facebook
Dobré odpoledne, je čtvrtek 28.3.2024 a svátek slaví Taťána

Svatba

První příspěvek v tématu Svatba
lenuliiinka | 01.10.2019 21:36 | Svatba | ID: 25531
lenuliiinka

Pěkný den :) Měla bych dotaz… Svatba v zahraničí - ano nebo ne? Já nevím, no… Ale docela bych do toho šla. Je nějaká destinace, která stoí za to teď na podzim? Jde mi teda i o to, aby to bylo spojené se svatební cestou. Díky moc za tipy!

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 21.12.2019 23:01 | ID: 26056
Evik0

Ahojky, my se brali na mauriciu a byla to senzace :ú Jako rozhodně takovou svatbu doporočuju. Měli jsme ji v podvečer, slunce zapadalo, nádhera.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lotrinka | 30.03.2020 20:39 | ID: 26333
Evik0

Ahojky, pokud plánuješ takovou svatbu, tak ti z osobní zkušenosti doporučím oslovit odborníky, co ví, co a jak :) Hlavně ví, co za doklady, co vyřídit, jak to zařídit a tak... A hlavně ti řeknou, co a jak a hlavně kdy plánovat. Já osobně doporučím https://www.yachtwedding.cz/.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
polaskovaval | 11.05.2020 07:00 | ID: 26548
Evik0

Tyjo, na kolik taková svatba výjde? To asi nebude levné, co? Kamarádka teď taky plánuje svatbu. Původně plánovala něco podobného, ale nakonec si řekla, že skromnější svatba u nás bude hezčí. Mají ji naplánovanou na příští měsíc a já jsem také pozvaná. To mi připomíná, že bych si asi měla pomalu sehnat nějaké společenské šaty. Dívala jsem se v půjčovnách a abych pravdu řekla, tak výběr nic moc, takže si nakonec asi nějaké koupím. Například tyto nevypadají vůbec špatně: https://yesmoda.cz/spolecenske-saty/1847181-luxuar-spolecenske-saty-bordo.html

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Evik0 | 23.07.2020 20:54 | ID: 26896
Evik0

i u nás se dá udělat hezká svatba a s přátely, rodinou a tak, jako je fakt, že záleží na každém, ale finančně to není žádná sranda, za všechno se musí platit, šaty, malování, přípitek...atd atd...a to jsou jiné částky než u nás a navíc není možnost výběru, takže kdo ví, jak pak nevěsta vypadá...byla jsem teď na svatbě tady v česku..na Vysočině a kdybych se měla podruhé vdávat :D tak určitě tam, bylo to všechno super, personál, prostředí , výzdoba, jídlo...nevěstě jsem záviděla, jaký místo si vybrala...kdyby ses chtěla podívat www.resort-snezne.cz ... jako host jsem byla uchvácená

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka