facebook
Dobré poledne, je úterý 19.3.2024 a svátek slaví Světlana

Cvičení doma

První příspěvek v tématu Cvičení doma
Gabcikova | 09.11.2022 00:37 | Cvičení doma | ID: 39571
Gabcikova

Jak doma co nejlépe cvičit pro snížení hmotnosti?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Myskovatera | 13.11.2022 08:49 | ID: 39626
zuzanabul

S manželem jsem měla problém s nadváhou. Manžel teda trochu víc, ale mu to zase jelo líp dolů než mě. Podařilo se nám dostat do formy díky tomu, že doma zařídil malou soukromou posilovnu. Cvičíme tam spolu pravidelně a daří se nám tak držet dobrá váha. Navíc je to super trávení času společně.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Gabcikova | 19.11.2022 15:09 | ID: 39723
zuzanabul

To je super mít doma vlastní malou posilovnu? Jaké tam máte posilovací stroje?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Myskovatera | 22.11.2022 01:18 | ID: 39838
zuzanabul

Zatím máme běhací pás, rotoped, posilovací věž, činky a další drobnější pomůcky ke cvičení. Pokud budete stroje vybírat, tak doporučím se mrknout na https://www.fitham.cz/ Najdete tam kvalitní posilovací stroje za dobrou cenu.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DanickaKa | 20.07.2023 21:14 | ID: 44041
zuzanabul

Mě teď moc baví pilates, úplně vidím týden za týdnem jak se mi zpevňuje tělo a je to pro mě takový příjemný relax. Jenom teď hledám nějakou dobrou podložku, protože ta co mám mi hodně klouže a tak nepříjemně uměle zapáchá..znáte to? Máte nějakou dobrou podloužku, která tohle nedělá?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Madi11 | 21.07.2023 16:12 | ID: 44078
zuzanabul

DanickaKa: Taky jsem takovou měla, říkala jsem si že to bude tím, že je už stará tak jsem koupila ve sportu novou a stejně je tak nepříjemně cítít a posouvá se mi po zemi taky, tak nevím :-/

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Radka1980 | 25.07.2023 17:40 | ID: 44132
zuzanabul

Holky, tak koukněte na https://korkie.cz/ mám od nich kaučukovou podložku, krásně přilne k zemi a ani se nehne, navíc je příjemně hebká a měkká a mají na výběr z moc hezkých barev a designů

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DanickaKa | 30.07.2023 12:37 | ID: 44243
zuzanabul

Radka1980: Tak to jsou krásný podložky, takový jsem ještě neviděla a už vůbec ne z korku, moc děkuju za tip už mám objednáno :-)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
MartaJane | 14.09.2023 10:09 | ID: 44571
zuzanabul

Holky a jak to máte třeba s fitkem? Chodíte někdo? Já bych potřebovala poradit nějaké dobré v Brně nebo okolí Brna. Ale fakt aby to stálo za to, zatím nemám nic moc dobrý zkušenosti s těmi většími.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
renka.haj | 19.09.2023 11:52 | ID: 44632
zuzanabul

A zkoušela jsi se dívat na Zone4You? To je teda přímo v Brně, přesně v Černých polích, nevím jak by to pro tebe bylo schůdné, ale já to tam miluju. Je to moc hezký, mají tam včetně fitka a bazén nebo třeba saunu. Za mě obrovský plus spojit fitko a wellnesko v jednom. Chodím tam už přes 4 roky a velká spokojenost.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka