facebook
Příjemnou noc, je čtvrtek 25.4.2024 a svátek slaví Oto

Nemám chuť na sex...

První příspěvek v tématu Nemám chuť na sex...
Budovska | 26.11.2022 13:30 | Nemám chuť na sex... | ID: 39998
Budovska

Ach jo... už dlouho mě to trápí, ale já prostě nemám vůbec chuť na sex a nevím co s tím... Jak se zase navnadit?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Haklicova | 27.11.2022 16:59 | ID: 40051
Alenka z rise

Také jsem neměla. Dlouho po porodu jsem prostě neměla chuť na sex a dost to trápilo mě a i mého manžela. Jednou jsem se svěřila kamarádce, která mi poradila vyzkoušet prášky pro ženy, které zvyšují libido. Nedokážu snad ani napsat, jak moc jsem po nich zase nadržená a jak si to s manželem zase správně užíváme.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Nikoleta | 29.11.2022 19:06 | ID: 40120
Alenka z rise

zkus tyhle afrodizaka, pomůže ti to https://e-kondomy.cz/afrodiziaka-a-feromony/spanelske-musky/cobeco-pharma-spanish-drops-raspberry-romance-15ml

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Budovska | 29.11.2022 19:36 | ID: 40129
Alenka z rise

Jaké prášky vás dokáží takhle rozparádit? Co bych dala za to, kdybych byla zase takhle chtivá.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
HancaN | 30.11.2022 16:04 | ID: 40187
Alenka z rise

Já to tak taky jeden čas měla, ale bylo to jenom tím že jsme zaběhli s partnerem do takové rutiny že se nám ani jednomu už nechtělo. Tak jsme si řekli že s tím něco uděláme, koupili nějaký erotický pomůcky, olejíčky atd a zase nás to baví a máme na to oba chuť :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Haklicova | 30.11.2022 21:07 | ID: 40217
Alenka z rise

Holky zkuste https://supererekce.cz/22-fly-pro-zeny-1-baleni-3-tablety.html Uvidíte, jak budete zase žhavé a vlhké. Já to tak měla hned poprvé. Prostě paráda, zase pořádný sex, kdy jsem byla vzrušená a dokázala jsem se bez problémů udělat.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 01.12.2022 10:05 | ID: 40222
Alenka z rise

Jestli máš po porodu, tak to je normální a časem se to zase upraví.. Zkus si třeba koupit hračku a jako prvně to zkoušet sama u sebe a pak s přítelem.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Donovalka | 21.12.2022 17:22 | ID: 40985
Alenka z rise

Jojo to znám, někdy je potřeba se trochu navnadit. Já mám moc oblíbené jedno bodyčko ze sexshopu, který rozhodně mého chlapa navnadí. ;)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 22.12.2022 08:14 | ID: 41032
Alenka z rise

A z jaké shopu to body máš? Taky si chci pořídit, ale nevím kde koupit kvalitní a ne moc drahý prádlo

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka