facebook
Dobrý večer, je pondělí 22.6.2026 a svátek slaví Pavla

Bazén na zahradě a voda

První příspěvek v tématu Bazén na zahradě a voda
Myskovatera | 23.04.2025 20:47 | Bazén na zahradě a voda | ID: 49556
Myskovatera

Já už se zase těším jak zprovozníme na zahradě bazén. Chtěla bych se poradit, jakou chemii používáte, když máte doma malé děti? Minulé léto jsem bojovala s mléčnou vodou a v podstatě se mi to nepodařilo vyřešit. Co používáte?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Greplovahan | 27.04.2025 01:02 | ID: 49606
Jilkova777

Právě kvůli tomu, že máme doma dvě malé děti, tak používám pouze bezchlorovou chemii, kterou jsem začala brát od vodnar .cz Nšla jsem je kvůli tomu, že když si otevřete jejich stránky a vyberete si sekci bazénová chemie, tak tam mají záložku mám problém s: a tam jsem tehdy našla řešení naší zelené vody. Když jsem tento problém vyřešila, tak jsem pak právě přešla na bezchlorovou chemii, která dokáže bazén udržet perfektně čistý.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Zuzabartova | 15.06.2025 09:19 | ID: 50026
Jilkova777

Budete někdo prosím tak hodný a poradíte mi ohledně výběru bazénu na zahradu pro dva dospělé a dvě malé neposedné děti? Chtěla bych ideálně bazén i s filtrací, aby tam byla voda pořád pěkně čistá.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Skvarilova | 08.05.2026 10:06 | ID: 53849
Jilkova777

Holky rozhodla jsem se letos pořídit na zahradu bazén, chtěla bych nějaký nadzemní větší, aby se tam vlezla celá moje rodina, tedy tři děti a já s manželem. Poradíte po jakém se dívat?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Kozlickova | 12.05.2026 07:48 | ID: 53899
Jilkova777

My už máme a dokonce i napuštěný, ano tepla ještě moc není, ale už jsme připravení. Máme bazén https://www.marimex.cz/bazen-marimex-florida-3-05x0-91-m-se-zabudovanym-skimmerem-motiv-teak/ Je fajn, že může být venku i přes zimu, takže se ušetří i náklady za vodu. Má pevnou konstrukci a dokážete h postavit klidně i sama.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Terka | 13.05.2026 01:20 | ID: 53919
Jilkova777

Hele a je k tomu už i skimmer?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Krisdlabalova | 20.05.2026 14:22 | ID: 54061
Jilkova777

Plavání je pro mě ideální kombinace relaxu a kondice a chtěla jsem hodinky, které mě nebudou omezovat ve vodě. Vybrala jsem https://www.armodd.cz/armodd-roundz-7-gps-cerna/ a beru je normálně do bazénu. Nemusím je sundávat, což je velmi praktické. Hodinky mi sledují aktivitu během plavání a po tréninku mám v aplikaci přehled o výsledcích. Je to pro mě motivace pokračovat a zlepšovat se. AI funkci používám hlavně mimo sport. Celkově mám díky nim lepší přehled o pohybu.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 21.05.2026 00:48 | ID: 54082
Jilkova777

Terko my ten samej bazén máme taky :) A ten skimmer už je v rámci ty základní výbavy. Na tom Marimexu se pak dá dokoupit i origoš hadice pro napojení na pískovou filtraci. Dávaj k tomu i docela dobrej manuál, tak se v to člověk nemusí dělat naslepo.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jilkova777 | 22.06.2026 10:32 | ID: 54553
Jilkova777

Na jaře jsme začali řešit zapuštěný bazén u domu ve Světlé nad Sázavou a potřebovala jsem někoho, kdo zvládne výkop i úpravu okolního terénu. Obrátila jsem se na https://profizemniprace.cz/, kteří dělají zemní práce ve Světlé nad Sázavou i okolí. Přístup byl od začátku profesionální, všechno jsme si dopředu domluvili a nebylo potřeba nic složitě řešit. Výkop pro bazén byl připravený podle rozměrů a práce proběhly rychle. Nejvíc jsem ocenila, že po sobě nezanechali zahradu ve špatném stavu. Zeminu upravili, okolí srovnali a všechno po sobě uklidili. Díky tomu jsme mohli hned pokračovat dalšími kroky kolem bazénu. Za mě určitě dobrá zkušenost.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka