facebook
Dobré odpoledne, je pondělí 29.4.2024 a svátek slaví Blahoslav

Lupy

První příspěvek v tématu Lupy
Slunicko.77 | 02.12.2022 12:32 | Lupy | ID: 40259
Slunicko.77

Ahoj holky, chci se zeptat... bojujete některá s lupy? Já docela dost a hodně mě to omezuje a obtěžuje. Máte tip, co by mi s tím mohlo pomoct?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
MartaJane | 22.09.2023 09:49 | ID: 44672
MartaJane

Samozřejmě. :) Tento je přímo na lupy https://www.khadi.cz/khadi-elixir-sampon-neem-balance-200-ml a případně i šampon Levandule, ten je na citlivou pokožku. Mě s vlasy neskutečně pomohla. Zpevnily se mi, začali být i lesklé a vypadat rozhodně více zdravěji než předtím. Investovat do kosmetiky se občas skutečně vyplatí. Navíc do toho ta vůně, to je malý bonus. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
verkaherka001 | 15.09.2023 11:59 | ID: 44591
MartaJane

A oni mají i něco proti lupům? Neznám je. Já jsem vždy kupovala nějaké věci v drogérce a nedávala jsem nidky do šamponů moc peněz protože mi to přišlo zbytečné. Ale je pravda že to asi tak zbytečné nebude. Pokožka se mi loupe a konečky mám hnusný, suchý a třepící se.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
MartaJane | 10.09.2023 10:56 | ID: 44547
MartaJane

Moc dobrá je i kosmetika od značky Khadi, nevím zda ji znáte, ale za mě je opravdu jednička. Jedná se o čistě přírodní kosmetiku, netestovanou na zvířatech, takže žádné parabeny, silikony a další věci které Vám vlasy ještě více zatěžují.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
alena45 | 28.07.2023 16:48 | ID: 44205
MartaJane

Hele buď to doručí k tobě domů a nebo si to můžeš objednat na stránkách a zadat si vyzvednutí na nějaké jejich prodejně. Nevím zda ho mají i tam přímo, já to většinou dělám právě tak, že objednám a nechám si to na vyzvednutí na naší prodejně. :) Což je super, že se nemusím spoléhat jen na kurýra. :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Madi11 | 28.07.2023 16:42 | ID: 44204
MartaJane

Alena45- O tom jsem ještě neslyšela, ale vypadá to zajímavě. Koukala jsem že ho tam mají levnější než kdekoliv jinde, to je jako hodně výhodné. Teď právě také něco hledám, tak to zkusím a objednám. Dík za tip :) Mají to případně i na prodejně? Já moc často nebývám doma, takže bych si to koupila rovnou u nich.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alinka | 28.07.2023 13:43 | ID: 44198
MartaJane

Alenka z rise/ Ten je dobrý, celkově jeho kosmetika vlasová je docela oblíbená a chválená. Já mám ráda od něj i kosmetiku na tělo a opalováky třeba. Jinak používám od něj na kudrnaté vlasy a jsem spoko.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
alena45 | 27.07.2023 16:29 | ID: 44172
MartaJane

Na lupy si kupuju na Notinu od Ducray šampon proti lupům Kelual DS, je dražší, ale jsem s ním spokojená a lupy dost ustaly, hlava mě tolik nesvědí. Po první měsíci se to dost zlepšilo, takže takový tip.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Madi11 | 26.07.2023 22:54 | ID: 44159
MartaJane

DanickaKa: Aha to zní dobře, čtu si tam o tom a určitě se objednám, není to ani vůbec drahý, to bych nečekala, děkuju za odpověď :)

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 26.07.2023 10:54 | ID: 44140
MartaJane

Zkoušela jsi i kosmetiku na vlasy od kadeřníků? Případně bez parabenů a silikonů? To vlasy taky hodně zatěžuje, takže je fajn, když se vysadí. Zkus řadu od Arsova na lupy. Je to komplexní péče, máš tam Green Tea šampon, kondicionér a ještě regenerační keratinovou vodu. Já jsem s tím spokojená.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!




zalozka