facebook
Příjemnou noc, je pondělí 21.10.2019 a svátek slaví Brigita

VYCHYTÁVKA PRO VOLNÉ RUCE MÁ JMÉNO : KAWALLO


Ilustrační fotografie

Cestujete s menšími dětmi ? Chystáte se na delší výlet nebo procházku ? Anebo jenom zařídit pár nezbytností ve městě, ale vaše malé dítko toho ještě tolik neujde a když, tak ne zrovna tempem, které by vám vyhovovalo ?
Pak je nosicí pás Kawallo přesně to, co hledáte.


Skladnost a praktičnost


Jedná se o velmi skladný a nenápadný, ale přitom extrémně pevný popruh (unese až 150kg v tahu), kterým zafixujete dítěti nožičky a připnete si ho kolem hrudníku. Kawallo Vám tak zajistí volné ruce a vaší ratolesti maximální bezpečnost.

Jednoduchý princip, na kterém je celá konstrukce založena, zamezuje pádu dítěte vzad a díky spolehlivé fixaci vám v případě zakopnutí či zavrávorání dává možnost udržet rovnováhu nebo se alespoň něčeho chytit.

Nebudete tak již nikdy řešit, že vám za krkem balancuje dvouletý syn Kubík, kterého jednou rukou přidržujete, zatímco v druhé máte plnou nákupní tašku a za třetí by se ráda držela již starší, ale pořád ještě malá dcera Terezka.


Od jakého věku dítěte lze používat ?


Od kdy je kawallo vhodné? Jedinou podmínkou je, aby nesené dítě dokázalo sedět za krkem („na koni“) aniž abyste ho museli držet za ručičky.
Je to tedy velmi individuální záležitost, zpravidla však věk dítěte není nižší než 1,5 roku.
Horní hranice je potom limitována spíše kondicí a chutí nesoucího.


Odkud Kawallo pochází ?


S unikátním nosicím pásem přišla zhruba před rokem na trh česká rodinná firma Mama Chic, která ho sama na základě vlastních rodičovských potřeb a zkušeností vyvinula, patentovala a nyní ho kompletně vyrábí v Čechách.

Pás prošel certifikací dle normy pro měkké nosiče a na e-shopu firmy Mama Chic si ho můžete pořídit v různých designových provedeních.

Firma Mama Chic klade důraz i na ekologické balení. Z e-shopu vám tak pás přijde místo standardního igelitového sáčku v krásném plátěném pytlíku. V něm ho pak můžete i nadále nosit anebo využít k jiným účelům.

Více se o výrobku a jeho vzniku dočtete na www.kawallo.cz nebo přímo na e-shopu www.mamachic.cz

Čtenářky a čtenáři portálu Maminkov od nás získávají speciální slevu 15% na jakékoliv Kawallo pokud uvedou slevový kód: MAMINKOV . Slevová akce platí do 31.8.2019 nebo do vyprodání zásob.

 

Video:

 

 

 

 

Fotogalerie:

 

 

5 zajímavostí o dětských kočárcích 5 zajímavostí o dětských kočárcích

Kočárek patří bytostně k dětství, stejně jako starostliví rodiče anebo hračky. Přesto existuje mnoho zajímavostí, které jste možná o těchto „vozítkách“ pro miminka nevěděla.

Dítě v autě Dítě v autě

V dnešní době je téměř v každé domácnosti vozidlo, a jakmile se do rodiny narodí dítě, je nutné zajistit jeho bezpečnost při provozu tímto vozidlem. Rodiče by měli dbát na bezpečnost svého dítěte v autě od samého počátku a v žádném...

Jak vybrat autosedačku Jak vybrat autosedačku

Při cestování autem se mnoho dětí neobejde bez autosedačky. Patří do ní ty, které váží méně než 36 kg a měří do 150 cm. Mnoho rodičů tak vozí v autosedačce nejen své novorozence, ale také školáky a předškoláky. Jak ale...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka