facebook
Dobré ráno, je sobota 27.4.2024 a svátek slaví Vlastislav

Dárečky pro děti

První příspěvek v tématu Dárečky pro děti
Wandysek | 25.10.2022 21:49 | Dárečky pro děti | ID: 39182
Wandysek

Ahojky holky :) No, tak jako budou vánoce a je na čase pokukovat po dárečcích pro děti :) No, ale jako. Co se tak dívám, tak některý shopy fakt neví, co by za ty hračky chtěly. Ovšem jsem narazila na shop momkids.cz, kde mají teda moc hezké věci a ceny naprosto bomba. Máte s ním zkušenosti?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Laura | 31.10.2022 16:07 | ID: 39411
bobina

Z hraček ještě nevím co budu kupovat. To musím počkat až co si nakreslí do dopisu :D jinak budu kupovat takové ty potřebné věci, jako je zimní oblečení. Dcerka potřebuje novou kombinézu, tak mi padla do oka na prodejně pro malé dobrodruhy a musím vybavit i kluky na hory.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Laura | 02.11.2022 11:45 | ID: 39489
bobina

Taky zatím nakupuju "vedlejší" dárky" a co mi padlo do oka na budvobraze.cz ty dětské taburetky. To se mi líbí moc, takže to objednám holkám do pokojíčku, protože pořád sedí na zemi když si hrají.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
bobina | 23.11.2022 18:20 | ID: 39885
bobina

tak není lehké se v dnešní době dětem zavděčit. Já ráda kupuji především maličkosti, které ale mají svou funkci. Letos dostanou k Mikulášovi i k Vánocům medvídky na pití.https://www.lipoo.cz/cajovi-medvidci-2/

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
sabinka | 25.11.2022 18:08 | ID: 39964
bobina

tak o Lipoo.cz čtu poprvé. Jak to prosím vás funguje? To má příchuť čaje když je to čajový medvídek? Obsahuje to kofein?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
bobina | 28.11.2022 11:57 | ID: 40095
bobina

zkuste přímo kouknout na to www.lipoo.cz, je to tam vše napsané. Nejedná se o čaj. Je to rozpustný medvídek ve vodě :) je to moc chutné

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka