facebook
Dobrý podvečer, je čtvrtek 18.4.2024 a svátek slaví Rostislav

Buďte šik i v pyžamu, županu, nebo noční košili


Ilustrační fotografie

Spokojenost člověka s okolím spočívá v jeho spokojenosti sama se sebou. Tato věta se objevuje v mnoha knihách a rozhovorech a o co jednodušší je to myšlenka, o to těžší je ji uvést do života. Všichni se učíme mít sami sebe rádi a v různých situacích jsme v tom různě úspěšní. Když se chystáte do práce či do společnosti a věnujete svému zevnějšku dostatek času, je mnohem snadnější se sobě líbit, než se večer potkat se zrcadlem unavení a v pyžamu.

A přitom funguje jednoduchý trik, jak si i večer připadat upravení a atraktivní, a to v příjemném padnoucím oblečení na spaní. Je totiž skutečně rozdíl, hledat v sobě kouzlo, když máte na sobě staré tričko vyřazené z běžného nošení, nebo kvalitní košilku či pyžamo, které barevně odpovídá Vašemu typu a náladě a dokáže vyzdvihnout Vaše přednosti. Když si přes takový kousek přehodíte ještě pěkný župan, můžete si poblahopřát, že jste si dopřáli něco opravdu pro sebe.

Portál www.naspani.cz s touto filosofií vytvořil kolekci nočního prádla a županů pro ženy, muže i děti, tak aby si každý vybral svůj oblíbený styl. Možností je mnoho, v teplejších nocích stačí pro ženy krátká košilka na ramínka, v chladnějším období můžete sáhnout po pohodlném pyžamu s dlouhými rukávy a nohavicemi. Muži mají volbu mezi krátkým a dlouhým rukávem a několika délkami nohavic, nabízíme také znovuobjevené pánské noční košile i se spacími čepičkami. Děti si mohou vybrat pyžamko se svým oblíbeným pohádkovým hrdinou nebo zvířátkové motivy.

Střihy a látky volíme tak, aby podpořily Vaše pohodlí, barvy a vzory ladíme podle nejnovějších trendů. Přitom však nezapomínáme ani na romantické a klasické vzory. Vždy dbáme na preciznost a kvalitu materiálu. Například použitá bavlna u vybraného zboží pochází z německé přádelny KSP Kulmbacher Spinnerei GmbH. Samozřejmostí je u nás výběr z mnoha velikostí, včetně větších rozměrů. Toto vše nabízíme v několika cenových hladinách, aby si mohl vybrat opravdu každý.

K nočnímu prádlu jsme sortiment rozšířili o prádlo spodní, a to i těhotenské. Pohoda totiž nemá končit prvním krokem z postele, ale zvlášť prádlo, které máme tělu nejblíže, by mělo být pohodlné tak, že o něm skoro nevíme. V tomto oddělení opět sázíme na kvalitní materiály a veselé i klasické modely, protože komfort chceme udělat výsadou pro všechny.

V neposlední řadě u nás najdete oblečení pro miminka a zavinovačky všech barev a vzorů. Z výše zmíněné německé bavlny šijeme kojenecké oblečení a´cucu, které má mimořádnou oblibu u našich zákazníků. I druhá řada oblečení je šita z velice kvalitní bavlny, a to s certifikací Öko-Tex.

Pokud se rozhodnete objednat si právě pro sebe a své blízké jedinečné kousky z portálu www.naspani.cz, k dispozici je Vám tým zkušených pracovníků, kteří jsou připraveni věnovat se Vašim dotazům či požadavkům, a především v co nejkratším čase vyřídit Vaši objednávku. V běžném provozu je u nás standard, že zboží Vám pošta doručí následující den po objednávce.

Těšíme se na Vaši návštěvu na www.naspani.cz.

Dárek pro každodenní radost Dárek pro každodenní radost

Hledáte vhodný dárek pro kamarádku, manželku, tchána, kolegy v práci nebo pro sebe? Pravděpodobně není lepší volba, než zajímavé pyžamo, noční košile, nebo župan. Noční oblečení je velmi osobní dar.

Absence otce v rodině – nakolik postihne výchovu dítěte? Absence otce v rodině – nakolik postihne výchovu dítěte?

V dnešní době nejsou neúplné rodiny bohužel žádnou výjimkou. Děti vyrůstají buď u otce nebo u matky nebo mají střídavou péči. Ve většině případech ale zůstávají jen s matkou. Každý z nás ví, že...

Kdy dát dítě do jesliček? Kdy dát dítě do jesliček?

Mnoho maminek si nemůže dovolit zůstat po porodu doma se svým miminkem, a proto hledají možnosti pro jeho hlídání. Samotné hlídání je ale často příliš drahé a babička třeba ještě není v důchodu...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka