facebook
Dobré odpoledne, je sobota 27.7.2024 a svátek slaví Viktor

Darování vajíček

První příspěvek v tématu Darování vajíček
sabinka | 09.06.2024 22:52 | Darování vajíček | ID: 46659
sabinka

Dobrý večer, máte prosím někdo zkušenost s darováním vajíček? Stačí mě třeba jen názor, ale za zkušenost budu ráda.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Margaretad | 15.06.2024 23:44 | ID: 46701
Margaretad

Zdravím, doporučím kliniku IVF Zlín - sama jsem na klinice vajíčka darovala a bylo to rychlé, bezbolestné a navíc mi kompenzovali peníze, o které jsem v souvislosti s darováním přišla.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Miniee | 16.06.2024 11:40 | ID: 46703
Margaretad

Ahoj, darovat jsem byla a ráda se podělím o své zkušenosti. Před časem jsem se rozhodla stát dárkyní vajíček a celkově to byla velmi pozitivní zkušenost. K rozhodnutí mě vedla touha pomoci párům, které mají problémy s plodností. Viděla jsem, jak těžké to může být, když se nedaří počít dítě, a chtěla jsem alespoň trochu přispět k tomu, aby někdo mohl zažít radost z rodičovství. Celý proces začal konzultací na klinice, kde mi vše podrobně vysvětlili. Následovaly zdravotní testy, aby se zajistilo, že jsem vhodná dárkyně. Poté jsem podstoupila hormonální stimulaci, která trvala několik týdnů. Během této doby jsem pravidelně chodila na kontroly, aby lékaři mohli sledovat vývoj vajíček. Samotný odběr proběhl v krátké celkové anestezii a byl naprosto bezbolestný. Po zákroku jsem se cítila trochu unavená, ale jinak jsem neměla žádné vážné komplikace. Jinak jsem teda taky byla na IVF Klinice Zlín a musím říct, že jsem maximálně spokojená. S péčí i přístupem personálu. Cítila jsem u nich maximálně pohodlně.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Diana K. | 22.06.2024 23:06 | ID: 46766
Margaretad

Holky, nevíte prosím, kde bych o darování vajíček našla více informací? Sama jsem o darování nikdy neuvažovala.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Margaretad | 24.06.2024 21:29 | ID: 46794
Margaretad

Tady máte odkaz přímo na jejich stránky, kde najdete veškeré informace www.ivf-zlin.cz/darovani-vajicek

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka