facebook
Dobré poledne, je středa 24.4.2024 a svátek slaví Marek

Autosedačka

První příspěvek v tématu Autosedačka
Kája Malá | 06.05.2018 21:46 | Autosedačka | ID: 23739
Kája Malá

Ahoj maminky! :-)) Mám devíti měsíčního prcka, který podělil pro starším bráchovi autosedačku, ale teď bychom potřebovali našemu 3 letému koupit nějakou novou a nejlépe aby vydržela co nejdýl. Má teď 13 kilo a koukala jsem po netu různě jak se ty sedačky rozlišují podle váhy a třeba tady to tak mají https://vas-pomocnik.cz/autosedacky , ale stejně bych radši nějaký osobní zkušenosti. :-) Tu pro malýho máme od Cybexu a jsem spokojená, ale stejně bych se chtěla zeptat, jestli máte nějaké pozitivní, nebo i negativní zkušenosti s nějakou značkou. Kdyby jste měli tip na skvělou sedačku nad těch 13 kilo, tak bych byla úplně nejradši. %-) Děkuju za jakékoli návrhy :-))

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 26.11.2019 09:27 | ID: 25813
Patyna

Jak zmiňujete sedačku nad 13 kg, tak od Avionaut je třeba tato super https://www.malvik.cz/Autosedacky/Autosedacky-9-36kg/Avionaut-Autosedacka-EVOLVAIR-ROYAL-9-36-bezova-bordo . My teda máme trošku jiný model, řekla bych že starší, ale se sedačkou jsme doma spokojeni.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Marcelka | 29.11.2019 10:37 | ID: 25839
Patyna

Dcera vybírala pro vnučku autosedačku a řeknu Vám, že vybrat z toho množství je fakt umění. Za nás to vůbec nebývalo.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 29.11.2019 14:09 | ID: 25840
Patyna

Ale v té době nebývalo ani tak moc aut a hlavně tak moc silných aut. Jsem zrovna velký zastánce autosedaček a hlavě těch kvalitních a vyrobených v EU.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Nikoleta | 05.12.2019 12:52 | ID: 25901
Patyna

proto je nejlepší zajít si do obchodu, kde jsou potřeby pro děti a tam si nechat poradit. My ji kupovali v Malvik v Praze.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Marcelka | 19.12.2019 17:48 | ID: 26026
Patyna

Malvik je na Pankráci, že? Tam jsem se dívala, že mají i ty sedačky Avionaut. Na webu píší, že Pixel získal 4 hvězdičky :o

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
klara.mal | 19.12.2019 19:25 | ID: 26027
Patyna

Tohle je pro novorozence bomba www.malvik.cz

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Evik0 | 09.04.2020 19:05 | ID: 26381
Patyna

já jsem kupovala autosedačku na webu www.detskyrzek.cz protoze ted vlastne neni ani jina moznost nez objednat pres net, minuly tyden mi prisla azatim jsem spokojena, mam znacku Joie ated se vlastne tak nejak seznamujeme, taky toho nenajezdime moc

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Andy15 | 23.08.2020 20:19 | ID: 27102
Patyna

dívala jsem se na ty stránky a mají tam velký výběr od všeho, děkuji za tip, nejspíš tam také nakoupíme

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lenka147 | 17.09.2020 20:58 | ID: 27272
Patyna

a nemáte třeba strach objednávat přes internet? já vím, že ty sedačky jsou vesměs stejný, ale i tak, jestli to třeba bude pasovat do auta a tak? nebo dokážou poradit i přes internet, když napíšu typ auta? mě se líbí sedačky od značky cybex

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka