facebook
Dobré ráno, je pátek 29.3.2024 a svátek slaví Arnošt

Lupy

První příspěvek v tématu Lupy
Slunicko.77 | 02.12.2022 12:32 | Lupy | ID: 40259
Slunicko.77

Ahoj holky, chci se zeptat... bojujete některá s lupy? Já docela dost a hodně mě to omezuje a obtěžuje. Máte tip, co by mi s tím mohlo pomoct?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Mirka | 04.01.2023 11:53 | ID: 41277
MartaJane

Taky si ráda nechám poradit, protože se mi občas udělají, ale musím vždycky počkat, až to samo odezní, nic mi na to nikdy nepomohlo.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Kikousek | 01.02.2023 14:53 | ID: 41754
MartaJane

Na stránkách expertnavlasy.eu mají sadu na suchou pokožku, já jsem se díky tomu jejich šamponu a tonika lupů zbavila :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
barca1 | 24.04.2023 12:51 | ID: 42939
MartaJane

Určitě je toho na trhu spoustu, vyzkoušela jsi už kosmetiku přímo od kadeřníka? Já používám od jednoho našeho Pražského a jsem teda moc spokojená. :) Má i přímo sadu na boj s lupy. Já měla jemné, mastící se vlasy a toto jediné mi pomohlo. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
HadekTana | 30.06.2023 20:41 | ID: 43791
MartaJane

No já zkusila už skoro všechno na lupy a mastné vlasy a už jsem z toho otrávaná, protože mi nic nepomohlo a akorát jsem za to utratila hodně peněz. Přemýšlím, že bych to začala řešit s nějakým odborníkem, našla jsem že existuje trichologické vyšetření což je vyšetření pokožky hlavy, neznáze to někdo?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Madi11 | 01.07.2023 19:29 | ID: 43808
MartaJane

HadekTana: To slyším poprvý, ale jestli to může pomoct tak bych byla taky moc ráda za zkušenosti s tím...?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
DanickaKa | 04.07.2023 14:46 | ID: 43858
MartaJane

Jojo já jsem na tom vyšetření byla, protože jsem měla už dlouho hrozný lupy a nic mi na to nepomáhalo. Dělají to tady https://www.clinicalhair.cz/trichologicke-vysetreni/ a zjistí díky tomu v čem je problém a můžou to potom efektivně řešit. Já díky tomu měla za pár měsíců konečně pokoj

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 26.07.2023 10:54 | ID: 44140
MartaJane

Zkoušela jsi i kosmetiku na vlasy od kadeřníků? Případně bez parabenů a silikonů? To vlasy taky hodně zatěžuje, takže je fajn, když se vysadí. Zkus řadu od Arsova na lupy. Je to komplexní péče, máš tam Green Tea šampon, kondicionér a ještě regenerační keratinovou vodu. Já jsem s tím spokojená.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Madi11 | 26.07.2023 22:54 | ID: 44159
MartaJane

DanickaKa: Aha to zní dobře, čtu si tam o tom a určitě se objednám, není to ani vůbec drahý, to bych nečekala, děkuju za odpověď :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
alena45 | 27.07.2023 16:29 | ID: 44172
MartaJane

Na lupy si kupuju na Notinu od Ducray šampon proti lupům Kelual DS, je dražší, ale jsem s ním spokojená a lupy dost ustaly, hlava mě tolik nesvědí. Po první měsíci se to dost zlepšilo, takže takový tip.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka