Myslíte si, že je dobrý nápad si do novostavby plánovat na vytápění krbovou vložku?
Co to bude za domek? My stavíme pasivní dům 4+1, kde budeme mít krbovou vložku od českého výrobce speciálně určenou do pasivního domu. Vytápění by nás tak mělo stát opravdu minium.
Jak to myslíte? speciálně do pasivního domu? Jaký je v krbové vložce rozdíl proti klasice?
Speciální krbové vložky do pasivních domů prodává firma https://www.krby-bef.cz/cz/pasivni-krbove-vlozky , která je má opravdu vychytané, protože dokáží dokonale spalovat dřevo.
Určitě ano. I u staršího domku má krbová vložka smysl. Právě toto téma jsme řešili před začátkem topné sezóny. Jen teda v našem případě bylo společně s krbovou vložkou potřeba investovat i do nové komínové sestavy. Tu se nám ale naštěstí povedlo sehnat za dost rozumné peníze z https://www.komin-levne.cz/
2013 Copyright © - Další šíření obsahu tohoto webu je bez písemného souhlasu majitele zakázáno. Pro ženy v období těhotenství je tu nabídka kojící noční košile v přehledné nabídce Do porodnice, vše v prvotřídní kvalitě. Dámské noční košilky zde. Módní oblečení na naspani.cz - Noční košile, pyžama, župany, spodní prádlo a další super kousky.