facebook
Příjemnou noc, je pátek 22.3.2019 a svátek slaví Leona

Velký úklid bez starostí!


Ilustrační fotografie

Je velký úklid i vaší noční můrou? Pak rozhodně nejste výjimkou! Pořádné gruntování je sice třeba provádět jen několikrát do roka, ovšem velmi důsledně a pečlivě, proto vás může připravit o spoustu drahocenného času.

Velký úklid domácností je časově velmi náročný, nehledě na množství energie, které pečlivé drhnutí celého bytu či domu vyžaduje. Jak si tedy vánoční a jarní úklid usnadnit? Poradíme vám! A vy budete mít více času na pečení, kupování dárků, nebo na své milované koníčky. A i všichni členové vaší rodiny jistě ocení, že na ně máte více času.


Uklizený domov bez stresu a shonu

Zapomeňte na stres vyvolaný nedostatkem času na mytí oken, čištění koberců, utírání prachu na dostupných místech apod. Při větším úklidu je pomoc zvenčí zkrátka k nezaplacení, neboť profesionální úklid domácnosti vám ušetří spoustu času i starostí. Proto této možnosti využívá stále více žen, které se chtějí naplno věnovat své rodině a všemožným přípravám na Vánoce, Velikonoce a další důležité události.

A už dávno se totiž nejedná o nedostupnou a drahou záležitost, která by měla zmenšit váš rodinný rozpočet. Když navíc vezmete v úvahu, že velký úklid není navíc nijak častou záležitostí, stačí provádět jej jen párkrát do roka. Můžete si tedy být jistá, že vás profesionální služby nevyjdou nijak draho.


Předvánoční idyla se vším všudy

Malý úklid jistě zvládnete během týdne, ovšem právě v předvánočním období se už většinou nedostává času na opravdu velký úklid celého domu či bytu. Díky důkladnému úklidu domácnosti, o který se postarají skuteční odborníci, budete mít více času na pečení cukroví. A na vás už bude pouze rozmístit oblíbené vánoční dekorace a vdechnout uklizenému domovu tu pravou vánoční atmosféru, kterou ještě umocní nádherná vůně perníku. Můžete si být jistá, že předvánoční atmosféra bude bez nejmenší chybičky!


Úklid domova Jaro a velikonoce v čistém domově

A podobně je tomu i v předvelikonočním čase. Právě jarního úklidu se většina hospodyněk obává nejvíce, neboť během dlouhé zimy se všude nahromadí spousta nečistot, okny a okenními rám počínaje, koberci konče… Raději se s dětmi pusťte do malování kraslic, nebo po letech konečně zase upečte výborného velikonočního beránka. Uvidíte, že si jen povzdechnete, proč jste možnosti profesionálního úklidu domácnosti nevyužila už dříve!

Také už jste se rozhodla před letošními vánočními svátky využit možnosti úklidu domácností v Brně a okolí? Určitě nebudete litovat a napříště už v profesionálním úklidem nebudete váhat ani chvilku!

Barvy a doplňky v dětském pokoji podle feng-šuej Barvy a doplňky v dětském pokoji podle feng-šuej

Barevné řešení dětského pokoje je mezi rodiči obecně často diskutovaným tématem. Někteří volí barvu podle pohlaví svého dítěte, jiní například podle oblíbených pohádkových postaviček. Ať tak či tak, z pohledu feng-šuej je...

7 důvodů, proč investovat do bambusového ložního prádla 7 důvodů, proč investovat do bambusového ložního prádla

Bambusové vlákno je velký hit. Vyrábí se z něj plínky, oblečení a úspěchu se dočkalo také v oblasti ložního prádla. V čem je lepší než klasická bavlna? Jaké varianty bambusových...

Výběr povlečení. Má každý člen vaší rodiny to, které potřebuje? Výběr povlečení. Má každý člen vaší rodiny to, které potřebuje?

Pečlivě jste si vybrala matraci i rošt. Dala pozor, aby v ložnici nebylo moc rušivých elementů, dítěti jste k posteli dala zarážku, aby během spánku nespadlo, možná vám v ložnici visí...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka