facebook
Dobrý večer, je pátek 3.5.2024 a svátek slaví Květoslav

Cvičení doma

První příspěvek v tématu Cvičení doma
Gabcikova | 09.11.2022 00:37 | Cvičení doma | ID: 39571
Gabcikova

Jak doma co nejlépe cvičit pro snížení hmotnosti?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
MartaJane | 22.09.2023 11:30 | ID: 44683
zuzanabul

Ne ještě jsem se moc nedívala právě, chtěla jsem se spíš zeptat takhle po fórech jestli má někdo dobrý zkušenosti. Já si vždycky všechno raději už ověřuju mezi lidma :D Černá pole nemám úplně daleko, tak to bych se tam mohla podívat, docela mě zaujalo i to wellness. Saunu miluju! Kolik to stojí cca prosím?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
renka.haj | 26.09.2023 11:11 | ID: 44733
zuzanabul

No ono je potřeba udělat si členství. Ale pokud chodíš časteji rozhodně se oplatí, když si domluvíš online schuzku s prohlídkou https://zone4you.cz/clenstvi-cenik/- dole na stránce, tak ti vše vysvětlí a ukážou. :) Sauna je super a dělají i boží masáže. :) Mají vic druhů registrace, věřím že si vybereš, já už mám teda Silver, protože chodím několikrát do týdne a kolikrát i o víkendu právě třeba jen do toho wellness po celým týdnu.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
zuzanabul | 04.01.2024 10:44 | ID: 45626
zuzanabul

Ahojky, já jsem začala minulý rok cvičit s Cvičky Onlajn. Můžeš cvičit v klidu doma. Moc mě tam chytla zumba. Teď budou mít od příštího týdne 7 denní novoroční výzva, kterou mají zdarma pro všechny, takže na to se už moc těším.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
TanaH | 22.01.2024 09:39 | ID: 45743
zuzanabul

A jak to chodí? Nikdy jsem takto podle nikoho necvičila, jaké mají zaměření? Musím se nějak přihlásit?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
zuzanabul | 25.01.2024 09:33 | ID: 45796
zuzanabul

Přihlásíš se tady https://cvickyonlajn.cz/. Můžeš to vyzkoušet na 8 dní za 50 Kč, pak mají předplatné klasické měsíc/rok. Mají tam různé lekce od zmíněné zumby, přes posilování celého těla, aerobic, hiit, pilates a mnoho dalších. Na výběr toho mají opravdu hodně. Nikdo mě do ničeho netlačí a vždy si vyberu dle svojí nálady. Trenéři umí skvěle nabudit a rozproudit i přes obrazovku. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka