelenych potravin Tipy a triky pri uzivani zelenych potravin

Zelené potraviny jsou v posledních letech velmi oblíbenými doplňky každodenní stravy. Dokáží opravdu mnohé, nejde o žádné placebo, prostě se budete už po pár dnech užívání cítit na těle i na...

Jak s partnerem bojovat s neplopodností? Jak s partnerem bojovat s neplodností?

Milé dámy, musím se vám svěřit se svým příběhem. Samozřejmě i pro pány má zkušenost bude zajímavá, jak pochopíte později. A pro vás všechny mám skvělý tip na vánoční dárek.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka