facebook
Dobré odpoledne, je úterý 16.4.2024 a svátek slaví Rudolf

Dárky

První příspěvek v tématu Dárky
lenuliiinka | 30.04.2019 14:08 | Dárky | ID: 24918
lenuliiinka

Holky, když kupujete dětem dárečky, jaké volíte? Já jsem z té moderní doby docela zoufalá :/ Jako nechci kupovat nějakou elektroniku a podobně :/:?-(

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 05.06.2019 11:08 | ID: 25057
Skvarilova

No, my kupujeme hračky. Ale jen drobnosti. Je nás hodně, takže stačí maličkost a stejně to pak jsou druhý vánoce. Jinak co teda dáváme moc rádi, jsou knížky :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Slunicko.77 | 01.07.2019 20:18 | ID: 25158
Skvarilova

Knihy taky kupujeme moc rádi. Dokonce jsme i rodině řekli, aby kupovali knížky. Malá má první knížky opravdu od malička a je to vidět. Krásně se na nich učí.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
JáKarla | 30.07.2019 22:05 | ID: 25276
Skvarilova

Je to pravda. Jaký knihy kupujete? Říkáš, že se u nich učí. To máte nějaké interaktivní?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lotrinka | 01.09.2019 20:37 | ID: 25360
Skvarilova

Nn, to nejsou. My jsme koupili leporela https://www.presco.cz/velka-leporela/, což jsou obrázkové knížky. Máme tři - pohádky, porche a dopravu. Knížky obsahují obrázky. Malej u nich sedí, kouká, pojmenovává a taky se snaží říkat příběhy. Je to skvělá věc na rozvíjení mluvy a fantazie :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Lotrinka | 01.10.2019 20:53 | ID: 25529
Skvarilova

Holky, kupovala některá z vás tuto knihu https://www.presco.cz/doprava-nad-a-pod-zemi-velkoformatova-rozkladaci-kniha/. Jak je veliká? Je uchopitelná pro děti? Může s ní malej třeba sedět na gauči a mít ji v klíně? A jak se dětem líbí?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Kajolka | 13.11.2019 20:46 | ID: 25720
Skvarilova

Ahoj maminy, já se zase chystám koupit dceři aktovku do první třídy, protože to není úplně malá investice. Zatím s tím nemám zkušenost, doporučíte mi nějakou dobrou?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
lentilka123 | 17.11.2019 12:47 | ID: 25729
Skvarilova

Ahoj už máte nakoupené dárky na Vánoce pro děti?Mě to ještě čeká a nevím si rady.Uvítám nějaké dobré rady.Mám doma holčičku a chlapečka ve věku 3 a 6 let.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Amazonka33 | 17.11.2019 20:45 | ID: 25732
Skvarilova

Čauky, chci nějaký dobrý dárek pro syna k vánocům, má rok a půl. Hraček máme doma dost, takže bych raději něco naučného, poradíte mi co mi vymyslet?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Donovalka | 17.11.2019 21:18 | ID: 25736
Skvarilova

Naše dcera má aktovku Zippy Doggie, protože miluje pejsky a ona má na vrchu krásného plyšového pejska. Tuto značku mi doporučila kamarádka, že s ní jsou spokojeni a my tedy také :-D

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka