facebook
Příjemnou noc, je středa 24.4.2024 a svátek slaví Marek

Úmrtí mazlíčka

První příspěvek v tématu Úmrtí mazlíčka
Miniee | 27.05.2020 21:48 | Úmrtí mazlíčka | ID: 26649
Miniee

Pěkný den, holky chci se zeptat... Jak jste se vyrovnaly s úmrtím mazlíčka? A jak jste řešili jeho pohřeb?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Slunicko.77 | 03.07.2020 12:55 | ID: 26773
polaskovaval

Ahojky, my jsme to řešili kremací. Narazili jsme na společnost krematoriumzviratpraha.cz a ta nám teda hodně pomohla. Určitě doporučuju jejich služeb využít.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 28.07.2020 21:53 | ID: 26962
polaskovaval

Jo? Ty jsi jejich služeb využila? Jak jsi byla spokojená? Jak to probíhá nebo spíše funguje? A je možnost být u žehu?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Slunicko.77 | 31.08.2020 09:49 | ID: 27166
polaskovaval

Ano ano, na https://www.krematoriumzviratpraha.cz jsem se obrátila, potože nevidím lepší volbu posledního rozloučení s mazlíčkem.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
JáKarla | 01.10.2020 17:05 | ID: 27371
polaskovaval

Rozhodně. Jako pokud nemáš zahradu, kde je možnost mazlíčka pochovat, tak jiná možnost není. Nechat na veterině? Určitě ne, to je přímá linda do kafilerky :(

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
polaskovaval | 26.05.2022 09:50 | ID: 36858
polaskovaval

Tyjo, já jsem hrozně ráda, že toto jsme zatím ještě řešit nemuseli. Máme doma pejska, ted mu jsou dva roky a je pravda, že párkrát už jsem myslela na to, co bude až nám umře. Hlavně jak to budou snášet děti. Všichni ho máme moc rádi a například já se snažím o to, aby se měl co nejlépe. Teď jsem mu například začala přes Domacizoo.cz objednávat podstatně kvalitnější žrádlo, než mají normálně v obchodě. Je to sice dražší, ale je vidět, že mu i víc chutná. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka