facebook
Dobré dopoledne, je sobota 27.6.2026 a svátek slaví Ladislav

Svačinky pro prcky

První příspěvek v tématu Svačinky pro prcky
Donovalka | 06.05.2026 20:04 | Svačinky pro prcky | ID: 53841
Donovalka

Maminky, prosím o doporučení, co dáváte dětem jako rychlou svačinku venku nebo na hřišti? Snažím se vybírat něco, co má rozumné složení a zároveň to dětem chutná. Máte něco osvědčeného? Malý má 9 měsíců.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Alenka z rise | 08.05.2026 23:05 | ID: 53857
Margaretad

Ahoj, já jedu hodně kapsičky, hlavně když někam jdeme, protože jsou praktické a malá to zvládne baštit sama. Teď jsme zkusili i tvarohové od Hamánku a docela mě překvapilo, že jí to fakt chutná a dokonce ji to víc zasytí. Navíc jsou vyráběné u nás, což je pro mě plus.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
barca1 | 10.05.2026 16:46 | ID: 53890
Margaretad

Zdravím, my máme doma oblíbenou konkrétně meruňku s jablkem a tvarohem a kupuju ji tady: www.healthfactory.cz/ovocne-prikrmy/hamanek-merunka-a-jablko-s-tvarohem-6m-100-g-2 Přijde mi fajn kombinace ovoce a tvarohu, protože to není jen „sladké pyré“, ale má to i trochu bílkovin. Obsahuje i vitamín C a je to vhodné už od menších dětí, takže to beru i na cesty nebo do kočárku . U nás to má úspěch i u staršího, což jsem vůbec nečekala.

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
Margaretad | 12.05.2026 21:41 | ID: 53911
Margaretad

Souhlasím, ty tvarohové kapsičky jsou za mě super, taky je střídáme s klasickým ovocem. Líbí se mi, že jsou chuťově jemné a nejsou přehnaně sladké, takže je dávám i jako svačinu mezi jídly. A oceňuju, že se složení postupně „čistí“ a směřuje víc k jednoduchosti bez zbytečností. Na rychlé řešení venku nebo na výletě jsou fakt ideální

Abyste mohl(a) vkládat reakce musíte být registrovan(á) a přihlášen(á)!
1




zalozka