facebook
Dobré dopoledne, je pondělí 22.4.2019 a svátek slaví Evžénie

Lego Star Wars, na kterou stranu se postavíš ty?


Ilustrační fotografie

Star Wars, nebo-li Hvězdné války vyvolaly pro celém světě doslova davové šílenství. Tato série science fiction filmů se těší obrovské a neutuchající oblibě přívrženců po celém světě, proto ze spojení nejoblíbenější značky Lego a veleúspěšných Hvězdných válek nemohlo vzejít nic jiného, než excelentní řada stavebnice, která je vhodná zejména pro kluky od sedmi let věku, nicméně i fanynky tohoto žánru jsou zde vřele vítány.

Stavebnicí Lego Star Wars zajisté potěšíte všechny fanoušky a stoupence

Protože je stavebnice Lego Star Wars náročnější na stavění, je určena spíše pro starší děti okolo sedmého roku života.

Z hlediska psychomotorického vývoje dítěte je známo, že předškolní období, to znamená děti ve věku od šesti do sedmi let, je charakteristické rozvojem individuality a osobnosti dítěte. Dítě je v tomto období motoricky na vysoké úrovni a protože je všeobecně známo, že stavění stavebnic ještě více podporuje rozvoj jemné motoriky, představivosti a myšlení, bude stavebnice Lego Star Wars tím pravým dárkem k narozeninám nebo pod stromeček.

Ke komu se přidáš ty?


Znalcům není třeba děj Star Wars nijak popisovat, nicméně pro méně znalé je hlavním rysem děje Star Wars konflikt mezi řády Jedi a Sith. Ke které straně se přidáš ty? K řádu Sith, jehož členové ovládají mystickou sílu, ale využívají pouze její temnou stranu? Toužíš po neomezené moci a usiluješ o zničení svých nepřátel, rytířů Jedi? Vyzbroj s Legem své bojovníky z řádu Sithů rychlovznášedly se dvěma raketami a světelnými meči. Použij smrtonosnou stíhačku Fury - class a zaútoč na Republiku. Je jen na tobě, jak bude hra probíhat.

Nebo snad stojíš na straně dobra a patříš k náboženské organizaci a rytířskému řádu Jediů? Vyzbroj se s Legem a ochraňuj galaktickou Republiku před útoky příslušníků řádu Sith. Pořiď si svého Luka Skywalkera, který se stane mistrem řádu Jedi a veď s ním eskadru Rogue v aerodynamickém Snowspeedru! Zastav obrněný terénní chodící transportér AT-AT, hrůzostrašný a zastrašující tolik, že při pohledu na něj tuhne krev v žilách i těm neotrlejším.

S vlajkovou lodí Star Destroyer budeš nepřemožitelný! Zamiř na cíl osmi synchronizovanými kanony a pružinovými zbraněmi, určitě nemineš!

Všechny bojové stroje jsou do detailu propracovány a vypadají jako skutečné. Vybavený interiér kokpitu s otočnými židlemi pro posádku, držáky na zbraně, velící můstek i řídící panely. Pořiď si Lego Star Wars a přesvědč se sám!

Starostlivost a bezpečí pro děti každého věku

Stejně tak, jako je bezpečnost dětí důležitá pro rodiče, je prioritou i pro firmu Lego. Společnost Lego proto úpěnlivě dbá na to, aby všechny její produkty byly bezpečné a zdravotně nezávadné. Kvalita a nezávadnost hraček je testována od samého prototypu až po finální produkt. Není tedy divu, že rodiče si hračky značky Lego velice oblíbili a považují je za světovou jedničku na trhu.

Úskalí výchovy dítěte ve smyslu „cukru a biče“ Úskalí výchovy dítěte ve smyslu cukru a biče

Výchova formou pozitivní motivace odměnami kombinovaná s negativní odezvou na nevhodné chování dítěte v podobě trestu je poměrně častá a přirozená. Málokdo si však uvědomuje i některá úskalí s tím spojená.

Jak naučit dítě na záchod Jak naučit dítě na záchod

Když už konečně svou ratolest naučíte na nočník, už pomalu přichází čas na WC. Zkoušíte to každou chvíli, ale i ve 3 letech ne a ne se na něj naučit chodit. Nemusíte však zoufat, některým dětem se to skutečně podaří až kolem...

Dětská obuv Dětská obuv

Dětská obuv je pro správný vývoj dětské nohy velmi důležitá, proto by jejímu výběru měli rodiče věnovat náležitou pozornost. Špatná obuv může mít za následek nejen bolesti nohou, ale i zad. Velice časté jsou u dětí ploché...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka