facebook
Příjemnou noc, je sobota 20.4.2024 a svátek slaví Alexandra

Autosedačka

První příspěvek v tématu Autosedačka
Kája Malá | 06.05.2018 21:46 | Autosedačka | ID: 23739
Kája Malá

Ahoj maminky! :-)) Mám devíti měsíčního prcka, který podělil pro starším bráchovi autosedačku, ale teď bychom potřebovali našemu 3 letému koupit nějakou novou a nejlépe aby vydržela co nejdýl. Má teď 13 kilo a koukala jsem po netu různě jak se ty sedačky rozlišují podle váhy a třeba tady to tak mají https://vas-pomocnik.cz/autosedacky , ale stejně bych radši nějaký osobní zkušenosti. :-) Tu pro malýho máme od Cybexu a jsem spokojená, ale stejně bych se chtěla zeptat, jestli máte nějaké pozitivní, nebo i negativní zkušenosti s nějakou značkou. Kdyby jste měli tip na skvělou sedačku nad těch 13 kilo, tak bych byla úplně nejradši. %-) Děkuju za jakékoli návrhy :-))

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mona | 15.10.2020 20:42 | ID: 27427
Patyna

tak to já nemám teda vůbec problém přes internet kupovat, protože vždycky se to dá vrátit, ale jinak teda cybex je dobrá značka a pak tady britax römer a nebo joie, tak třeba si vyberete někde na e-shopu

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Madi11 | 31.10.2023 17:14 | ID: 45079
Patyna

A z těch nových byste pro novorozence poradili jakou? Moc se v tom nevyznám, tak jsem v té nabídce celkem ztracená

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Patyna | 20.11.2023 16:44 | ID: 45266
Patyna

Madi11: Tak to se k tobě přidám, vybírám pro novorozence a je to naše první takže moc nevím na co koukat, tak jestli mi někdo poradíte budu ráda :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka