facebook
Dobré poledne, je pátek 29.3.2024 a svátek slaví Arnošt

Proteinová dieta

První příspěvek v tématu Proteinová dieta
SandraM | 01.10.2019 20:50 | Proteinová dieta | ID: 25528
SandraM

Ahoj maminky. Slyšela jsem že při proteinový diete se hubne snad již po prvnim dni na diete. Není to nebezpečné?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Britney | 06.10.2019 20:29 | ID: 25557
HancaN

Není to nebezpečné. Je to založeno na tom že se jí jídla z vysokým obsahem proteinu , v těle se snižuje pouze příjem sacharidu a tuků. Já na doporučení kamaradky koupila dietní program od prodietix.cz a hned za první 3 dny jsem zhubnula 4 kila.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
SandraM | 13.10.2019 10:18 | ID: 25576
HancaN

Děkuji za tip, a podle čeho si vybrala dietní program?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Britney | 19.10.2019 10:57 | ID: 25601
HancaN

Vypočítala mi to kalkulačka, kterou mají na stránkách. Pro jistotu sem si tam i zavolala a tam mi potvrdili že co mi vyšlo v kalkulačce mám správně.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mirka | 05.10.2021 11:24 | ID: 31916
HancaN

Myslím si, že máte lepší když si třeba koupíte kvalitní rostlinný protein, který tělo dobře stráví než tady ty pytlíky :/. Jestli můžu poradit, tak kvalitní protein je třeba toto www.bohemiaolej.cz/rostlinne-proteiny-a-mouky/makovy-protein

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Kaaa | 06.12.2021 10:50 | ID: 33499
HancaN

Wow teda 4 kila za 3 dny mi přijde až jako sci-fi. Ale jestli opravdu píšete z vlastní zkušenosti, tak to tak asi vážně bude. Já jsem zatím vyzkoušela tuhle krabičkovou dietu a musím říct, že takhle rychle opravdu nehubnu, ale není to ani můj cíl, protože bych se bála, že s takovou rychlostí by se moje tělo s tak velkým úbytkem váhy špatně srovnávalo.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Kaaa | 06.12.2021 10:51 | ID: 33500
HancaN

Wow teda 4 kila za 3 dny mi přijde až jako sci-fi. Ale jestli opravdu píšete z vlastní zkušenosti, tak to tak asi vážně bude. Já jsem zatím vyzkoušela tuhle krabičkovou dietu a musím říct, že takhle rychle opravdu nehubnu, ale není to ani můj cíl, protože bych se bála, že s takovou rychlostí by se moje tělo s tak velkým úbytkem váhy špatně srovnávalo.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Allettka | 26.12.2021 22:37 | ID: 34135
HancaN

Po prvním dni určitě ne ;) tělo to začne vnímat tak po třech dnech :) mám za sebou ketofit dietu a u té jsem viděla výsledek už po týdnu :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Ivous | 05.01.2022 06:11 | ID: 34318
HancaN

Co za sebe můžu doporučit, tak je tady tato dieta https://nupo.com/cz/. Držela jsem ji tři týdny, protože jsem chtěla dát dolů 3 kila ale povedlo se mi dát dolů ještě o dvě víc, takže maximální spokojenost.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lauren | 28.02.2022 11:15 | ID: 35354
HancaN

Po prvním dni ne, ale po třetím už to na sobě poznáš, protože tělo začne pouštět vodu a na dietu už reaguje.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka