facebook
Dobrý podvečer, je neděle 4.12.2022 a svátek slaví Barbora

Fotokniha ze svatby navždy uchová nezapomenutelný den


Ilustrační fotografie

Podzim je období, kdy se příroda mění před očima a vše se zahalí do záplavy barevného listí. Měkké, přívětivé barvy zvou k naplánování svatebního obřadu všechny, jimž se letní parno příčí. Právě teď je jedno z nejkrásnějších období pro svatební obřad, na který budete rádi vzpomínat - třeba nad stránkami fotoknihy.


Nechte to na profesionálovi

Svatební den je jedním z těch nejdůležitějších, které vůbec můžeme zažít. Všichni se na něj dlouze připravujeme a rádi bychom ho uchovali nejen v našich srdcích, ale také ve viditelné podobě, abychom se mohli k fotografiím kdykoli vrátit a podělit se o tento zážitek s rodinou a přáteli. Nezanedbejte svatební fotografie a raději si na pomoc přizvěte profesionála než kamaráda s lepším aparátem, který občas pořizuje snímky krajin z výletů. Výsledek jeho práce pak může být základem pro nádhernou fotoknížku.


Včasné plánování je základ úspěchu

Fotografa vezměte na místo s dostatečným předstihem, aby si mohl vše prohlédnout a rozplánovat, zjistit jeho nevýhody a světelné podmínky. Proberte s ním časový rozvrh akce, aby při tvoření dokumentárních záběrů nezmeškal některý z klíčových momentů. Kromě samotné dokumentace svatby nesmíte vynechat skupinové focení všech zúčastněných na předem vybraném místě. Po obřadu většinou nastane ta pravá příležitost pro zvěčnění svatební dvojice, která je již uvolněná a šťastná. Právě zde můžete využít zemité, syté barvy podzimní přírody a vykouzlit příjemnou atmosféru s nádechem tajemna a romantiky.


Co s hotovými fotkami?

Po svatbě fotograf projde pořízené snímky, vybere většinou několik set kousků a nechá vás, abyste si zvolili stovku, která vás nejvíc zaujala. Tyto snímky upraví a obdržíte je v dohodnuté podobě. Nyní už je standardem digitální formát, z něhož si můžete v případě potřeby nechat udělat fotografie. Svatební alba se už ale moc nenosí. Z módy je vytlačila fotokniha, která představuje mnohem elegantnější, trvalejší a zajímavější způsob uchovávání zážitků. Snímky jsou tištěny na papír ve fotografické kvalitě, doplněny vhodnou grafikou a opatřeny pevnou vazbou, stejně jako je tomu u tradičních knih. Můžete jimi listovat třeba tisíckrát a fotografie neohmatáte ani nepoztrácíte.


Nekonečné možnosti fotoknížky

Co se týče zpracování, nabízí fotokniha z vlastních fotografií široké možnosti, hlavně z ohledu grafiky. Výroba fotoknih je jednoduchá i pro naprosté laiky. Společnosti, které se jejich zpracováním zabývají, mají na svých stránkách praktické editory, takže rozhodně nemusíte být zručným grafikem, abyste dosáhli vzhledu, jaký si představujete. Stačí jen kliknout na stránky www.fotoknizky.cz a již můžete vybírat z mnoha profesionálně zpracovaných šablon, zvolit si formát fotoknihy a začít nahrávat fotografie. Ty nejkrásnější umístěte klidně přes celou stranu, nebo použijte koláž ze série podobných snímků – představivosti se meze nekladou. Vlastnoruční tvorba svatební fotoknihy může být dalším z řady příjemných zážitků, které tuto životní událost provázejí, a pomůže vám uchovat vzpomínky navždy.

Role prarodiče v životě dítěte Role prarodiče v životě dítěte

Babička a dědeček – to jsou kromě rodičů další dva lidé, kteří nám připomínají dětství a prázdninové chvíle. Ne každé dítě má dnes štěstí a má oba prarodiče od matky i otce, ale i když má jen babičku nebo jen dědečka, je to pro dítě...

Víte, co váš čtyřnohý přítel konzumuje? Víte, co váš čtyřnohý přítel konzumuje?

Strava našich domácích miláčků se často docela podceňuje. V hlavě uvízne televizní reklama a bezmyšlenkovitě do misky vkládáme to, co je nejlepší pro marketing.

Rodinné vztahy a nemoci Rodinné vztahy a nemoci

Dobré rodinné zázemí je pro zdraví každého dítěte velmi důležité. A to nejen po fyzické, ale i po psychické stránce. To je však často narušováno disharmonií v rodině...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka