facebook
Dobré dopoledne, je úterý 29.9.2020 a svátek slaví Jeroným

Jaké dárky (ne)kupovat ženám na valentýnaʔ


Ilustrační fotografie

Internet se začátkem února jen hemží radami, jakým dárkem zaručeně potěšit vaši drahou polovičku. Vybírání dárků  s sebou nese ale i určitá úskalí, tím spíš vybíráte-li dárek pro ženu. Chcete-li i po svatém Valentýnu zůstat v očích vaší ženy ideálním partnerem, vyvarujte se začátečnických chyb. A jaké to jsou? Na to se teď půjdeme podívat společně.

 

Parfémy a další kosmetika

Parfém nebo toaletní voda se může jevit jako dokonalá valentýnská pozornost. Pozor ale nejen na výběr samotné vůně, ale i její značky. Každá elegantní žena si ráda parfém vybírá sama a netrefíte-li se jí do vkusu, může přijít vaše několikahodinové dobrodružství v parfumerii na zmar. Totéž platí pro kosmetiku. Nejste-li si výběrem na sto procent jistí, platí zde zlaté pravidlo, poukazem ženu neurazíš. V kombinaci s krásnou květinou ji jistě uděláte radost a kosmetické dobrodružství si pak hezky užije třeba ve společnosti kamarádky.

 

Krajkové prádlo? Proč ne, ale…

 

Zmatení muži stydlivě postávající mezi stojany v obchodě s ženským prádlem jsou každoroční před valentýnský evergreen. Luxusní noční košilka nebo krajkový set jsou vlastně dárkem pro oba, tak kde je zakopaný pes? Vězte, že nic ženu neurazí víc, než nevhodně zvolená velikost. Ženské křivky jsou zrádné a obléci je do správných kousků dá někdy zabrat i jejich majitelkám. Chystáte-li se tedy potěšit sebe i svou partnerku novým prádlem, osmělte se a poraďte se s obsluhou v obchodě a co je nejdůležitější, nezapomeňte nenápadně zkontrolovat, jakou nosí vaše milá velikost, ideálně si potají vypůjčte nějaký ten kousek s sebou na nákupy. Pak už stačí jen pěkná dárková taška a valentýnský polibek, který nahradí všechna slova.

 

Adrenalinový zážitek

 

Možná chcete pořídit něco opravdu výjimečného, abyste si společně strávený den navždy zapamatovali. Ne všechny vzpomínky musí být ale nutně šťastné a veselé. Předtím, než zaplatíte kurz potápění, skok padákem nebo koupání se žraloky, ujistěte se, že jste oba naladěni na stejné vlně. Protože to, že mají ženy slabost pro dobrodruhy a obdivují u nich kaskadérské kousky a všelijaká dobrodružství, ještě neznamená, že se jich s vámi budou také s gustem účastnit. Horším dárkem v takovém případě může být už jedině poukaz na odtučňovací kůru.

 

Plyšové hračky

 

Muži, kteří ještě po dvacítce obdarovávají své ženy plyšovými medvídky, riskují, že se najde někdo, kdo má, co se pozorností týče, o něco lepší vkus. I plyšák potěší, ale než se ho rozhodnete pořídit, raději si spočítejte, kolik už jste jich za váš vztah nakoupili a schválně se rozhlédněte po bytě partnerky, kolik z nich se těší místům ve výši vašich očí, jestli vůbec mají to štěstí a můžou odněkud koukat do světa. Pokud je nikde nevidíte, sáhněte raději po čokoládě. Čokoládou a květinou totiž nic nezkazíte, pokud tedy nechodíte s alergičkou.

A co nás ženy zaručeně potěší? Drobnost anebo třeba vůbec nic. Vezměte nás na výlet, kupte nám květinu nebo připravte večeři. A když to čas od času uděláte i sami od sebe, bude to pro nás ten nejlepší valentýnský dárek, který je vlastně také pro oba, a vydrží nám celý rok.

A co vy? Chystáte letos pro svojí partnerku nějaké překvapení nebo spoléháte na klasiku?

 

FOTO: Designed by Freepik

Snažíme se o miminko

Snažíme se s přítelem už 4 měsíce o miminko. Počítám si každý měsíc, kdy jsem dostala menstruaci, kdy skončila, a také dny, kdy má zase začít. Každý měsíc počítáme s tím, že už nedorazí...

Nevěra Nevěra

S manželem jsme se poznali před 5ti lety a byla z toho velká láska. Po půl roce mě manžel požádal o ruku a za další půl rok byla svatba. Jenže po pár měsících manželství jsem začala pozorovat, že se schovává s telefonem... 

Čekám jeho dítě, ale on mě nechce - Dotaz od čtenářky

Dobrý den, Hanko. Čtu Vaše rady, a strašně bych si přála, abyste mi mohla pomoci. Čekám jeho dítě a on mě nechce. Zní to jako nadpis z telenovely. Nikdy jsem si nemyslela, že se to stane mně. A začalo to tak hezky...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka