facebook
Příjemnou noc, je neděle 25.10.2020 a svátek slaví Erik

VYCHYTÁVKA PRO VOLNÉ RUCE MÁ JMÉNO : KAWALLO


Ilustrační fotografie

Cestujete s menšími dětmi ? Chystáte se na delší výlet nebo procházku ? Anebo jenom zařídit pár nezbytností ve městě, ale vaše malé dítko toho ještě tolik neujde a když, tak ne zrovna tempem, které by vám vyhovovalo ?
Pak je nosicí pás Kawallo přesně to, co hledáte.


Skladnost a praktičnost


Jedná se o velmi skladný a nenápadný, ale přitom extrémně pevný popruh (unese až 150kg v tahu), kterým zafixujete dítěti nožičky a připnete si ho kolem hrudníku. Kawallo Vám tak zajistí volné ruce a vaší ratolesti maximální bezpečnost.

Jednoduchý princip, na kterém je celá konstrukce založena, zamezuje pádu dítěte vzad a díky spolehlivé fixaci vám v případě zakopnutí či zavrávorání dává možnost udržet rovnováhu nebo se alespoň něčeho chytit.

Nebudete tak již nikdy řešit, že vám za krkem balancuje dvouletý syn Kubík, kterého jednou rukou přidržujete, zatímco v druhé máte plnou nákupní tašku a za třetí by se ráda držela již starší, ale pořád ještě malá dcera Terezka.


Od jakého věku dítěte lze používat ?


Od kdy je kawallo vhodné? Jedinou podmínkou je, aby nesené dítě dokázalo sedět za krkem („na koni“) aniž abyste ho museli držet za ručičky.
Je to tedy velmi individuální záležitost, zpravidla však věk dítěte není nižší než 1,5 roku.
Horní hranice je potom limitována spíše kondicí a chutí nesoucího.


Odkud Kawallo pochází ?


S unikátním nosicím pásem přišla zhruba před rokem na trh česká rodinná firma Mama Chic, která ho sama na základě vlastních rodičovských potřeb a zkušeností vyvinula, patentovala a nyní ho kompletně vyrábí v Čechách.

Pás prošel certifikací dle normy pro měkké nosiče a na e-shopu firmy Mama Chic si ho můžete pořídit v různých designových provedeních.

Firma Mama Chic klade důraz i na ekologické balení. Z e-shopu vám tak pás přijde místo standardního igelitového sáčku v krásném plátěném pytlíku. V něm ho pak můžete i nadále nosit anebo využít k jiným účelům.

Více se o výrobku a jeho vzniku dočtete na www.kawallo.cz nebo přímo na e-shopu www.mamachic.cz

Čtenářky a čtenáři portálu Maminkov od nás získávají speciální slevu 15% na jakékoliv Kawallo pokud uvedou slevový kód: MAMINKOV . Slevová akce platí do 31.8.2019 nebo do vyprodání zásob.

 

Video:

 

 

 

 

Fotogalerie:

 

 

happy-sport Neutrácejte za lyžování víc, než je nutné

Jsou lidé, kteří se sklopenýma očima pátrají v podzimním listí na chodníku po dozvucích léta, zatímco jiní upínají zrak k obloze, kdy už udeří mráz a napadne první sníh. Protože sníh přece znamená lyžovačku!

Pěšky nebo na kole s dětmi? Pěšky nebo na kole s dětmi?

Plánujete rodinný výlet se svými dětmi a rozhodujete se, zda vyrazit pěšky nebo na kole? Oba způsoby mají své výhody i nedostatky, na které jsme se rozhodli v tomto článku zaměřit.

Na dovolenou s dětmi? Nejlépe s karavanem za zády Na dovolenou s dětmi? Nejlépe s karavanem za zády

Současná situace je značně komplikovaná, alespoň pokud jde o cestování. Hodně lidí muselo dát chtě nechtě přednost cestování po vlastech českých a moravských před zámořskými destinacemi.

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka