facebook
Příjemnou noc, je neděle 7.6.2026 a svátek slaví Iveta

Bolest chodidla u paty

První příspěvek v tématu Bolest chodidla u paty
Zuzabartova | 15.05.2026 21:19 | Bolest chodidla u paty | ID: 53971
Zuzabartova

Zdravím, mám v poslední době dost velké bolesti v oblasti paty na chodidle. Čím větší zátěž, tak tím i větší bolest, která mě někdy dokáže dost potrápit. Jak to řešit?

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
MrsMagda | 19.05.2026 09:45 | ID: 53987
Jaruška

Může to být patní ostruha. Je potřeba protahovat plosku nohy a cvičit s masážními míčky.Záleží jak silná je bolest a jak dlouho tě to trápí. Já jsem musela s tím na ortopedii a dělali mi obstřik. Ten nepomohl tak jsem chodila na ultrazvuk. S tím se to zlepšilo no není to ještě dokonalé. Když tak se dělá rázová vlna nebo ozařování.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Myskovatera | 21.05.2026 15:28 | ID: 54087
Jaruška

Já jsem někdy po náročnějším dni opravdu trpěla. Nejen že to bylo nepříjemné, ale někdy jsem pak na chodidlo nemohla ani pořádně došlápnout. Víte co mi nakonec opravdu pomohlo? Začala jsem používat pravidelně bandáž na chodidlo https://www.polojasno.cz/eshop/zdravotni-bandaze-push/1572/bandaz-na-chodidlo-fp-push-med Je pohodlné a vlezete se s ním v pohodě i do boty, takže za mě spokojenost a nemusím se v pohybu tolik omezovat.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
ninas | 22.05.2026 10:27 | ID: 54106
Jaruška

Tak například mně ty bandáže nepomáhali, taky jsem na to trpěla. Pomohla až operace:-(

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
verkaherka001 | 27.05.2026 15:57 | ID: 54181
Jaruška

Hele, to zní dost jako přetížená pata nebo třeba začínající ostruha. Mně na podobný bolesti hodně ulevil tenhle gelík https://www.drmax.cz/alavis-maxima-trau-max-100g Příjemně chladí a ta bolest dost ustoupí. Má v sobě mentol a taky celadrin, což je taková směs mastných kyselin na svaly, šlachy a klouby. Hlavně se dobře se to vstřebává, takže žádný ulepený nohy.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Jaruška | 30.05.2026 16:16 | ID: 54218
Jaruška

Já teda taky používám z polojasno.cz tu bandáž na chodidlo a mně to pomáhá moc. Navíc je i pohodlná, takže jí můžu nosit pravidelně a je to pro mě teda velký game changer

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka