facebook
Dobré ráno, je středa 22.1.2020 a svátek slaví Zdeněk

TIME 2 QUEST – Najdete správnou odpověď?


Ilustrační fotografie

Před pár dny odstartovala v Praze úplně nová hra pro všechny zvídavé objevovatele. Odehrává se přímo v ulicích města a zaměstná jak Vaši mysl, tak tělo, protože tady se při hledání odpovědí pořádně naběháte. Odměnou Vám bude nejen spousta uvolněného endorfinu při rozluštění záhady, ale možná i hodnotná cena! Záleží jen na Vašem rychlém uvažování v posledním kole…

Cílem hry je nacházet správné odpovědi na hádanky, které zveřejňuje pořadatel. Každá aktuálně probíhající hra má 6 úrovní, v prvních pěti musíte pro odpověď skutečně nasadit tenisky a úsilí. Šestá úroveň je soutěžní. Pokud jste našli všech 5 správných odpovědí v předchozích kolech a v tom šestém odpovíte jako první, výhra je Vaše! A může to být třeba i iPad mini.

Jak to celé funguje? Po registraci získáte přístup na web, k jednotlivým hrám. V tuto chvíli si stále můžete zahrát bezplatně. V budoucnu budou herní úrovně zpoplatněny. Po odstartování hry si prostudujete první zadání a vyrazíte po stopách, které mohou být ukryté v terénu, v mapě, v knihách, v audionahrávce i ve videozáznamu. Ve chvíli, kdy objevíte řešení, zadáte jej na webovou stránku určenou pro odpovědi. Zadání další úrovně se dozvíte následující den. Zažijete tak celkem 6 dní plných zábavy, turistiky a trénování Vašeho mozku. Přitom poznáte Prahu z úplně nového úhlu, uvidíte kolem sebe detaily, které jste dříve přecházeli bez povšimnutí.

Soutěžit může jednotlivec i celé týmy. Ať už jste rodilý Pražan a máte pocit, že znáte své město nazpaměť, nebo turista, který se rád nechává kouzlem hlavního města unést, zkuste to. Soutěž je skvělou možností pro teambuilding a stejně tak příležitostí, jak se svým partnerem či rodinou strávit volný čas trochu jinak. Potřebujete jen mapu, telefon, přístup na internet a dobré boty. Hry jsou rozděleny na tři úrovně obtížnosti, navíc můžete využívat nápovědy. Jak budete postupovat dopředu, všimnete si, že nové úkoly zvládáte mnohem snáze a rychleji než dřív.

Tajemství Prahy čekají na Vaše odhalení ve hře TIME 2 QUEST.

Jak nakoupit vánoční dárky levně a chytře? Přeci online! Jak nakoupit vánoční dárky levně a chytře? Přeci online!

Předvánoční shon je za dveřmi. Obchody se začínají plnit vánočními kolekcemi, v rádiích občas zazní koleda a vy ještě nemáte ani dáreček. Času už ale není příliš!

Tesco Mobile fandí maminkám Tesco Mobile fandí maminkám

V září jim chce ulehčit od starostí a ušetřit jejich rodinný rozpočet.

 

Každá máma to zná. Ráno vstát, nachystat dětem snídani, vypravit je do školky nebo...

Obavy novopečených otců Obavy novopečených otců

Otcové jsou v dnešní době zapojováni do péče o dítě v mnohem větší míře, než tomu bylo dříve. Není ničím výjimečným, aby se budoucí tatínek účastnil porodu, následně dítě přebalil, koupal, nakrmil a stal...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka