facebook
Dobré odpoledne, je pátek 19.4.2024 a svátek slaví Marcela

Autosedačka

První příspěvek v tématu Autosedačka
Kája Malá | 06.05.2018 21:46 | Autosedačka | ID: 23739
Kája Malá

Ahoj maminky! :-)) Mám devíti měsíčního prcka, který podělil pro starším bráchovi autosedačku, ale teď bychom potřebovali našemu 3 letému koupit nějakou novou a nejlépe aby vydržela co nejdýl. Má teď 13 kilo a koukala jsem po netu různě jak se ty sedačky rozlišují podle váhy a třeba tady to tak mají https://vas-pomocnik.cz/autosedacky , ale stejně bych radši nějaký osobní zkušenosti. :-) Tu pro malýho máme od Cybexu a jsem spokojená, ale stejně bych se chtěla zeptat, jestli máte nějaké pozitivní, nebo i negativní zkušenosti s nějakou značkou. Kdyby jste měli tip na skvělou sedačku nad těch 13 kilo, tak bych byla úplně nejradši. %-) Děkuju za jakékoli návrhy :-))

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Patyna | 20.11.2023 16:44 | ID: 45266
Patyna

Madi11: Tak to se k tobě přidám, vybírám pro novorozence a je to naše první takže moc nevím na co koukat, tak jestli mi někdo poradíte budu ráda :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Madi11 | 31.10.2023 17:14 | ID: 45079
Patyna

A z těch nových byste pro novorozence poradili jakou? Moc se v tom nevyznám, tak jsem v té nabídce celkem ztracená

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mona | 15.10.2020 20:42 | ID: 27427
Patyna

tak to já nemám teda vůbec problém přes internet kupovat, protože vždycky se to dá vrátit, ale jinak teda cybex je dobrá značka a pak tady britax römer a nebo joie, tak třeba si vyberete někde na e-shopu

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lenka147 | 17.09.2020 20:58 | ID: 27272
Patyna

a nemáte třeba strach objednávat přes internet? já vím, že ty sedačky jsou vesměs stejný, ale i tak, jestli to třeba bude pasovat do auta a tak? nebo dokážou poradit i přes internet, když napíšu typ auta? mě se líbí sedačky od značky cybex

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Andy15 | 23.08.2020 20:19 | ID: 27102
Patyna

dívala jsem se na ty stránky a mají tam velký výběr od všeho, děkuji za tip, nejspíš tam také nakoupíme

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Evik0 | 09.04.2020 19:05 | ID: 26381
Patyna

já jsem kupovala autosedačku na webu www.detskyrzek.cz protoze ted vlastne neni ani jina moznost nez objednat pres net, minuly tyden mi prisla azatim jsem spokojena, mam znacku Joie ated se vlastne tak nejak seznamujeme, taky toho nenajezdime moc

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
klara.mal | 19.12.2019 19:25 | ID: 26027
Patyna

Tohle je pro novorozence bomba www.malvik.cz

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Marcelka | 19.12.2019 17:48 | ID: 26026
Patyna

Malvik je na Pankráci, že? Tam jsem se dívala, že mají i ty sedačky Avionaut. Na webu píší, že Pixel získal 4 hvězdičky :o

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Nikoleta | 05.12.2019 12:52 | ID: 25901
Patyna

proto je nejlepší zajít si do obchodu, kde jsou potřeby pro děti a tam si nechat poradit. My ji kupovali v Malvik v Praze.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka