facebook
Dobré odpoledne, je úterý 7.7.2020 a svátek slaví Nora

Kočárky 3 v 1 aneb Praktická trojkombinace, která vám ušetří mnoho starostí


Ilustrační fotografie

Sháníte kočárek, který nebudete muset po několika měsících měnit za nový? Pak vsaďte na kombinovaný kočárek 3 v 1. Praktická trojkombinace zahrnuje univerzální podvozek, na který podle potřeby upevníte hlubokou korbičku, sportovní sedačku nebo autosedačku. Díky tomu bude vaše děťátko provázet až do chvíle, než se naučí samo chodit.

 

 

Proč investovat do trojkombinace?

 

Mnoho nastávajících rodičů při pořizování výbavičky odradí vyšší pořizovací cena kombinovaného kočárku. Je ale důležité si uvědomit, že pro své miminko budete tak jako tak muset pořídit kočárek s hlubokou korbičkou, sporťák i autosedačku. Investice do trojkombinace se vám vrátí v podobě praktického kočárku, který během chvíle přeměníte tak, aby vyhovoval potřebám vašeho děťátka. Jednoduchou manipulaci a skladnost kombinovaného kočárku oceníte o to více, pokud svému miminku plánujete pořídit jednoho dne i sourozence a tzv. kočárek trojkombinace tak plánujete znovu aktivně používat. 

 

 

 

Hluboká korbička vám poslouží prvních pár měsíců

 

Bezprostředně po narození vašeho miminka využijete především první možnou variantu, kterou vám trojkombinace nabízí – tou je kočárek s hlubokou korbičkou. U kombinovaných kočárků občas může nastat problém s rozměry korbičky, pohlídejte si proto, aby byla dostatečně prostorná a poskytovala vašemu děťátku pohodlí pro nerušený odpočinek. Důležité je to především v zimních měsících, kdy je v korbičce nutné nalézt místo ještě pro teplý fusak. Na delších procházkách oceníte spodní úložný prostor, kam se s přehledem vejdou všechny nezbytnosti nebo třeba nákup. 

 

 

Ve sportovním kočárku začíná dítě objevovat svět

 

Ve chvíli, kdy si děťátko začne samo sedat, je ten pravý čas na výměnu hluboké korbičky za sportovní sedačku. Druhou variantu trojkombinace tak zpravidla využijete po 8 měsících, ale vydrží vám podstatně déle, a to až do doby, než začne dítě samo chodit. I z toho důvodu je důležité dbát na to, aby byl sportovní kočárek správně vybavený a vyhovoval jak děťátku, tak vám. Sedačka by za každých okolností měla být polohovatelná, aby dítě mohlo v kočárku pohodlně usnout. O bezpečí dítěte se postará pětibodový pás a také madlo, které můžete odejmout a s dítětem v kočárku snadněji manipulovat. 

 

 

Praktické vajíčko, které oceníte nejen při jízdě v autě

 

Poslední možností, jak kočárek 3 v 1 využít, je připevnit na univerzální podvozek autosedačku do 13 kg, pro kterou se vžilo označení vajíčko. Třetí varianta, kterou vám kombinovaný kočárek poskytuje, je zároveň ta nejpraktičtější. Při cestě autem se složený rám kočárku pohodlně vejde do kufru, zatímco dítě umístíte do autosedačky, která mu zajišťuje maximální bezpečí během jízdy. Jen co dorazíte do cíle své cesty, jednoduše vajíčko připevníte k podvozku, a to zcela bez nutnosti budit a složitě vyndávat dítě ze sedačky. 

 

Jestliže chcete mít neustále po ruce ten nejvhodnější kočárek pro své dítě, trojkombinace je ideálním řešením. I přes vyšší prvotní investici získáváte vhodný kočárek pro novorozené miminko i pro batole, které chce z kočárku objevovat okolní svět. Při výběru nezapomeňte zohlednit parametry, jako jsou rozměry, hmotnost kočárku a samozřejmě cena jednotlivých modelů. S tím vám pomůže srovnávač cen Heureka, který zároveň nabízí možnost přečíst si recenze uživatelů a zjistit tak, zda byli s konkrétním kočárkem spokojení. 

 

 

Vánoční dárek pro děti na poslední chvíli? Máme pro Vás tip!

Pokud ještě stále nemáte pohromadě všechna překvapení pod stromeček pro své potomky, netřeba zoufat. Vánoční dárek, který se může velmi líbit, je nepochybně pěkná knížka...

Smrt v rodině – jak to vysvětlit dítěti? Smrt v rodině – jak to vysvětlit dítěti?

Některé události – jako je třeba smrt, nese i dospělý člověk velmi těžce. Natož pak dítě, které neví, co se s dědečkem nebo babičkou stalo a nechápe proč už tu není. Ať chceme nebo...

Čím dítěti bráníme v rozvoji? Čím dítěti bráníme v rozvoji?

Když hledíme na to, zda má dítě vše, co potřebuje a nic mu nechybí, často neznáme hranici, která dává najevo, že jsme až příliš přepečliví. O dítě se samozřejmě musíme starat, jak nejlépe...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka