facebook
Dobré odpoledne, je neděle 28.4.2024 a svátek slaví Robert

Kde vybírat svatební cestu?

První příspěvek v tématu Kde vybírat svatební cestu?
sabinka | 19.01.2024 10:23 | Kde vybírat svatební cestu? | ID: 45721
sabinka

Dobrý den, vybírám s přítelem svatební cestu a chtěli bychom spíš nějakou exotiku, přece jen svatba je jen jednou za život :) Poradíte? Kde se Vám líbilo a kde je teplo i v zimě?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Diana K. | 21.01.2024 21:02 | ID: 45737
Diana K.

Já doporučím Mauricius - byli jsme tam s manželem na svatební cestě loni v listopadu a je tam fakt nádherně. My jsme ušetřili na svatbě, kdy svatba proběhla hodně komorně a o to víc jsme si chtěli užít svatební cestu. Nakonec jsme za ni ale platili méně než jsme si mysleli, takže spokojenost. Mrkněte na svatebnicesty.eu, u nich jsme vybírali.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 23.01.2024 23:52 | ID: 45784
Diana K.

Na jejich stránky jsem se taky dívala - mají fakt velký výběr a slušné ceny. Co mě zaujalo jsou benefity, které najdete u hodně zájezdů a jsou fakt zajímavé :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 25.01.2024 21:30 | ID: 45824
Diana K.

Mauricius zní dobře - vložila byste prosím odkaz na hotel, kde jste byli ubytovaní?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Diana K. | 28.01.2024 21:54 | ID: 45841
Diana K.

Tady máte odkaz na hotel, který byl přímo na pláži www.svatebnicesta.eu/detail-zajezdu/ambre/7075a a moc se nám tam líbilo. My jsme jako benefity navíc od nich dostali: slevu 40% na pobyt pro nevěstu, snídani a večeři zdarma, ovoce a láhev vína na pokoj a slevu 15% na lázeňské procedury.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka