facebook
Dobrý večer, je čtvrtek 26.11.2020 a svátek slaví Xenie

TIME 2 QUEST – Najdete správnou odpověď?


Ilustrační fotografie

Před pár dny odstartovala v Praze úplně nová hra pro všechny zvídavé objevovatele. Odehrává se přímo v ulicích města a zaměstná jak Vaši mysl, tak tělo, protože tady se při hledání odpovědí pořádně naběháte. Odměnou Vám bude nejen spousta uvolněného endorfinu při rozluštění záhady, ale možná i hodnotná cena! Záleží jen na Vašem rychlém uvažování v posledním kole…

Cílem hry je nacházet správné odpovědi na hádanky, které zveřejňuje pořadatel. Každá aktuálně probíhající hra má 6 úrovní, v prvních pěti musíte pro odpověď skutečně nasadit tenisky a úsilí. Šestá úroveň je soutěžní. Pokud jste našli všech 5 správných odpovědí v předchozích kolech a v tom šestém odpovíte jako první, výhra je Vaše! A může to být třeba i iPad mini.

Jak to celé funguje? Po registraci získáte přístup na web, k jednotlivým hrám. V tuto chvíli si stále můžete zahrát bezplatně. V budoucnu budou herní úrovně zpoplatněny. Po odstartování hry si prostudujete první zadání a vyrazíte po stopách, které mohou být ukryté v terénu, v mapě, v knihách, v audionahrávce i ve videozáznamu. Ve chvíli, kdy objevíte řešení, zadáte jej na webovou stránku určenou pro odpovědi. Zadání další úrovně se dozvíte následující den. Zažijete tak celkem 6 dní plných zábavy, turistiky a trénování Vašeho mozku. Přitom poznáte Prahu z úplně nového úhlu, uvidíte kolem sebe detaily, které jste dříve přecházeli bez povšimnutí.

Soutěžit může jednotlivec i celé týmy. Ať už jste rodilý Pražan a máte pocit, že znáte své město nazpaměť, nebo turista, který se rád nechává kouzlem hlavního města unést, zkuste to. Soutěž je skvělou možností pro teambuilding a stejně tak příležitostí, jak se svým partnerem či rodinou strávit volný čas trochu jinak. Potřebujete jen mapu, telefon, přístup na internet a dobré boty. Hry jsou rozděleny na tři úrovně obtížnosti, navíc můžete využívat nápovědy. Jak budete postupovat dopředu, všimnete si, že nové úkoly zvládáte mnohem snáze a rychleji než dřív.

Tajemství Prahy čekají na Vaše odhalení ve hře TIME 2 QUEST.

Role prarodiče v životě dítěte Role prarodiče v životě dítěte

Babička a dědeček – to jsou kromě rodičů další dva lidé, kteří nám připomínají dětství a prázdninové chvíle. Ne každé dítě má dnes štěstí a má oba prarodiče od matky i otce, ale i když má jen babičku nebo jen dědečka, je to pro dítě...

Fotokniha ze svatby navždy uchová nezapomenutelný den Fotokniha ze svatby navždy uchová nezapomenutelný den

Podzim je období, kdy se příroda mění před očima a vše se zahalí do záplavy barevného listí. Měkké, přívětivé barvy zvou k naplánování svatebního obřadu všechny, jimž se letní parno příčí.

Víte, co váš čtyřnohý přítel konzumuje? Víte, co váš čtyřnohý přítel konzumuje?

Strava našich domácích miláčků se často docela podceňuje. V hlavě uvízne televizní reklama a bezmyšlenkovitě do misky vkládáme to, co je nejlepší pro marketing.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka