facebook
Dobrý večer, je pátek 14.6.2024 a svátek slaví Vít

Vánoce bez stresu: Jak najít dokonalé dárky pro každého člena rodiny?


Ilustrační fotografie

Znáte to – pro jednoho člena rodiny je výběr dárků snadný, pro druhého člena rodiny vás zkrátka nic vhodného nenapadá. A tak skončíte v lepším případě u kosmetických balíčků nebo v horším případě třeba u ponožek. Zkuste to letos jinak – poradíme vám, jak snadno vybrat perfektní dárek pro každého.

Babičky, dědečkové a další, co „nic nepotřebují“

Když přijde na psaní Ježíškovi, většina lidí nemá potíž s vyslovením svých přání. Často tedy víte, po čem který člen rodiny touží a snadno tak pořídíte dárečky, nad kterými se pod vánočním stromkem zaradují. Dostat ale tip na dárek pro babičku, dědečka nebo třeba maminku bývá pěkná dřina. Často uslyšíte: „Ale já přeci nic nepotřebuju. Hlavně neutrácej a nic mi nekupuj. Já jsem přeci ráda za to, že jste všichni zdravý.“ S tím se potom těžko vhodný dárek vybírá, že? Jak tedy na to?

Pokud z někoho nevymámíte, co by mu u stromečku udělalo radost, zkuste najít inspiraci třeba v katalogu vánočních dárků. Stačí jednoduše zakliknout, pro koho dárek hledáte, případně hledání zpřesnit částkou, kterou za daného člověka chcete utratit, a tipy na bezva dárky se vám jen pohrnou.

Chcete dát trendy dárek, ale nevíte, co zrovna frčí?

Chcete být na Vánoce originální a obdarovat své blízké něčím netradičním? Pokud hledáte inspiraci na neotřelé, originální nebo třeba vtipné dárky, i s tím vám www.vanocni-darky.cz pomohou. Najdete tam tipy dárky, které potěší teenagery a každého, kdo sleduje poslední trendy.

Tip: Nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli. Vánoce jsou za dveřmi a kdo má nákup dárků za sebou ještě před začátkem vánoční horečky, užije si Vánoce v klidu a pohodě.

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru vánočních dárků!

Společné spaní s rodiči Společné spaní s rodiči

Každá maminka i tatínek, kteří mají doma malého prcka a spí s ním v posteli, přemýšlí, zda už nenastal čas, kdy by mělo dítko spát ve své vlastní posteli, ve svém vlastním pokojíku. Psychologové však přišli na to, že pro děti je velkým ...

Zapojení mužů do otcovských povinností Zapojení mužů do otcovských povinností

V dřívějších dobách bychom tatínka, který veze kočárek po ulici jen tak nezahlédli. Zato dnes vidíte tatínky téměř na každém rohu, a to většinou v družném rozhovoru se svými kamarády – též tatínky. Někteří dokonce rádi zůstávají na mateřské dovolené ...

Alkoholik v rodině Alkoholik v rodině

Citlivé téma, o kterém se mnoha lidem špatně mluví. A to hlavně těm, kteří prožili nebo právě prožívají kus života s alkoholikem. Nejhorším případem pak bývá rodič – alkoholik, který je často svým chováním v alkoholovém opojení velmi špatným ...

Podělte se o své názory na tento článek.
zalozka